Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Rasmentalism "Geniusz" - premiera albumu

Rasmentalism "Geniusz" - premiera albumu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Rasmentalism  "Geniusz" - premiera albumu, rap Hip-Hop
85 dni, dokładnie o tyle przesunęła się premiera najnowszego albumu duetu Rasmentalism pt. "Geniusz" z powodu szalejącej na świecie epidemii. Czy był to najdłuższy preorder na świecie? Tego nie wiemy, ale to czego jesteśmy pewni to, że apetyty słuchaczy zostało bardzo mocno wyostrzone.

Czas odkryć wszystkie karty, album dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych, a do tego premierowo wjechała na YouTube wyjątkowa wizualizacja utworu "Lip sync" z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya - ten piątek nie mógł być lepszy! 

Poza Taco na albumie znajdziecie całą plejadę genialnych gości, od podziwianego w całym kraju Dawida Podsiadło, przez Białasa aż po rozśpiewanych Rosalie, czy Jareckiego. Sprawdźcie sami kto jeszcze zaszczycił swoją obecnością GENIUSZA na Rasmentalism.com w wersji preorderowej (absolutna resztka nakładu) oraz regularna wersja w salonach Empik.

Jednocześnie zapraszamy 1 lipca na wyjątkowy koncert premierowy, w ramach Ballantine's True Music Stage. Wydarzenie będzie można oglądać on-line na fanpage Ballantine's na Facebooku.

*Odsłuch
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-248-180.compute-1.amazonaws.com (3.226.248.180). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.