Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

RUN THE JEWELS z nowym klipem

RUN THE JEWELS z nowym klipem

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
RUN THE JEWELS z nowym klipem, rap Hip-Hop
Run The Jewels zaprezentowali klip do nowego singla "Ooh LA LA" (feat. Greg Nice i DJ Premier), który jest pierwszą zapowiedzią oczekiwanego nowego krążka "RTJ4".

Teledysk został nakręcony na początku marca, tuż przed uderzeniem wirusa Covid-19 i  był już wtedy komentarzem do podziałów klasowych i kapitalizmu, tematów, które zostały teraz uwypuklone jako pilniejsze i ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W kawałku gościnnie pojawiają się legendy hip - hopu Greg Nice i DJ Premier oraz wokalista Rage Against The Machine, Zack de la Rocka.  Teledysk, który jest prawdziwym świętem oporu, jest pełen tancerzy, balonów i  płonących pieniędzy.

Duet opowiada o powstaniu klipu: "Nakręciliśmy ten teledysk zaledwie kilka tygodni przed uderzeniem pandemii nie mając pojęcia, co przyniesie przyszłość. Z perspektywy czasu to niemal cud, że udało nam się to sfinalizować. Gdy myśleliśmy nad koncepcją tego obrazka z naszymi przyjaciółmi Vanessą i Brianem Beletic, wyobrażaliśmy sobie świat w momencie, gdy odwieczna walka klas się właśnie zakończyła. To był dzień, w którym miłość, empatia i społeczność zwyciężyły siły, które oddzielały nas od siebie, stworzone przez człowieka".

"Ooh LALA" pojawia się także w finale najnowszego sezonu hitowego serialu "Ozark" (Netflix).

Run The Jewels będą gościem na trasie koncertowej Rage Against The Machine.
anonim
Autor: Pan Yapatashi   Link do posta
00:11:17, 12-05-20
Narzekają na pieniądze i władzę a sami noszą drogie ciuchy i biżuterię. Way to go, fuckers. Way to go...

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.