Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia

Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia

Autor: MaxFloRec

W przeddzień premiery debiutanckiej płyty K2 do sieci trafi teledysk do "Sceny dramatu". Zobacz fotorelację z planu zdjęciowego!

Klip do "Sceny dramatu" będzie już drugim po "Tu umieraj± anioły" obrazkiem K2 od czasu jego transferu z MaxFloLab do MaxFloRec. Singiel pochodzi z "Anatomii", pierwszego legalnego i solowego kr±żka rapera.

- Większo¶ci z nas wydaje się, że trudne sytuacje przytrafiaj± się tylko innym, że nas takie problemy nie dotycz±. "Scena dramatu" ma u¶wiadomić, że co¶ złego może stać się każdemu z nas. Życie pisze różne scenariusze i czasem z dnia na dzień może przydarzyć się nam co¶ dramatycznego, co do tej pory widzieli¶my tylko w filmie - zapowiada swój nowy utwór K2. - Empatia to słowo-klucz tego numeru - dodaje.

Autorzy zdjęć: Joanna "Este" Michalik i Joanna "Nonsenzz make-up" Tkocz

kliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdance
kliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdancekliknij Już dzi¶ nowy klip K2. Zobacz zdjęcia rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2014-04-03
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:9671
Autor:
MaxFloRec  MaxFloRec rap graffiti breakdanceMaxFloRec
zespół

Dodaj wypowiedĽ

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-223-3-101.compute-1.amazonaws.com (3.223.3.101). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoj± wypowiedzi±. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ¶ciganie autora.