Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

plakat

Dnia 22 stycznia 2005 w rybnickim Domu Kultury w Boguszowicach odbył się przegląd Rybnickich Zespołów hip-hop'owych. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00. Wystąpiło 15 składów i tych lepszych i tych początkujących. Głównym organizatorem był DK Boguszowice i na ich ręce składamy podziękowania za tą impreze. Na Boguszowickiej scenie wystąpili: Władcy Marionetek, Pakt Chwałowice, Wereset, Authentyk, Zerorhplus, Joint Vision, Eterone, Pejot, Grb & Sadek, Dxe północ, Ponadtym, Epidemia, Arthefakt, Grubson, Fundament. Począdkowo impreza przebiegała dosyć sztywnie, jednak z biegiem czasu wszystko się rozkręcało. Największym hitem okazał się Grubson, który niedość, że rozkręcił publikę maksymalnie, to tak ją zmęczył, że praktycznie niemiała sił na resztę. Dlatego też póżniej, zespół Ponadtym w osłabionym składzie niezabardzo radził sobie z koncertem. Jako ostatni skład zagrał Fundament, który gdyby nie Totek także miałby problemy ze zmęczoną publiką. Nagłośnienie i akustyka była dobra jednak były małe problemy z odłsłuchami na scenie co troszke przeszkadzało wykonawcą. Impreza miała charakter typowo przeglądowy, więc niebyło tam miejsca na alkocholowy melanż lub jakieś inne tego typu zagrywki. Wszystko skończyło się spokojnie i ludzie rozeszli się do domów.

Informacje o reportażu
Data dodania:2005-02-02
Licznik odwiedzin:17676
BEMBEN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:37:32, 04-02-05
.. :. Byłem .. zobaczyłem .. usłyszałem .. stwierdzam .. zajebiscie .. :p peace dla całego Rybnickiego PZM .. !!!!. : : ..

anonim
Autor: kwadzik beat box   Link do posta
13:41:52, 11-09-05
nono to jest poziom hip hop podziemny hip hop . Veni Vidi Vinczi  hehe.
Ja występowałem pozdro dla ludzi z b-ce

anonim
Autor: Natusia   Link do posta
18:34:23, 22-12-05
no cóż... ja niestety nie mogłam byc osobiście na tym koncercie, ale słyszałam od wielu osób, że było naprawde super...
pozdrowionka dla wszystkich mioch znajomych, a także dla tych, którzy klikają ze mną na gadu... wiadomo o kogo chodzi... hihi=]

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.