Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Jam w Gnieźnie

Jam w Gnieźnie

Autor: MANSON

Mało kto wie, a jeszcze mniej ludzi pamięta, iż Gniezno było jednym z niewielu pionierskich miast jeżeli chodzi o hip-hop w Polsce. To właśnie tam, na przełomie lat 80-90 były organizowane jedne z pierwszych turnieje break-dance. Dlatego z tym większą przyjemnością odpowiedziałem na zaproszenie Kiełpa.

Impreza odbyła się 28.10.2000 plany imprezy jak przystało obejmowały koncerty, pokazy b-boy'ingu oraz malowanko. Na zaproszenie odpowiedzieli także reprezentanci Gdańska, Torunia, Poznania i Szczecina, nie zapominając o gospodarzach. Ścianka ok. 50m wydawała się całkiem, całkiem lecz jak to przeważnie bywa gdy zaczęło się szaleństwo była ciut mała, ale wszystko wyszło jak należy. Podczas pracy malarzy jak to zwykle bywa b-boy'e nie dali się zbyt długo utrzymać w bezruchu i już ok. 15-16 zaczęły się ciche tańce. Tak mniej więcej trwało to do wieczora - kończone obrazki, coraz więcej tancerzy czyli porządna rozgrzewka przed wieczorną potańcówką. Gwiazdą wieczoru był szczeciński zespół Snuz wspomagany przez miejscowe ekipy. Jeżeli chodzi o koncerty to uważam je za udane, choć frekwencja niestety trochę zawiodła przez co na wieczornej części siadł troszkę nastrój. Jednakże całą imprezę uważam za udaną - KIEŁPO NIE ODPUSZCZAJ!!! Mam nadzieję, że organizatorzy się nie zraża i będziemy mieli więcej okazji do odwiedzenia Gniezna. W końcu to przecież kolebka i było mi miło pokazać młodemu pokoleniu iż "starzy wciąż dają radę". Myślę, że na następnej imprezie spotkamy się w szerszym gronie!! Pozdrowienia dla malarzy i b-boy'ów, którym nie chciało się ruszyć dupy.

Informacje o reportażu
Data dodania:2001-03-10
Kategoria:Graffiti
Licznik odwiedzin:46017
Autor:
MANSON Przemek Sixa  rap graffiti breakdanceMANSON

anonim
Autor: R&R   Link do posta
02:39:28, 21-01-05
No witam. To ja stary powiedzmy BOY. A niby dlaczego mielismy ruszyć te dupy ? Niby dla kogo synu ? Jestem otwarty na propozycje jak sądzę nie tylko ja ale przynajmniej większość FLASH BOYS. Czekam w takim razie na odpowiedź z Twojej strony .... Do zobaczyska....

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-226-244-70.compute-1.amazonaws.com (34.226.244.70). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.