Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Fani nie zdążyli jeszcze ochłonąć po euforii wywołanej klipem do jej pierwszego singla "Pato, pene i degene", a artystka kolejny raz postanowiła dostarczyć im następną, potężną dawkę pozytywnych muzycznych doznań prezentując kawałek "W moim mieście" z gościnnym udziałem Marleny Patynko.

Utwór mocno odbiega od hardcorowo-ulicznej konwencji poprzedniego singla, ale mimo wszystko udowadnia stylistyczną wszechstronność Reny, która nie tracąc swojej autentyczności, potrafi świetnie odnaleźć się w różnych, często odległych od siebie klimatach muzycznych. Połączenie Reny i genialnych partii wokalnych Marleny Patynko, daje naprawdę świetny efekt!

Tekst niosący pozytywny przekaz, który Rena wyraża tym razem nie tylko za pomocą technik rapowych z najwyższej półki, ale także dzięki swoim talentom wokalnych, daje nam pełne prawo do nazwania nowego kawałka pretendentem do tytułu hitu lata! Skąd ta pewność? Nowoczesny, poruszający do tańca podkład muzyczny, w połączeniu ze słowami tworzy mieszankę wybuchową!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-248-180.compute-1.amazonaws.com (3.226.248.180). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.