Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Relacja z koncertu Tedego w Kielcach!

Relacja z koncertu Tedego w Kielcach!

Autor: asdluki (tukielce.info)

Po kliku letniej przerwie, stolice gór świętokrzyskich znowu odwiedził najbardziej rozpoznawany polski raper Tede. Był to na swój sposób wyjątkowy koncert, gdyż raper nagrywał z kieleckimi ekipami swoje kultowe kawałki, których nie omieszkał zagrać.

Koncert rozpoczął się 20 minut po północy. Jako pierwsi na scenie pojawili się Psycho Stach i Kiełbasa, ale publiczność cały czas się rozglądała za najcięższym zawodnikiem tej gry. Z znienacka na scenie pojawił się Tede. Raper przez krótką chwile się droczył z publicznością, po czym rozpoczął długo oczekiwane wydarzenie, kawałkiem "Olej Onara". Koncert toczył się w bardzo szybkim tempie i co można było zaobserwować żywiołowej reakcji publiczność. Jedyne przerwy jakie robili raperzy, to momenty na rzucanie w stronę publiczności płytami cd. Ponad czasowe hity takie jak "Drina", "Wyścig szczurów" czy "Pęknięty jeż" na pewno każdego zadowoliły a kawałek "Nasze jest to Mielno" pozwolił poczuć trochę wakacyjnego klimatu. Legendarnym utworem "Ja mam to co ty" Tede kończył koncert. Spontanicznie w tym kawałku jedną zwrotkę nawinął Psycho Stach, co było bardzo wesołym akcentem kończącym całe show ekipy Wielkie Joł.

Koncert trwał około godziny i można zaliczyć do udanych. Jedynych mankamentem o jakim można mówić to frekwencja. Publiczność była zgromadzona w znacznie mniejszej liczbie, niż na koncertach Piha czy Płomieńa 81. Nie zostaje mi nic innego jak zaprosić na kolejne imprezy!

Dowiedz się więcej o: Tede.
kliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdancekliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdancekliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdancekliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdancekliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdance
kliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdancekliknij Relacja z koncertu Tedego w Kielcach! rap graffiti breakdance   
Informacje o reportażu
Data dodania:2009-03-10
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:14334
Autor:
asdluki (tuk..., 14 lat
zespół, Kielce

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-89-4.compute-1.amazonaws.com (3.237.89.4). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.