Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Over the Top 2

Over the Top 2

Autor: sparrow

Dziesiątego listopada 2007 mogliśmy być świadkiem niepowtarzalnego widowiska jakim bez wątpienia jest impreza Over the Top 2.

Już po raz drugi ekipa Fair Play Crew dokonała wszelkich starań, abyśmy na deskach Teatru Dramatycznego w Białymstoku mogli zobaczyć najlepszych bboyi nie tylko z Polski (jak miało to miejscu w zeszłym roku) ale i z całego świata. Od samego początku wiadome było, iż imprezę ma poprowadzić Alien Ness (prezydent Zulu Kingz) oraz jakaś nie zapowiedziana wcześniej osoba. Gdy zobaczyłem Te Trisa odetchnąłem z ulgą, gdyż w roli konferansjera spisuje się on tak samo dobrze jak w roli rapera. Za gramofonami stanął Dj Kruk reprezentujący WHSB, który dał górę prośbom Teta i porwał publikę swym tańcem. Przed trzema głównymi walkami wieczoru publiczność rozgrzewali liczni bboys jak i bgirls.

Warto również wspomnieć o freestyle'u dwóch prowadzących a szczególnie tego drugiego. Jedynym minusem całego widowiska wydaję mi się poniekąd widownia, która nie zawsze była świadoma tego gdzie jest i jakie wydarzenie właśnie ma miejsce. Wesołym aspektem a może raczej śmiesznym był występ dwóch tancerzy, z których bodajże jeden dopiero co odpadł z programu U Can Dance, za to brawa jakie otrzymali były chyba większe niż za występ chociażby Kleja i jego rywala, pomimo tego że ich taniec mówiąc najłagodniej nie zachwycił(przynajmniej mnie).

Główne walki wieczoru:
ROBIN / TOP 9 CREW VS HATSOLO / FLOW MO CREW
KLEJU / POLSKEE FLAVOUR VS GREKU / LAJONY KINGZ
ATA / GHOST CREW VS MACHINE / ZULU KINGZ

Te Tris & Alien Ness freestyle

kliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdancekliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdancekliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdancekliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdancekliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdance
kliknij Over the Top 2 rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-01-28
Kategorie:Muzyka, Taniec, Koncert
Licznik odwiedzin:11942
Autor:
sparrow, 29 lat
mężczyzna, czachówek

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-236-59-154.compute-1.amazonaws.com (54.236.59.154). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.