Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Tymek "Piacevole" - Rusza preorder albumu

Tymek "Piacevole" - Rusza preorder albumu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Tymek  "Piacevole" - Rusza preorder albumu, rap Hip-Hop
Ten dzień w końcu nastał! Preorder albumu Tymka Piacevole właśnie wystartował na stronie internetowej - Fresh n dope! Dodatkowo na fanów czeka wielka niespodzianka, gdyż w wersji proorderowej będą oni mieli możliwość wyboru okładki albumu!

W muzyce zawsze najważniejsze jest, by robić tylko to, co się lubi i przynosi nam zadowolenie. Tworzenie tego albumu sprawiło mi ogromną radość. Inspirowaliśmy się muzyką z lat 80., ale nie tylko - powiedział Tymek. Podczas tworzenia materiału na płytę, raper we współpracy z Favstem, odkrył całkowicie nowe drogi rozwoju, co mocno wpłynęło na ostateczną listę utworów, wśród których znalazło się 13 starannie wyselekcjonowanych kawałków.

Preorderowi albumu towarzyszy także premiera pierwszego singla z płyty - TRANQUILLO, który praktycznie od razu wskoczył na kartę na czasie YouTube! Tytuł przetłumaczyć można jako cichy, spokojny i taki właśnie jest ten utwór! Bawmy się życiem jakby świat, miałby się skończyć jutro, a my oddani zmysłom, więc tańcz tranquillo - dajcie się ponieść słowom Tymka i razem z nim poczujcie klimat Piacevole!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-215-174-30.compute-1.amazonaws.com (3.215.174.30). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.