Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Reportaże - RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"

Poprzednie zdjęcie Reportaż Następne zdjęcie
rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"
rap graffiti breakdance RELACJA: BIAŁAS x LANEK w ramach "Piątków z Nową Muzyką"
Informacje o reportażu
Data dodania:2018-10-08
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:7272
Uwaga:
Zdjęcia publikowane na Hip-Hop.pl pochodzą z jego własnych zbiorów. Jakiekolwiek wykorzystywanie zdjęć wymaga pisemnej zgody redakcji. Używanie zdjęć, ich fragmentów, przetwarzanie, drukowanie lub inne utrwalanie jest prawnie zabronione.

anonim
Autor: LHLIHL   Link do posta
16:00:36, 08-10-18


TY SIE W GLOWKE PIERDOLINIJ ZANIM COS NAPISZESZ BO SIE SMIEJA I MYSLE ZE JEST TAKICH WIELU HAHAHHAHHA  DOBRE - ULICZNY RAPER


KTO   ????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????? ????

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-227-254-12.compute-1.amazonaws.com (3.227.254.12). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies