Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Full Contact - recenzja dema

Full Contact - recenzja dema

Autor: seba

Zawartość:
1. Inny
2. Sam decyduję
3. Schemat
4. Fałsz
5. Jutro się wyjaśni

Nie chcę być surowy, bo to demo. Jednak to demo trwa 20 minut, zawiera 5 utworów i, co wydawało się nie możliwe, zmęczyło mnie słuchanie tej płyty.

Zacznę od tego czego jej brakuje: pomysłu. Ciekawe momenty to pierwsza zwrotka w "Schemat", ale jeżeli chodzi o formę przedstawienia, a nie temat utworu, który nawet jak przyznaje sam raper, był już nie raz. Więc po co kolejny raz? Ta ciekawsza zwrotka trwa minutę, potem zaczyna się katorga prowadząca przez słabe rymy, oklepany temat i słabe flow MCs.jednak spokojnie, to trzeci utwór na tym demie, a tak mniej więcej przedstawiają się pozostałe nagrania. Fajny jest podkład do pierwszego utworu "Inny", ale już jego temat był również przerabiany setki razy i ozłociłbym tego, kto stworzyłby coś nowego w tej kwestii.

"Sam decydujesz" to pomyłka. Senny i nużący podkład, nieciekawy temat, szaleńczo nudny i monotonny flow powodują, że gdybym nie chciał być rzetelnym recenzentem wyłączyłbym płytę i na podstawie tylko tego kawałka ją ocenił.

"Fałsz" - znowu o fałszywości i prawdziwości. "Jutro się wyjaśni" - znów o policji i nienawiści do nich. Spoko, to już koniec, nie ma już nic, a na pewno nie ma nic świeżego. Dziwne, bo Hidi nie jest nowicjuszem i po jego kolejnym projekcie spodziewałem się więcej. Cieszę się, że to demo, bo do wersji oficjalnej można jeszcze i przede wszystkim trzeba sporo popracować.Informacje o artykule
Data dodania:2004-08-10
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / recenzja
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Ulica nadaje - wywiad z Sują
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-188-89.compute-1.amazonaws.com (18.232.188.89). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.