Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Kaczor i Kozły będą bić na alarm

Kaczor i Kozły będą bić na alarm

Kozły Poznań, brązowi medaliści Mistrzostw Polski 2009 w futbolu amerykańskim, jedyna I. ligowa drużyna reprezentująca ten sport w Wielkopolsce, zapraszają wszystkich poznaniaków, miłośników pierwszorzędnego muzycznego bitu i najlepszego boiskowego bicia na imprezę o nazwie "Kaczor i Kozły będą bić na alarm".

Powodów do "bicia na alarm" jest wiele, ale tym, dla którego odbywa się ta impreza, jest powódź, która dotknęła nasz kraj. Oprócz koncertów hip-hopowych, meczu ekstraklasy futbolu amerykańskiego KOZŁY POZNAŃ vs SIOUX KRAKÓW TIGERS, pokazu boskich Venus Girls, konkursów z cennymi nagrodami, barbecue i wielu innych atrakcji odbędzie się też zbiórka dla powodzian prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż. Wszyscy, którzy żyją tym, co dzieje się na południu naszego kraju, będą mieć, więc okazję, aby wspomóc tych najbardziej potrzebujących.

Gwiazdą imprezy jest Dominik "KACZOR" Kaczmarek i choć do czasu premiery jego najnowszej płyty "PRZYJAŹŃ, DUMA, GODNOŚĆ" zostało jeszcze kilka miesięcy, specjalnie dla publiczności, która zasiądzie na trybunach stadionu Posnania, zagra przedpremierowo kilka, jeszcze gorących kawałków.

Oprócz KACZORA zgromadzona publiczność będzie miała przyjemność usłyszeć:
MAGIA & P.A.G.
HORY / PASZKIN oraz
W.S.K. (Meksykańska Morda & Saja)

O oprawę muzyczna zadba Dj TAEK

Impreza zacznie się od oficjalnej ceremonii przyjęcia Kozłów Poznań do Drużyny Szpiku, która pomaga chorym na białaczkę i promuje oddawania szpiku kostnego, co jak się okazuje wcale nie boli i może uratować ludziom życie.

Imprezę poprowadzi Szymon Jankowiak.

Szczegóły: 2010-06-19 Stadion Posnania: Kaczor i Kozły będą bić na alarm

Fot. Michał Cichocki.

Dowiedz się więcej o: Kaczor.
kliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdancekliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdancekliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdancekliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdancekliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdance
kliknij Kaczor i Kozły będą bić na alarm rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-06-11
Kategorie:Muzyka, Sport, Koncert
Licznik odwiedzin:24694
Pabci0Chmiel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:19:29, 12-06-10
JAKI NAPOMPOWANY LAMUS CO SIĘ WOZI NA FEJMIE KG KTÓRE NIE MA FEJMU BEKA Z IDIOTY NAWIJAĆ NIE UMIE WYPIERDALAJ NA SIŁKĘ Z POPKIEM I PEJĄ BO TO TAKIE SAME LAMUSY BEKA Z WAS GIMBUSY

WSRHfan
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:41:19, 12-06-10
Kaczor dobry rap robi.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.