Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: Andrzej Trojanek

Parkiety, sceny, ulice - wszystko zaczęli przecierać dawno temu. Byli w różnych ekipach, zwalczali się, rywalizowali. Wszyscy jednak żyli Hip-Hop'em. Dziś w bboyingu wszystko, od A do Z, jest dla nich "easy". Przed Wami rozmowa z jedną z najbardziej charakterystycznych ekip w tym kraju.

Kto aktualnie tworzy Azizi?
Cookis:
Azizi, jako projekt hip-hop'owy, bo tym jest ta ekipa, posiada bardzo wielu członków. Od bboyów, przez grafficiarzy, DJ-a, raperów i producentów muzycznyc™ 

Jak to się stało, że doszedł do Was Cet (Pan Bartosz)?
Cookis:
Mieliśmy okazję poznać się jakiś czas temu, porozmawiać na wiele tematów dotyczących breaka i życia. W końcu doszliśmy do wniosku, że mamy podobne poglądy na niektóre sprawy i to nas zbliżyło. Poza tym, Bartosz został w pewnym momencie bez ekipy i zaczęliśmy razem tańczyć. Pojechaliśmy razem na Konfrontacje2, potem na imprezę do Zielonej Góry i tam podjęliśmy decyzję, że Bartosz będzie w naszym składzie. Dzieli nas ogromna ilość kilometrów, bo z Gdańska do Rybnika jest spory kawałek drogi, ale poradzimy sobie ze wszystkim. AZIZI nie jest hermetycznie zamkniętą grupą. Kiedy ktoś do nas pasuje, może u nas zostać. Bartosz, co najważniejsze, jest dokładnie typowym AZIZI-owcem, tylko urodził się w Gdańsku. Udało nas się razem spotkać i połączyć siły.

Cet, co stało się z ekipą Casel Saloop w której tańczyłeś?
Pan Bartosz:
Nie chcę mówić na ten temat, po prostu ekipa się rozpadła. Dla mnie jest to przeszłość i dalej robię swoje.

Jak i gdzie teraz trenujecie?
Cookis:
Mamy bardzo dobrą sale u nas na osiedlu w zaprzyjaźnionym Domu Kultury. Tam trenujemy i prowadzimy szkółkę breaka dla wszystkich chcących nauczyć się czegoś pod naszym okiem. Nie mamy na co narzekać, wszystko, co potrzebne, mamy na miejscu. Wystarczy tylko tańczyć i ciągle iść do przodu.
UchOne: Włączamy muzykę i każdy sam za siebie odpowiada. Każdy indywidualnie sobie tańczy, a zarazem trenuje. Każdy cały czas swoje...
boJ: Mieszkam w Knurowie, więc muszę dojeżdżać do Rybnika, ale wszystko jest jak z bajki. Wpadam, krótka pogawędka na ten i tamten temat, o tym, co było, jest i będzie (jak zawsze jest dobrze, pomimo tego, że zawsze mogłoby być lepiej). Kto przyjdzie, od razu na swoim miejscu zaczyna swoje... podboje!

Kiedy zaczynaliście?
Cookis:
Zaczynaliśmy prawie 5 lat temu, praktycznie wszyscy razem, jednego lata. Potem drogi niektórych się rozeszły, przez skład przewinęło się ponad 60 osób. Początki nie były jakieś szczególne. Tak jak każdy, mieliśmy problemy z salą, problemy z ludźmi z osiedla. Zawsze potrafiliśmy jakoś sobie poradzić, więc niesieni zajawką, cały czas tańczyliśmy... W każdej wolnej chwili rozmawialiśmy o breaku, żyliśmy nim. Może w przeciwieństwie do typowych Polaków nie narzekaliśmy i nie ubolewaliśmy nad swoim położeniem, tylko cały czas próbowaliśmy znaleźć jakieś rozwiązania trudnych sytuacji. Dziś widać tego efekty.

Czy Dom Kultury wspiera Was w jakiś sposób?
Cookis:
Dokładają nam do wyjazdów, udostępniają sale i pomagają w rożnych potrzebnych rzeczach. Nie narzekamy na współpracę z nimi. Oni nie narzekają także na współpracę z nami, dostają nasze dyplomy, puchary. Jarają się tym, że tańczymy u nich.

Kiedyś byliście w dwóch zwalczających się nawzajem ekipach, a potem nastąpiło połączenie. Powiedzcie coś o tym.
Cookis:
To były piękne czasy, dziś to już przeszłość. Cała akcja toczyła się identycznie jak w Beat Streecie, między Rocksteady a NYC Breakers. Ten film wywarł na nas ogromne wrażenie i może za bardzo wzięliśmy sobie pewne sprawy do serca. Zwalczaliśmy się nawzajem, rzucaliśmy na siebie obelgi, dochodziło nawet do rękoczynów, a to wszystko na tle tego, że mało wiedzieliśmy o tańcu, a myśleliśmy, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy. Każdy z nas żył w wymyślonym przez siebie świecie i to wszystko przez to tak wyglądało. Przełom nastąpił kiedy zaczęliśmy w końcu dorastać i do pewnych spraw podchodziliśmy z dystansem i rozwagą. Udało nam się spotkać ze sobą i odkryć to, że łączy nas jedna miłość. To może wydawać się śmieszne, ale tak było - ludzka głupota nie zna granic. Ważne było też to, że jeździliśmy na imprezy. Zarówno jedna, jak i druga ekipa. Dochodziło do tego, że zaczynaliśmy pić razem wódkę i melanżować po tych bibach. Wódka, jak to wódka, dużo się po niej rozmawia i w pewnym stopniu jednoczy ludzi. Najważniejsze jest to, że dziś otwarcie potrafimy przyznać się do swoich błędów, potrafimy o tym normalnie ze sobą rozmawiać i śmiać się z siebie. Wtedy przeprosiliśmy się nawzajem, dogadaliśmy się i stworzyliśmy AZIZI. Dziś nie ma osoby, która by tego żałowała, a stare czasy są dla nas tylko tematem do wspomnień.

Co to właściwie znaczy "Azizi" i skąd wzięła się ta nazwa?
UchOne:
Jedna z interpretacji, którą możemy podać jest taka, że wszystko od A do Z w breaku jest dla nas IZI (easy). Inaczej mówiąc cały break, od A do Z, jest dla nas zabawą i jest to dla nas łatwe.
Cookis: Nazwa powstała dość spontanicznie podczas jednego rekreacyjnego wypadu... To jest arabskie słowo, ale co ono oznacza niech pozostanie naszą tajemnicą. Co nieco można wywnioskować z kawałka Pezeta na producenckiej płycie Reda "Al Hub". Interpretacja Ucho też jest bardzo dobra.
Amoraz: To jest hasło melanżowe, które się dobrze po najebaniu wypowiada.
boJ: Nazwa AZIZI to czysty przypadek i chyba jeden z najlepszych w naszym życiu.

Do jakiej muzy machacie? Co jest najlepszą propozycją dla tancerzy? Czego powinno się zakazać?
Cookis:
Machamy tylko do muzyki, do której powinno się machać. Odrzucamy wszystkie new schoolowe electro, z Music Instructorem i Freestyle Project na czele. Hip-Hop, jako kultura, jest dla nas największym motorem napędowym do rozwoju, więc oscylujemy tylko wokół niego i podobnych gatunków muzycznych. Na treningach u nas można usłyszeć dobre stare funkowe numery, stare disco lat 70 i dużo Hip-Hop'u. Czerpiemy z całej spuścizny, jaką zostawili dla nas pionierzy tego tańca. Nie czerpiemy inspiracji z tego, co serwuje nam dzisiejszy marketingowy świat mediów.

Bartek, od dwóch lat organizujesz imprezę dla bboyów Pokaż Swój Styl. Jak do tego doszło i jak takie party wygląda od "drugiej strony"?
Pan Bartosz:
Jestem dumny z tego, że udało mi się zorganizować takie przedsięwzięcie. Bardzo wiele poświęciłem dla tej imprezy. Każdemu, kto mnie jedzie, że robię hajs na tej imprezie, albo zazdrości mi i zżera go zawiść, proponuję podjąć się organizacji takiej imprezy. Gwarantuję Wam, że padniecie na samym początku. Z drugiej strony, to jest to po prostu biznes. Twarda gra, gdzie liczy się tylko hajs i to, żeby wykorzystać innego człowieka tak, aby samemu się najeść do syta. Sam się o tym przekonałem i nie chciałbym się po raz kolejny przekonać. Ta impreza nauczyła mnie bardzo, bardzo wiele. Dawno wyciągnąłem wnioski i obecnie przygotowuję, wspólnie z Kiełpem, I edycję imprezy o nazwie "Pokaż Swój Styl na Dniu Prawdy".

Ile jest prawdy w plotkach o Twoim konflikcie z United Breakers?
Pan Bartosz:
Nie ma żadnego konfliktu. To, że różnimy się podejściem do tańca nie oznacza, że musimy mieć między sobą jakieś spięcia. Po prostu ludzie dookoła za dużo gadają.

Cały czas dużo krzyczy się o powerach i stylach? Co zdaniem AZIZI jest ważniejsze?
Cookis:
Najważniejszy jest taniec, bez rozgraniczeń na powery i footworki, electro, poppin i lockin, bboying i wszystko, co się pod tym słowem kryje. Chodzi o to, żeby grupa była uniwersalna, żeby nigdy w walce nie dochodziło do sytuacji, w której na wyjścia przeciwników nie ma się odpowiedzi.
Amoraz: Styl jest ważny, za jego pośrednictwem pokazujesz to, kim jesteś. Nie można jednak zapomnieć o powerach, bo też są częścią breaka.
boJ: Dobrze jest być z siebie zadowolonym i dążyć to tego, czego się chce. Każdy ma coś, co jest dla niego najważniejsze, ale wcale nie musi być najważniejsze dla kogoś innego. Zdania są podzielone. My nie jesteśmy nawet pośrodku, bo po prostu robimy swoje...

Crazy Squad, w wywiadzie dla Hip-Hop.pl #12, mówią: "Co do Azizi... Co oni robią? Skaczą dookoła i tylko robią wiele szumu wokół siebie. No comments! Dobry marketing własnej grupy". Jak odnosicie się do tych zarzutów?
Pan Bartosz:
Mnie to śmieszy. Crazy Squad to grupa dyskotekowo-gimnastyczna, która nie potrafi tańczyć i nie ma żadnego pojęcia na temat tańca, dlatego nie ruszyło mnie to, co powiedzieli o nas. Przegrywają z nami na każdej imprezie, na której się spotykamy i po prostu zżera ich zawiść. Zapraszamy Was chłopaki na warsztaty do Gdańska, tam zobaczycie, czym jest prawdziwy bboying.
Cookis: Gdyby tak o nas powiedział ktoś z Rocksteady Crew, to bym się przejął. Uśmiecham się tylko, bo powiedzieli to ludzie, którzy wg mnie nie wnoszą do kultury hip-hop'owej nic znaczącego. Odbieram to tak, jak sytuację, gdy Nelly zdissował KRS-a One'a. Niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, kto w tej sytuacji jest Nellym, a kto KRS-em Onem. Niemniej pozdrawiam bardzo serdecznie całą ekipę Crazy Squad, do zobaczenia na kolejnej przegranej dla Was bitwie.

Zbliża się premiera filmu Rytm Ulicy. Co myślicie o tym przedsięwzięciu?
Cookis:
Świetna inicjatywa. Powiedzieliśmy co nieco do kamery w tym dokumencie. Camey ma dobre pojęcie o scenie breaka w Polsce, wie czego w nim brakuje. Chce pomóc nam tym dokumentem. Musimy wykorzystać tę szansę i w pełni się zaangażować. W 100% jesteśmy za tą produkcją.Informacje o artykule
Data dodania:2004-10-15
Dział / Kategoria: taniec / wywiad
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Andrzej Trojanek   rap graffiti breakdanceAndrzej Troj...
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Sztuka tańca
Nie jesteśmy blokersami!
Obcy kontra Predator - recenzja filmu
Texańska Masakra Piłą Mechaniczną - film
Iniemamocni - film

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: ankus'   Link do posta
19:15:32, 15-10-04
aZiZi są spoko, sama kiedyś uczyłam się breakdance i przekonałam się że to trudna sztuka. sam w sobie break jest zajebisty!! jush nie mogę sie doczekac premiery tego filmu!! ReSpEcT !! :-)))))))

anonim
Autor: goska   Link do posta
21:30:02, 15-10-04
Hmm...niesłyszałam o takim czymś jak azizi czy coś.... Wydaje mi sie, że breakdance jaest sam w sobie bardzo fajny, chociaż ta sztuka tańca jest prawdopodobnie trudna. Nigdy nieuczyłam sie tańczyć breakdanca i niezamierzam narazie...

anonim
Autor: koshenone   Link do posta
23:06:53, 15-10-04
''żyją by tańczyć''ale nie wszyscy z tych tańczących, dla mnie to tylko cztery osoby trzymają poziom azizi reszta nie wyróżnia się z tłumu ludzi tańczących w polsce

anonim
Autor:    Link do posta
23:16:43, 15-10-04
Azizi są zajebiści jestem z Ich osiedla "Elektrownia City" i uważam że to co robią jest super a to co powiedział crazy squad to im sie chyba coś pomieszało.... Azizi są najlepsi i tacy pozostaną a Crazy squad niech sie wali... może zaczne chodzić na treningi do Azizi??.... pozdro dla Azizi

ZoOM
Autor: ZoOM   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:05:18, 16-10-04
pozdro ;]

anonim
Autor: nopek:D   Link do posta
10:39:23, 16-10-04
eee tam i od nogi stała ekipa :) el'Cortz SQD :)

anonim
Autor: Jozek Aka Zyga ;)   Link do posta
14:06:48, 16-10-04
o i dariusz sie wypowidział no no:D Liga jest nasza :D , ciasteczkowy nasza maskotka hihihihi :P pozdro Er pozdro azetizi

anonim
Autor: KaRuZeLLo   Link do posta
15:07:59, 16-10-04
oby tak dalej pozdro

anonim
Autor:    Link do posta
18:43:29, 16-10-04
a słyszal ktos o jeleniogórskiej ekipie''CDN''???????/

anonim
Autor: Marcin-Cray   Link do posta
22:14:31, 16-10-04
Ich zycie to taniec i wielkie brawa za to dla nich...przez te lata wypracowali swoj wlasny styl kazdy ich rozpozna poniewaz Azizi Prze Cru to The Besciaki !!Ich potencjalni wrogowie to ludzie typu narcyzowatego zakochani w swym przewaznie skserowanym stylu z filmikow z bboyoworld...zazdroszcza im pomyslow na taniec...wlasnego stylu elokwencji tanecznej=o)Azizi trenuje razem maja jedna wielka rodzine kochaja swe zycie razem sie pouczaja i z tego cos wynika bo jest od serca....a o crazy skladach to nie bede mowil...ich zycie polega na tym iz ich trening bedzie nie udany jesli razem nie wykreca 100 tomasow...smiech... niech mowia sobie co chca...niech krzycza do siebie i innych palantow a my mamy w dupie te konwenasne Pozdrawiam cale Azizi!! Knurowska scena taneczna razem z Azizi =o]!!!!

anonim
Autor: HaeS   Link do posta
22:40:49, 16-10-04
Pozdrowienia dla ERki ze słonecznych Gorzyc aj :D

anonim
Autor: .......   Link do posta
04:01:01, 17-10-04
Eeeeee....uwazajcie bo za bardzo sie przereklamujecie!!!Azizi moze i ma swoj wlasny styl<>ale widziałam ich w akcji pare razy i wydaje mi sie,ze sa dobzi ALE NIE PRZESADZAJMY...O ile wiem to Spasiba Breakers zaszla daaaalej niz oni.Siedlce zawsze beda gora Malenstwa!!Pozdro...

anonim
Autor: Julian zeroerhaplus element   Link do posta
10:42:38, 17-10-04
RESPEKT i SZACUNEK

anonim
Autor: gizi   Link do posta
11:23:18, 17-10-04
Dzięki z wspólny trening w Radomiu. I pozdro dla całej ekipy Azizi !!

amoraz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:46:27, 17-10-04
ciekawe gdzie zaszli:D

zOha#
Autor: zOha#   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:29:45, 17-10-04
Wiekie pozdro :D:D

Cookis
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:35:49, 17-10-04
Male sprostowanie. Wywiad byl przeprowadzany juz jakis czas temu, stad pojawia sie informacja o "Rytmie ulicy" tymczasem prace utkwily w martwym punkcie i poki co nie widac konca takiego stanu rzeczy. Wszystkie pytania odnosnie tego projektu kierujcie do Cameya.

anonim
Autor: Vszupeuen(2V)   Link do posta
12:43:07, 17-10-04
AZIZIOWCY/ STYLU WYZNAWCY/DEPTANYM CIĘŻCY/GŁÓW ŁOWCY/KLĘSK DAWCY/WSZYSTKOŚCI ZWYCIĘZCY.

anonim
Autor: tudi   Link do posta
14:22:44, 17-10-04
podziwiam za upór i wkret,, na reszcie sie nie znam ale ,,,,,,,, takie wywiady motywuja do zapoznania sie z tym i owym, pozdro, 3majcie sie

anonim
Autor: gniezno   Link do posta
18:28:10, 17-10-04
no i camey znof kogos wy*ebal... to bylo do przewidzenia :P

...
Autor: ...   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:17:10, 17-10-04
I tak Broken Glass2 Roolez :> Pozdro

anonim
Autor: qzyn z kg   Link do posta
22:05:24, 17-10-04
azizi the beast , bardzo dobry sqad no i przecierz jest w nim mooj qzyn (ucho) pozdro dla was yo!

anonim
Autor: level   Link do posta
23:33:49, 17-10-04
siema ... no no widze ze juz o was dosyc glosno sie robi , ale to dobrze , tak wogoel to dobra walka z tymi francuzami ostanio ... no nic pozdro i suksecow w tancu !!1 ( zycie jak breakdance nie flamenco ....)

anonim
Autor: LiluLilu   Link do posta
08:28:46, 18-10-04
Łódź pozdrawia! :)

anonim
Autor: rybnikkkk:)   Link do posta
15:54:59, 19-10-04
no nic dodac, nic ująć- chłopaki reprezentujcie jak najdłuzej Rybnik!! Pozdro & Szacuneczek!

anonim
Autor: nes   Link do posta
08:39:16, 20-10-04
no niestety ja nie widziałem AZIZI w akcji ale każdy powinien mieć do nich WIELKI SZACUNEK!!!chłopaki robią wszystko co mogą robić zajebiście - i tak dalej 3mać- Tańczą zajebiście!- Śpiewają zajebiście!- Malują- zajebiście! To się nazywa kurwa rodzina! Oby coraz więcej takich ekip w POLSCE! Przez takich ludzi jak AZIZI Kultura HH rozwija się coraz szybciej i jest inaczej postrzegana przez innych ludzi- POZDRO- 3MAJCIE SIĘ- hehe może coś Namalujecie, Zaśpiewacie i Zatańczycie dla PAPIEŻA??:D

anonim
Autor: miLus ze 103 % squad   Link do posta
15:06:58, 21-10-04
Pozdrowka dla AzIzowcow -> P-sk 103%

anonim
Autor: Massstyle   Link do posta
17:30:24, 08-11-04
fakt faktem azizi daja rade bo to co robia jest naprawde dobre.ale *SSS*i tak jest lepsza,przynajmniej dla mnie moze dlatego ze zznam tych ludzi i to oni sa pierwowzorem.pamietajcie o tym.walka azizi z francuzami byl naprawde dobra,ala sprawdzcie Spolke oni maja styl a to sie liczy .pozdro dla SSS oraz Azizi

anonim
Autor: bili   Link do posta
18:44:32, 13-11-04
siema ziomki pozdro dla was od demnie i od całego składu LK z leszczyn !!!!!!!!

anonim
Autor: ..::SzmiteK::..   Link do posta
21:32:13, 16-11-04
SiemkA !!jA JeStem Calkowicie za breakiem!!!sam Tancze ale malo!1!wlasnie u nas w Ostrolece Odbylo sie wczoraj(15.11.2004 ogolno polski turniej breaka!mialo byc wiecej ekip ale bylo malo z tego co pamietam byli .....spasiba breakers....:....crazy squad......wiecej neipamietam,oczywiscie +tego 2 ekipy z Ostroleki!ale niema co mowic jeszce malo tanczo!break jest napewno lepszy o tego jakby ktos mial isc cpac gdzies po katach!!1pOzDro kazda ekipa jest dobra!!!jedni sa lepsi z tych lepszych drudzy lepsi z gorszych!!!hehe zaMotaleM sie !!1pozdO cHlOpaki!!!powOodzoNka!!!

anonim
Autor: kundzia   Link do posta
17:51:44, 26-11-04

bionic
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:12:33, 02-12-04
Mimo wszystko uwazam ze Azizi to dobra grupa. Jedyne co mi sie w niej nie podoba to odgrazanie sie. Oczywiscie zakladam, ze nie jest to charakterystyczne dla calej grupy, a jedynie indywiduów.

anonim
Autor: HIHIHI   Link do posta
12:34:14, 13-12-04
no jestescie niezli ale zobaczymy na jAK DŁUGO CZE

anonim
Autor: bGirl *Wiktoria*   Link do posta
17:37:53, 19-12-04
Uwazam, że to co robi grupa AZIZI jest naprawde dużym przedsięwzięciem . Wiem ile trudu trzeba wlożyc w ten taniec bo sama cwiczę Break Dancea w grupie GZC w Bielsku Bialej i wiem ile chłopaki ćwiczą . Za zającia płacę nie malą sumkę a chłopaki nie mają z tego NIC !!! Tylko to, że mają do dyspozycji sale i poświęcają na nas czas . WIELKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH GRUP TANECZNYCH ,

anonim
Autor: bGirl *Wiktoria*   Link do posta
17:37:54, 19-12-04
Uwazam, że to co robi grupa AZIZI jest naprawde dużym przedsięwzięciem . Wiem ile trudu trzeba wlożyc w ten taniec bo sama cwiczę Break Dancea w grupie GZC w Bielsku Bialej i wiem ile chłopaki ćwiczą . Za zającia płacę nie malą sumkę a chłopaki nie mają z tego NIC !!! Tylko to, że mają do dyspozycji sale i poświęcają na nas czas . WIELKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH GRUP TANECZNYCH ,

anonim
Autor: bGirl *Wiktoria*   Link do posta
17:37:54, 19-12-04
Uwazam, że to co robi grupa AZIZI jest naprawde dużym przedsięwzięciem . Wiem ile trudu trzeba wlożyc w ten taniec bo sama cwiczę Break Dancea w grupie GZC w Bielsku Bialej i wiem ile chłopaki ćwiczą . Za zającia płacę nie malą sumkę a chłopaki nie mają z tego NIC !!! Tylko to, że mają do dyspozycji sale i poświęcają na nas czas . WIELKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH GRUP TANECZNYCH ,

anonim
Autor: bGirl *Wiktoria*   Link do posta
17:37:58, 19-12-04
Uwazam, że to co robi grupa AZIZI jest naprawde dużym przedsięwzięciem . Wiem ile trudu trzeba wlożyc w ten taniec bo sama cwiczę Break Dancea w grupie GZC w Bielsku Bialej i wiem ile chłopaki ćwiczą . Za zającia płacę nie malą sumkę a chłopaki nie mają z tego NIC !!! Tylko to, że mają do dyspozycji sale i poświęcają na nas czas . WIELKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH GRUP TANECZNYCH ,

anonim
Autor: Manek   Link do posta
12:53:12, 20-12-04
Powiedzcie Pasikowi jak go spotkacie, żeby zjawił się kiedyś w Chybiu.

anonim
Autor: moniczka clan   Link do posta
18:20:53, 28-12-04
niezle niezle dajecie .......pozdro;]

anonim
Autor: nOwi   Link do posta
18:40:51, 04-01-05
respect for Azetizi yoo!

anonim
Autor: B-Boy   Link do posta
14:25:52, 11-01-05
Fantastycznie

Ali_B.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:32:38, 22-01-05
spoko yo. czemu nie ma mojego zdjęcia (tam) <===

Ali_B.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:25, 22-01-05
o już jest ale mało widać:( trza zmienić

anonim
Autor: A....a =)   Link do posta
13:50:49, 11-02-05
Azizi jest spoko...wielkie pozdro dla całej grupy a szczegolne pozdro dla cet'owego :*

anonim
Autor: Nome   Link do posta
18:04:58, 11-02-05
dla ws GRATZ dla mnie jesteście najlepsi w kraju Was trzeba poprostu zobaczyć zeby w to uwierzyć . POKUJ

anonim
Autor:    Link do posta
22:46:46, 24-10-05
Dajesz Dajesz nie przestajesz ! Oby tak dalej chłopaki jesteście the best ! :D Pozdro dla całego Azizi a w szczegulności dla Gruszki wpadaj czensciej do Tarnowa Elo !

anonim
Autor: nO naMe:)   Link do posta
12:50:37, 06-11-05
pozdro dla AziZi...:* chociaż widziałam tylko cząstke sQadu to i tak było zajebiście...!!! AziZi jesteście bOscy...:):):) pozdro:*:*

anonim
Autor: G.P esiu   Link do posta
20:13:48, 10-11-05
YO pozdro dla calego osiedla elektrowni i rybnika Azizi never stop!!!

kRiZi
Autor: kRiZi   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:03:17, 13-11-05
sPoOoOkO gRuPa........:D robią kawal dobrej roboty:d oby tak dalej!!! pOzDro Z rYbNiKa...:]

anonim
Autor: Przecinek   Link do posta
22:24:19, 20-03-06
Coś się Grzesiu troche rozpędziłes.....Azizi jest naprawde dobrą grupą i godną do walki lecz nie najlepszą.....mam do nich podziw ponieważ naprawde zajmują się tańcem....a co do Crazy Squad to się o nich nie będe wypowiadał niech robią to co chcą......peace pozdro dla wszystkich tańcerzy YOOO!!!!!:):):)

anonim
Autor: Dj Neok   Link do posta
11:59:08, 17-05-06
ooooooooo

anonim
Autor: Dj Neok   Link do posta
12:01:37, 17-05-06
Co sądzisz o Breakdancie ? (odpowiedz)

anonim
Autor: kolezanka   Link do posta
16:47:40, 05-10-06
witam. troche tak sceptyzmu. wszyscy ktorzy cos tutaj napisali sa, albo maja konekcje ze skladem, troszeczke brak dystansu. to, ze ktos pisze zeby sie wstrzymac od przechwalania wcale nieznaczy ze stara sie was zdeptac lub jest wrogiem. znam ta grupe osobiscie i mam duzo wspanialych wspomnie z nimi. jest to grupa teraz juz duzo wieksza, ale nie kazdy w niej dokladakl tyle staran jak pewna garstka. Ale oczywiscie jest natura czlowieka chec przynalezenia do czegos.Teraz kiedy sa na qwysokim poziomie (tutaj respekt) kazdy chce przynalezec do grupy. jednak nie kazdy ma tyle stylu i charakteru by tam byc, ale to nie do mnie nalezy- oceniac. Ludzie ze skladu to normalni chlopcy jak wielu tu i tam, ale jak nie wielu bardzo pracowitych i chetnych sie uczyc. to chlopcy z blokowisk, ktorzy chwycili szanse za nogi i w czyms sie spelnili i tu wlasni jest ten sukces. ciezko naprawde ciezko na to zapracowali. Poprostu sprobowali czegos i do tego brneli. Bardzo jestem zachwycona uporem i odwaga zeby cos w swym zyciu zrobic.

anonim
Autor: martyna_rybnik   Link do posta
20:59:34, 16-10-06
Azizi jest super!!! kolesie wymiataja zwlaszcza jeden hehe:):):)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-241-176.compute-1.amazonaws.com (3.226.241.176). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.