Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1

Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1

Autor: Elmoro

Autor: Michał Moch

W piątek i sobotę 1-2 sierpnia w murach Twierdzy Boyen w Giżycku odbył się VII Mazurski Festiwal Hip-Hopowy. Kolejna edycja największego festiwalu w Polsce do swoich murów przyciągnęła fanów z całej Polski. Pierwszego dnia swoją obecnością około 5,5 tys osób zaszczycili tuż po godzinie 21 DonGURALesko (DGE), Molesta Ewenement a także Sokół i Pono (TPWC)

Dwu dniowe muzyczne wydarzenie poprowadził tak jak w latach ubiegłych członek Szybkiego Szmalu - Proceente z Warszawy.

Tuż po 19-stej koncert rozpoczęły supporty. Demo & Szwaku zaprezentowali swój najnowszy materiał z projektu "Wchodzimy" Drugi zespół którego nazwy niestety nie pamiętam (sorry) przedstawił również swój dotychczasowy materiał pozostawiając po sobie dobre wrażenie.

Kolejnym elementem muzycznego festiwalu był pokaz breakdance chłopaków z zespołu o 360 stopni, którzy w tym roku wystąpili w znacznie większym składzie niż w poprzednich latach, dając tym samym dobry show taneczno muzyczny coraz większej publiczności zgromadzonej w amfiteatrze Twierdzy Boyen.

W tym roku pogoda była wymarzona. Jak się później okazało tylko podczas pierwszego dnia, wystarczył t-shirt i krótkie spodnie by na pełnym loozie obejrzeć koncerty. Oczywiście anomalia pogodowe nie mogły pokrzyżować planów dla zapalonych fanów oraz osób które przemierzyły wiele kilometrów na festiwal.

Zanim jednak rozpoczęły się główne koncerty, na scenie stanęła 6-tka wspaniałych, która wzięła udział w I edycji bitwy beatbox o beczkę piwa "LECH" W skład jury weszli Zgas (przewodniczący) oraz Filip rudanacja (Limtv). Bitwę po zaciętym finale wygrał Dawid z Olsztynka a vice mistrzem został Zordon. Miejmy nadzieję, że za rok wystąpi więcej zawodników, a bitwa będzie cieszyć się również takim samym powodzeniem jak freestyl'owa rozgrywana drugiego dnia.

Po tak długiej rozgrzewce na scenie pierwszy pojawił się DonGURALesko wraz z Qlop'em, wspierany oczywiście przez DJ Hen'a na deckach rozpoczęli swój występ od Manewrów. Przypomnienie zeszłorocznego koncertu sprawiło, że fani do końca koncertu wspierali Gurala swoim wokalem. Najnowsza płyta jak i pozostałe utwory: "El Polako""Mercedes Benz" "Peryferie" "Jestem Szejkiem" "Drewnianej Mały Rock" czy "Wychylyly bymy" czyli lejąca się tequila, sprawiły, że tuż przed 22, miejsce pod sceną strasznie się zagęściło. Na sam koniec Gural pożegnał się z Giżyckiem maksymą "miłość i pokój bracia i siostry" Mówiąc również o tym, "że inne kraje mają swoje festiwale, a wygląda na to że Giżycko festiwal to będzie festiwal naszego kraju" i coś w tym jest, w końcu to VII edycja.

Z minuty na minutę również do twierdzy przybywało coraz więcej osób ubranych w czarne, białe lub szare koszulki warszawskiego zespołu Molesty Ewenement. Oznaczało to tylko jedno: Że ten czas jest już blisko.

Tak też się stało po prawie 1,5 h koncercie Gurala, który rozgrzał publiczność robiąc mega hałas w murach Twierdzy Boyen. Przed 23'cią na scenie pojawili się Włodi, Vienio i Pelson. Wspierani muzycznie jak zwykle przez pozytywnie zakręconego DJ B.

Materiał który zagrała warszawska formacja to przekrój ich najlepszych kawałków począwszy od płyt "Skandal" "Radio Ewenement 5G" "Taka płyta" czy "Nigdy nie mów nigdy". "Wiedziałem, że tak będzie", czy "Będzie dobrze dzieciak", jak również "Powrót", sprawił, że cały amfiteatr po prostu oniemiał z wrażenia. Tak dawno w świetnej formie chłopaków Giżycko nie widziało (rok temu zabrakło ich na festiwalu) 30 sekund ciszy ku pamięci Powstania Warszawskiego, dwa premierowe kawałki z najnowszej płyty Molesty z udziałem Wigora i Mioda z Jamala. Krążek ukaże się już 18 września, a także kramik z wlepkami i koszulkami tak wiele atrakcji podczas ponad 1 h występu, a to wszystko dla tak licznie zgromadzonych fanów zespołu i nie tylko.

TPWC czyli Sokół i Pono wspieranych przez reprezentanta Zip Składu Korasa oraz DJ Deszczu Strugi, na deskach amfiteatru pojawili się w okolicach 12 w nocy. Zaprezentowali oni również materiał z najnowszej płyty "Teraz Pieniądz w Cenie". Uderz w Puchara czy też Jedno Słowo. Duży ukłon należy się za pamięć o powstańcach oraz i kawałek z płyty Zipery "Patriota" "...nie jeden, nie raz nasz kraj próbował zniszczyć, nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy" Wtedy to też, prawie 5,5 tys fanów wyjęło swoje telefony komórkowe i przy zgaszonych światłach cały amfiteatr śpiewał ten numer.

Nie zabrakło również starego dobrego WWO oraz Zipery. Były też kawałki z solówki Pona. "P*** to" "Damy radę" "Jeszcze będzie czas" "Sen" czy "Każdy ponad każdym" wykonany a cappella na wolnym przez Sokoła. Na sam koniec koncertu nie mogło oczywiście zabraknąć słynnego już kawałka "W Aucie" TPWC zagrali go w dwóch wersjach, było dużo śmiechu i zabawy do czego Sokół i Pono wykonując tą piosenkę zdążyli nas przyzwyczaić. Na sam koniec koncertu usłyszeliśmy jeszcze wersje tego numeru w remixie jazzboy'a.

Pierwszy dzień zakończył się za dwadzieścia druga w nocy, tak jak rok temu. Patrząc na frekwencję, ludzi którzy przyjechali na VII edycję festiwalu można zaliczyć go do udanych. I tak jak rok temu, część osób udała się do kwater, namiotów i schronisk a pozostali na nocne zwiedzanie miasta ;) czekając tym samym na drugi dzień Mazury Hip Hop Festiwalu.

Drugi dzień festiwalu od wczesnych godzin porannych zapowiadał się deszczowo, ciemne chmury nad miastem przez cały czas straszyły deszczem. Po 19-stej Proceente po raz kolejny przywitał powoli gromadzącą się publikę w amfiteatrze, zapowiadając tym samym bitwę freestylową o beczkę piwa "LECH'a"

W szranki w eliminacjach o godzinie 15'stej stanęło 18 MC's o siedmiu mniej niż w roku ubiegłym. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 16'stu. Tytuł z roku poprzedniego bronił giżycki freestyl'owiec Emtes. W bitwie udział wzięli m.in. Chińczyk, Camel, Karolek, Kornik, Mistik, Zordon, Mus i inni.

W komisji sędziowskiej zasiedli: Rufin MC (przewodniczący), Filip rudanacja (limtv) i Adrian (TVP) mieli oni za zadanie wyłonić 8 ćwierćfinalistów w skład których weszli: Chińczyk i Emtes, Karolek i Kopok, Kornik i Kro oraz Nazar i Zordon. 4 najlepszych utworzyli: Emtes i Karolek oraz Kornik i Zordon.

W finale zmierzyli się po raz trzeci z rzędu obrońca tytułu Emtes oraz Zordon. Decyzją jury oraz publiczności po dogrywce beatbox'owej wykonanej przez podwójnego mistrza z WBW, ZGASA'a tytuł obronił Emtes.

Tuż przed 22 na scenie po 5 latach przerwy w Giżycku pojawił się Pezet wraz z Małolatem, Mormonem i DJ Erha na gramofonach. Reprezentant Ursynowa wraz z całym składem rozgrzał publiczność do czerwoności, prezentując przekrój swojego materiału z ostatnich płyt, "Muzyki Klasycznej", "Rozrywkowej oraz płyt Płomienia 81. Publiczność zgromadzona w amfiteatrze była bardzo zaskoczona takim koncertem Pezeta, że każdy kawałek nagradzała dużymi owacjami, nie pozostając oczywiście w tyle ze śpiewem i dobrą zabawą, której tego dnia nie zabrakło do samego końca. "Szósty Zmysł", "Noc i Dzień" gdzie refren zaśpiewało prawie 4,5 tys fanów, "Odwaga", "W branży" i inne.

Na bis Pezet zostawił kawałek ze swojej ostatniej płyty " Muzyka Rozrywkowa" "Gdyby miało nie być jutra" którego wykonaniem wszystkich wprawił w bardzo pozytywny nastrój przed koncertem Rahima i Luc'a oraz O.S.T.R'a.

Koncert Rahima byłego członka Paktofoniki jak i zespołu Pokahontaz z Luc'em połączyły wizualizacje i różnorodne aranżacje wykonywania swoich utworów granych na żywych instrumentach.

Styl jaki zaprezentował Rahim z Luc'em każdy odebrał na swój sposób, część fanów była bardzo zainteresowana taką formą przekazu muzyki, druga część widzów w tym czasie chowała się pod parasolami, drzewami przed mocno padającym deszczem, który zaskoczył zgromadzoną publiczność w amfiteatrze Twierdzy Boyen.

Tuż przed 12 w nocy na scenie rozstawiać zaczęła się ŁDZ orkiestra wraz z DJ Haem'em. Oznaczało to jedno, że koncert O.S.T.R'a zbliża się wielkimi krokami jak również to, że był to ostatni koncert w dniu dzisiejszym. W tym momencie raczej czekająca publiczność o tym nie myślała, gdyż było słychać głośne wołanie Adasia na scenę.

Pare minut po północy na scenie pojawili się O.S.T.R z Kochanem. Na samym początku występu Adam przywitał wszystkich którzy wiernie czekali na jego koncert nie zrażając się padającym wcześniej deszczem.

Jakie to miejsce? Giżycko było słychać spod sceny, materiał z najnowszej płyty "Ja tu tylko sprzątam" "Kochana Polsko, "Tabasko", Pij Mleko" Bujaka jamajka O.S.T.R na prezydenta, "Brzydki zły i szczery" "Gdy mam dyszkę" czy "Rap po godzinach" Nie zabrakło również najlepszego wolnego stylu w Polsce :) Parę razy Adam zaskakiwał publiczność swoim stylem wolnym. Wszyscy także mogli usłyszeć i zobaczyć jak O.S.T.R wypowiada się o swojej cudownej żonie Natalii oraz swoim synku Jasiu, który urodził się w kwietniu tego roku.

Tak dawno szczęśliwego i radosnego Adama w Giżycku nie widzieliśmy. To ile energii Ostry wkłada w każdy koncert widać zawsze po jego mokrej koszulce i włosach. Nagroda Biski za najlepszy power była m. in tego dowodem.

Na wielu koncertach Adam gra na skrzypcach, tak też miało być i w tym roku, niestety dwie pary znalazły się w naprawie. Tuż przed drugą w nocy, Adam rozgrzał publiczność wolnym stylem pod bardzo skoczny bit Dj Heam'a, tym samym wprowadzając wszystkich zebranych w pozytywny nastrój.

Końcówka koncertu to mistrzostwo świata jeśli chodzi o koncerty w wykonaniu Adama, tak emanującej pozytywnej energii, tak uśmiechniętego Adama dawno świat nie widział :) Dopadł on do keyboard'u chcąc zagrać sto lat ;) gdzie nagle Haem zamienił decki na perkusję a Dj Mini długo się nie zastanawiając zajął miejsce przy stole. Jam Session tak można by nazwać to widowisko włączając dodatkowo w to wszystko Kochana na wolnym, co spowodowało naprawdę piorunujące wrażenia u publiczności która dzielnie została do samego końca koncertu. Ostatni dźwięk VII edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2008 padł o 2:35.

Jaki był ten festiwal?? Te pytanie po raz kolejny zadawać mogło sobie wiele osób opuszczających mury Twierdzy Boyen. Pewne jest to co powtórzę po raz kolejny, pisałem o tym rok temu, pisze i teraz. Mianowicie był on czymś niezwykłym, wiele ludzi pokonało wiele kilometrów po to żeby przyjechać do Giżycka, na dwa dni festiwalu, po to żeby posłuchać najlepszych artystów właśnie tego gatunku. Był czymś niezapomnianym jak także dowodem na to, że muzyka Hip Hop łączy ludzi, a nie dzieli. Jest dużą społecznością która na pewno nie umrze...

I tu wypada powiedzieć: "Jest jedna rzecz dla której warto żyć"- to motto festiwalu samo daje na to odpowiedź.

Podstawy do narzekania? Czy są jakieś, sądzę, że być może deszcz drugiego dnia mógł pokrzyżować dobrą zabawę części fanom na niego nie przygotowanym. Nagłośnienie czasem nie działało jak powinno, ale wiadomo, że obsługa starała się pracować najlepiej jak mogła. Co do wykonawców w tym roku, każdy dał z siebie wszystko, sam o tym pisze Gural w swoim oświadczeniu o mazurskiej podróży i publiczności. Molesta jak zwykle w formie nie mówiąc już o Sokole i Pono oraz Korasie którzy w piątkową noc pokazali że ta muzyka wciąż żyje w nich jak i w fanach obecnych w amfiteatrze. Pezet zagrał bardzo dobry koncert, przeplatając go starymi i nowymi kawałkami. Rahim i Luc zrobili pokaz wizualno muzyczny gdzie na pewno wykonanie i cały show był czymś alternatywnym na tym festiwalu. Finish to nie kto inny jak sam O.S.T.R uśmiechnięty i szczęśliwy dający ponad dwu godzinny koncert dla publiki zebranej w murach twierdzy.

Za to należą im się serdeczne podziękowania, jak również organizatorom Festiwalu, jak co roku P. Bogdanowi z CIK'u w Łodzi, pomysłodawcy i głównego organizatora festiwalu oraz GCK'a w Giżycku za pomoc w organizacji.

Kończąc tą długa relację szczęśliwej VII edycji Festiwalu wypada sobie powiedzieć do zobaczenia za rok w Giżycku na VIII edycji największego Mazurskiego Festiwalu Hip Hopowego w Polsce.

Zobacz też: Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 2 fotorelacja

Dowiedz się więcej o: Fundacja CIK.
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal 2008 - dzień 1 rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-08-08
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:25736
Autorzy:
Elmoro Adrian Mielnik rap graffiti breakdanceElmoro
mężczyzna, Giżycko

Michał Moch, 32 lata
mężczyzna, Września

anonim
Autor: tomszak   Link do posta
13:41:23, 08-08-08
qrwa, miałem na tym być, już żałuję :-/ ale mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się dojechać do Giżycka :)

anonim
Autor: OWT   Link do posta
13:43:21, 08-08-08
Gorące propsy za after itd. itd. i za rok widzimy się znów! Maszt na zawsze

MR BIG DICK HOT DICK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:46:42, 08-08-08
PEZET ZJADŁ TAM WSZYSTKICH JEDNYM WERSEM

Elmoro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:52:19, 08-08-08
Zapraszam do czytania relacji :) i oglądania zdjęć, Pozdrawiam serdecznie

anonim
Autor: OWT   Link do posta
14:02:23, 08-08-08
No powiem Ci że relacja odwzorowuje właśnie to co się działo ;] konkret jest...a teraz czekam na foty z masztu! dawaj na mejlito albo serw ;P

ŻyZy
Autor: ŻyZy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:14:59, 08-08-08
Grubo!!"5 za relacje!
Ekipa z aftera:" A MELANŻ TRWA, NA NA NA"!

anonim
Autor: JuxA   Link do posta
14:31:10, 08-08-08
W opisie newsu chyba ma byc O.S.T.R, a nie OSTE...

anonim
Autor: ciup   Link do posta
14:49:08, 08-08-08
niezła bibka była:)zajebiaszczo wręcz 1 dnia

anonim
Autor: sdfsfwedf434   Link do posta
15:02:23, 08-08-08
jebac te wsióra w koszulce JP chuju pierdolony po chuj zes tam przyszedł pizdo jebac fiirme

anonim
Autor: 5235235   Link do posta
15:25:01, 08-08-08
www.hip-hop.pl/(...).jpg

malolat wyglada jak by ciagnal pale haha

stefan_dziaslo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:05:03, 08-08-08
a melanz trwa nananananana

adasko44
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:02:24, 08-08-08
DAJCE lepiej jakis materiał co ten gosciu z gasnicą wyskoczył i z gazem  ma KTOS

J.A.R.O.S.Z.Y
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:22:52, 08-08-08
HAHAHAHAH DOBRY BYL ROZPIERDOL

A NAJARANY MAŁOLAT BIEGA  NA AFTERZE, EMTES PŁACZE Z BEKI, A WSZYSCY WPIERDALAJA JAJECZNICE NA SNIADANIE W NIEDZIELE HAHAH

anonim
Autor: ^zord0n   Link do posta
21:15:13, 08-08-08
PRZEKOZAK :D GIŻYCKO JEST JAK MASTERCARD :) KTO NIE BYL NIECH ZALUJE :] BYL BEATBOX, FREESTYLE, BREAKDANCE, CHOPAKI Z PUCHAMI LATALI PO MIESCIE :D CZEGO WIECEJ :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z AFTERA NA MASZCIE :D TYCH CO PILI, SMOLILI, WYSZYWALI I TEN TEGES :D ZORDON TU BYLEM! :D elO^z!

anonim
Autor: ^zord0n   Link do posta
21:16:42, 08-08-08
btw. NIE ROZUMIEM DLACZEGO JA VICE JESTEM W BEATBOXIE :D PRZECIEZ PROCENTE MOWIL ZE ZOSTALA 3jka I KAZDY Z KAZDYM :) TYP CO NIBY MIAL 3 MIEJSCE ZJADAL MNIE JAK BULKE Z PASZTETEM :D POZDRO JOL ELO

J.A.R.O.S.Z.Y
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:22:37, 08-08-08
TY SIE ZORDON CIESZ ZE TY MIALES SILE MOWIC JESZCZE HHAHA POZDRO

anonim
Autor: OWT   Link do posta
22:42:53, 08-08-08
No właśnie Zordonie. Ważne żeś wytrwał na maszcie :D Za rok powtórka! Najlepsze żarcie w omedze, najlepsze aftery w Giżycku, propsy cały Maszt ProElo! :D

ŻyZy
Autor: ŻyZy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:41:14, 08-08-08
zdjecia z aftera wymiataja,buhahaha!taaaa,ekipowo idziemy na jajecznice:D

J.A.R.O.S.Z.Y
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:11:53, 09-08-08
Zaneta czemu ja nie mam fot z afteru raz mi tu 1121513

anonim
Autor: aront   Link do posta
09:00:49, 09-08-08
Moge prosić o zdjęcia jakieś jak ktoś ma na e-mail Rede136@gmail.com

anonim
Autor: kr0   Link do posta
11:29:30, 09-08-08
siemano siemano :D 5 chlopaki ! wiecie ze za rok sie widzimy na maszcie :D i robimy rozpierdol ! kurwa mac juz teraz chcialbym tam byc ;] a impreza przekurwakozak ! za rok sie widzimy w takim samym skladzie :) piona !

KoPoK
Autor: KoPoK   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:32:14, 09-08-08
W szranki w eliminacjach o godzinie 15'stej stanęło 18 MC's... O ile dobrze pamiętam, to chyba było 20...

anonim
Autor: kr0   Link do posta
11:38:09, 09-08-08
adrian zrobiles naprawde sliczne focie swoim super aparatem, ale mysle ze te z aftera sa piekniejsze wiec wez mi je wyslij :) pięć !

anonim
Autor: www.djabelny.com   Link do posta
12:22:51, 09-08-08
WWW.DJABELNY.COM - sprawdz to, kawaliny na zawias i na odmulke... plyta w calosci do pobrania !

J.A.R.O.S.Z.Y
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:53:02, 09-08-08
MAM 100 ZDJEC Z AFTERA PODBIJAĆ 1121513 KTO BYL NA MASZCIE TO SIE ZGLASZAC

Elmoro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:41:48, 09-08-08
rozesle tam gdzie trzeba ;) za duzo projektów na głowie miałem ostatnio ;) MC było łącznie 19-stu, pomylilem sie o 1 osobe, odpadła 3-jka i została 16;) KRO wysle zdjecia damy rade;)

TAZ_hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:27:32, 09-08-08
a pezet to ssie

anonim
Autor: fghfghfgh   Link do posta
15:52:59, 09-08-08

anonim
Autor: Genia   Link do posta
17:40:48, 09-08-08
hehe co jak co ale kebab jajeczny był najlepszy nad ranem;) co do fotek to niech załują ci którzy ich nie mają ;) oj jest co wspominać ludzie z całej polski zjerzdzają sie na te dwa dni i jak to już któś powiedział,, połączył wszystkich alkohol " ;) Pozdro dla ludzi z Aftera ;D

anonim
Autor: kr0   Link do posta
17:46:58, 09-08-08
Adrianie no to ja czekam na foty podalem emtesowi adres :D wiec czekam na plytke :) piona :) MASZT !!

anonim
Autor: KKPS   Link do posta
18:48:51, 09-08-08
http://www.wrzuta.pl/audio/t1FHkgKfDo/kk ps_podziemie.mp3

czekam na komenty jestem otwarty...
pozdro KKPSxKARTEL

anonim
Autor: ^zord0n   Link do posta
20:02:07, 09-08-08
5+4=12?

No na photosy czekam bo ''Papa racji" ma wiele w tym co mówi i robi :)

PiwoKrolewskieMocne
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:48:25, 10-08-08

TO BYŁ WŁAŚCIWIE KONCERT O.S.T.R. CAŁA RESZTA

TO TYLKO DODATEK DLA ROZGRZEWKI. O.S.T.R. ZJADŁ

WSZYSTKICH. POTEM JEDNYM WERSEM

I WYSRAŁ JUŻ DAWNO. O.S.T.R. ROBI DOBRY I NAJLEPSZY

HIPHOP RAP JUŻ TYLE LAT I JEST NAJLEPSZY

cZiKiTa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:21:33, 10-08-08
Jak co roku byl grooby melanz .... xD

anonim
Autor: yoyo0706   Link do posta
15:32:25, 10-08-08
było by zajebiscie gdyby w nastepnym roku byl: LIROY,POKAHONTAZ(lub FOKUS sam),PEJA,ABRADAB Z JOKĄ,PIH to byłby najlepszy klimat!! 

J.A.R.O.S.Z.Y
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:33:40, 10-08-08
LIROYA NIE BEDZIE

POKAHONTAZ JUIZ NIE ISTNIEJE

ABRADABA TEZ NIE BEDZIE

PIHA TYMBARDZIEJ

KURWA TROCHE POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE W SWIECIE  A POTEM SOBIE LAJNAPY Z DUPY USTALAJCIE

anonim
Autor: nie eee   Link do posta
15:38:38, 10-08-08
Dasz wiarę ?

anonim
Autor: arLetka   Link do posta
20:21:56, 10-08-08
a ja tu z tego miejsca chciałam pozdrowić ekipę z domku ... chyba 13, mniejsza o to :D zreszta z każdego domku jaki był tan w tym ośrodku... hmm... coś na al..... ? etam :P
Fazi, Adrian, Darek i Jacuś wymiatacie :D nie ma to jak wakacyjny BUCHołąj :D

taki klimat jak w gizycku przez te 2 dni jest to, ... nigdzie wiecej sie nie zdarza :)
elo i do zobaczenia za rok! :)

adasko44
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:45:42, 10-08-08
ej fajnie sie jaracie zróbcie sobie nawzajem pałe

anonim
Autor: Steskniony za RAPEM   Link do posta
15:54:06, 11-08-08
A ja chcę powrotu ZIP Squadu, albo chociaż nowych nagrywek WWO lub ZIPERY. Bo liczy się tylko prawdziwy HIP HOP

tektor02
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:05:26, 12-08-08
1 dzien to totalny kozak był ! :) Gural i Molesta odjebali zajebiste koncerty . Sokół i Pono też nie najgorzej . pozdro ! elO

anonim
Autor: Hee   Link do posta
10:15:51, 12-08-08
Czym wy ludzie sie tak jaracie, rutyną która powtarza sie co roku ? z roku na rok wątpie w jakąkolwiek zorganizowanie tego festiwalu, dobrym przykładem jest ostry którego pewnie bym posłuchał gdyby enty raz nie grał na tym festiwalu, i czym mam się jarac czym ? tym że emtes nie miał z kim walczyc ? Jedynie klimat pośród ludzi na festiwalu jest kozacki, tylko a może aż on, jednak wjazdy scenowe to napewno strona nad którą Giżyccy organizatorzy powinni popracowac. Jeśli miałbym wybrac najlepszą decyzję, to było to zaproszenie Pezeta. Licze na lepsze efekty w następnym roku. Pokój.

Miklaś
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:16:28, 12-08-08
Wszystko ładnie, tylko szkoda że tak wcześnie odpadłem ^^

W sumie, dobry jestem.

anonim
Autor: Shishijad   Link do posta
19:46:28, 14-08-08
hmmmmm kolego zastanówm sie .... jak byś był taki dobry to byś napewno tak szypko nie odpadł.... ehhh niema to jak miłość do samego siebie....

Mistiksj
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:07:02, 30-08-08
yyy Witam mozna jakies zdjecia dostac ...

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-75-174.compute-1.amazonaws.com (3.235.75.174). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.