Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Iniemamocni - film

Iniemamocni - film

Autor: Andrzej Trojanek

Depresjo precz!

"Iniemamocni" to idealna propozycja na senne jesienne wieczory. Z krzesełek jak na nowym Shreku z pewnością nie pospadamy ale czy może być coś lepszego niż kawał dobrej kreskówki?

Pan Iniemamocny - główny super-bohater filmu, najlepsze lata ma już za sobą. Czasy gdy stawał mężnie w obronie uciśnionych minęły bezpowrotnie i pozostało mu już tylko 8h dziennie spędzane przy biurku agenta ubezpieczeniowego. Jego super-rodzinka też wiedzie nudne życie zwykłych śmiertelników i jedynie nocne wojaże ze starym znajomym Mrożon-em dają mu jeszcze małego kopa adrenalinki. Nadchodzi jednak czas odkupienia i nasz bohater raz jeszcze dostanie szansę wbicia się z seksowny kostiumik pogromcy zła. O ile tylko, nie przeszkodzi mu w tym całkiem okazały już brzuszek...

Cała historia kręci się dość ciekawie choć niektóre śmieszne scenki jakoś nikogo nie śmieszą. Akcja przyspiesza jednak całkiem nieźle w ostatnich 20 minutach filmu i nasze końcowe doznania są jak najbardziej pozytywne. Sprawdźcie zresztą sceny z wyluzowaną Kariną, która opiekuje się najmłodszym syna państwa Iniemamocnych gdy ci walczą ze złem, i brzdąca na rowerku, który ma koniec filmu dowala puentę jakich mało!

Andrzej TrojanekInformacje o artykule
Data dodania:2004-12-04
Dział / Kategoria: fun / informacja, biografia
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Andrzej Trojanek   rap graffiti breakdanceAndrzej Troj...
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Sztuka tańca
Nie jesteśmy blokersami!
Obcy kontra Predator - recenzja filmu
Texańska Masakra Piłą Mechaniczną - film
Na własnych warunkach! - film "Honey"

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-22-104.compute-1.amazonaws.com (3.235.22.104). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.