Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Album PEŁNIA tytuł ten nosi nieprzypadkowo. Tak jak nieprzypadkową datą było ogłoszenie premiery nowej płyty wraz z tytułowym singlem w pierwszą pełnię Księżyca 2020 roku.

Każda PEŁNIA ma swoje fazy, tak jak kariera muzyka - nowa płyta Smolastego jest Jego PEŁNIĄ, artystycznym dopełnieniem i milowym krokiem w karierze. To na tę płytę dograli się starannie dobrani goście, którzy nadają jej dodatkowego 'smaku'. Usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style, są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są też nieodkryte wcześniej przestrzenie.

PEŁNIA to też słowo mogące określić relację między Smolastym a Jego fanami. Zaangażowanie, wsparcie i wiara, jaką go obdarzają, sprawiają, że ta płyta powstała w takiej formie. Nigdy nie chce Ich zawieźć. Oczywiście PEŁNIA to też sPEŁNIAnie marzeń, ta płyta jest jednym z nich.
Do tej pory mogliśmy usłyszeć m.in. takie single jak: 'Tusz' z gościnnym udziałem Tymka, wakacyjny hit 'Raj' ,'Haagen Dans' z Mr. Polska czy 'Pełnia' przy współpracy z Ewą Farną.  Album ukaże się 15 maja.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.