Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Czarny HIFI ft. Bonson, Skip - "Ostatnie Szlugi" - klip

Czarny HIFI ft. Bonson, Skip - "Ostatnie Szlugi" - klip

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Czarny HIFI ft. Bonson, Skip - "Ostatnie Szlugi" - klip, rap Hip-Hop
Jakie jest Top 5 twoich raperów? Pomyśleliście? Ok...To co najmniej 3 z tych, których wymieniłeś w głowie chciało ten bit, gdy usłyszeli go w studiu.

Ale cóż, ten bit czekał na właściwy moment i odpowiednie podejście. Nigdy bym go nie oddał. No i w końcu się udało. Mało kto przekazuje emocje z taką siłą i pazurem jak Bonson, mało kto ma taki talent muzyczny i wyczucie jak Skip. 'Ostatnie szlugi' to jeden z tych numerów, które powstają raz na jakiś czas. Nie na zawołanie.

Robienie klipów to dla mnie skok bez spadochronu. Liczysz po drodze na to, że ktoś cię złapie. Oczy otwierasz dopiero na ziemi. Totalnie zaufałem ekipie MOHDO i opłaciło się. Kręcony w Tbilisi(Gruzja) obrazek ma jedyny w swoim rodzaju klimat. To jak wykwintne danie na stole pełnym muzycznego fast foodu.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.