Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: MaxFloRec

W przeddzień premiery debiutanckiej płyty K2 do sieci trafi teledysk do "Sceny dramatu". Zobacz fotorelację z planu zdjęciowego!

Klip do "Sceny dramatu" będzie już drugim po "Tu umierają anioły" obrazkiem K2 od czasu jego transferu z MaxFloLab do MaxFloRec. Singiel pochodzi z "Anatomii", pierwszego legalnego i solowego krążka rapera.

- Większości z nas wydaje się, że trudne sytuacje przytrafiają się tylko innym, że nas takie problemy nie dotyczą. "Scena dramatu" ma uświadomić, że coś złego może stać się każdemu z nas. Życie pisze różne scenariusze i czasem z dnia na dzień może przydarzyć się nam coś dramatycznego, co do tej pory widzieliśmy tylko w filmie - zapowiada swój nowy utwór K2. - Empatia to słowo-klucz tego numeru - dodaje.

Autorzy zdjęć: Joanna "Este" Michalik i Joanna "Nonsenzz make-up" Tkocz

kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2014-04-03
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:11269
Autor:
MaxFloRec  MaxFloRec rap graffiti breakdanceMaxFloRec
zespół

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-160-19-155.compute-1.amazonaws.com (54.160.19.155). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.