Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: mentoss88

Koncert Chady w Białymstoku był tylko kwestią czasu. Mimo to wielu jego fanów z niecierpliwością czekało na ten dzień. Uwierzcie mi, że nie mogą czuć się zawiedzeni. Tegoroczny październik mury Gwintu zapamiętają na długo o ile wytrzymają do końca miesiąca. W pierwszej kolejności winą za taki stan rzecz należy obarczyć Studentów Politechniki Białostockiej, którzy w ramach Jesieni Studenckiej zafundowali nam cykl na prawdę świetnych i niezapomnianych imprez zapraszając takie gwiazdy jak Strachy na Lachy czy MONOPOL-Zodiak.

W piątkowy wieczór klub został opanowany przez artystów związanych z wytwórnią STEP Records- współorganizującej koncert w raz z Samorządem Studentów Politechniki Białostockiej i będącej zarazem współautorką sukcesów płyt wydanych przez białostockich artystów takich jak Pih czy Fabuła.

Impreza wystartowała lekko po 21.00. Jako pierwszy na scenie pojawił się znany dobrze już nie tylko naszej białostockiej publiczności duet Jopel i Komar, wspierany przez Matysa. Dwa utwory wystarczyły, żeby doprowadzić zebraną publikę do masowego skoku ciśnienia, a był to dopiero początek wieczoru. Ogromna niespodziankę swoim fanom sprawili Hukos i Cira,którzy postanowili zaprosić do wspólnego występu pozostałych członków składu Fama Familia. Nie wiem ile MC jednocześnie wystąpiło na scenie, ale show które dali sprawiło, że leciwe już mury Gwintu zaczęły drzeć. Przekrój utworów był na prawdę ogromny, od tych dobrze znanych, jak i tych, które premierę mają jeszcze przed sobą. W czasie występu na scenie gościnnie pojawił się min. Poszwix z Fabuły, oraz Kroku - szef wytwórni STEP Records.Białostoccy artyści po raz kolejny udowodnili, że nie trzeba wydać płyty w komercyjnej wytwórni, mieć drogich klipów w stacjach muzycznych i reklamy w prasie by publiczność znała teksty na pamięć. Wyrazy uznania należą się również goszczącemu za adapterami Dj'owi Fejmowi.

W raz z wybiciem godziny duchów na scenie pojawił się długo oczekiwany gość, jedna z legend polskiej sceny hiphopowej - Tomasz Chada, wspierany przez CBR'a, Chwedo oraz Dj'a Mike.

Występ, warszawskiego rapera sprawił,że temperatura wewnątrz lokalu przekroczyła niebezpieczną granice wprawiając publikę w stan skrajnej euforii. Chada dał z siebie maksimum prezentując zarówno utwory z albumu"Proceder" jak i te z przed kilku lat. Na koniec swego występu wykonał jeszcze niepublikowany numer z nadchodzącej płyty. Nie omieszkał również rozdawać autografów i pozować do wspólnych zdjęć z fanami tak więc nikt nie powinien czuć się zawiedziony piątkowa imprezą. Na scenie Gwintu miało miejsce show jakiego ten klub od dawna nie widział.

Kultura Hip-Hop w Białymstoku ma się świetnie i nie da się zaprzeczyć, że ciągle się rozwija. Nasi artyści zdobywają platynowe płyty. Goście z innych części Polski bardzo chętnie nas odwiedzają. Wytwórnie muzyczne chcą tu inwestować, a słuchaczy i uczestników imprez ciągle przybywa.

Dowiedz się więcej o: CHADA.
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance
kliknij  rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-10-19
Licznik odwiedzin:18200
Autor:
mentoss88, 30 lat
mężczyzna, Białystok

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-220-31.compute-1.amazonaws.com (3.228.220.31). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.