Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Prawdziwy Hip-Hop i dobra zabawa - wywiad z DJ Noz'em

Prawdziwy Hip-Hop i dobra zabawa - wywiad z DJ Noz'em

Autor: Jakuza / Wielkie Joł

Dowiedz się więcej o: DJ Noz.
Jeżeli na imprezie znajdują się ludzie, którzy są pozytywnie nastawieni do świata, chcą się bawić i nie są ograniczeni (zamknięci) na muzykę to jest dobrze nie ważne gdzie się gra.

DJ Noz, członek ekipy Wielkiego Joł, to reprezentant Gdańska. Jego styl i technika grania oraz polot i fantazja w budowaniu setów świetnie sprawdza się na imprezach i nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, przez co jest bardziej kreatywna i wszechstronna. Ponadto Noz jest autorem cyklu mixtape'ów o nazwie "Mixtyfikacja". Niedawno ukazała się 6 część tej serii. Przeczytajcie zatem wywiad z jej autorem.

Grywasz często, w wielu klubach na terenie całego kraju, ale również za granicą. Gdzie ostatnio grałeś?
DJ Noz:
Ostatnio grałem na turnieju tańca New Style Battle w Sopocie. Było bardzo przyjemnie. Dobry poziom. Przede wszystkim pasja i zaangażowanie zawodników tworzą super atmosferę (pozdrawiam wszystkich uczestników, organizatorom dziękuję za zaproszenie a "współpracownikom" za współpracę.) Uwielbiam grać na zawodach tanecznych. Czy new style czy break dance. Dalsza część wieczoru to impreza w klubie Paradox u mojego szalonego znajomka dj'a CHILL'a. Tam było dobrze, bardzo dobrze. Ogólnie jestem zadowolony z piątku. Dawno w weekend nie grałem u siebie w mieście. Fajnie było spotkać znajomych i pokazać się trójmiejskiej publiczności (pozdrowienia dla pierwszych i drugich). Dalsza część weekendu to sobota w klubie The Fresh w Warszawie. Dobra impreza z Dj'em Biskupem (też pozdro). No to tyle z ostatniej chwili. A ogólnie w ostatnim czasie to super party Kurtisem Blowem. Naprawdę mega wydarzenie. Zwłaszcza, że jestem jego wielkim fanem. Utożsamiam się z jego przesłaniem: "Love, Music, Peace and Having Fun (to ostatnie odpowiednio rozumiane)". Do tego udało mi się być integralną częścią koncertu, gdyż prócz suportowania wystąpiłem jak jego DJ! Prawdziwy hip-hop, pozytywny przekaz, zero agresji i przemocy, dobra zabawa. Przy okazji dziękuję Konkret Promo za możliwość wystąpienia.

Jakie masz wrażenia i jakie zauważasz różnice pomiędzy imprezami w Polsce i za granicą?
DJ Noz:
Ciężko odpowiedzieć. Nie grałem dużo za granicą. Były to bardziej imprezy z moim gościnnym udziałem. Generalnie przesłanie jest jedno. Jeżeli na imprezie znajdują się ludzie, którzy są pozytywnie nastawieni do świata, chcą się bawić i nie są ograniczeni (zamknięci) na muzykę to jest dobrze nie ważne gdzie się gra.

Większość ludzi kojarzy Ciebie tylko z muzyką, ale jesteś również aktywnym kiteboarderem. To Twoje drugie oblicze?
DJ Noz:
Kiteboarding to po dj'ce moja druga wielka miłość. Extra zabawa i sport dla wszystkich. Najciekawsze, że daje wiele możliwości spełnienia się: jazda na fali, freestyle, freeride. To sport dla extremalistów i emerytów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie na dzień dzisiejszy najistotniejszy jest Freestyle. Udzielam się trochę jako zawodnik, sędzia a ostatnio także prowadzę warsztaty umożliwiające wejście na wyższy poziom. Dziękuje tutaj przy okazji instytucjom, które umożliwiają mój rozwój: abcsurf.pl, windsurfing-rodos.com, gringotravel.pl, kozi.pl.

Ostatnio pojawiła się szósta z cyklu Mixtyfikacja. Czy ten Mix Cd jest podobny do poprzednich mixtejpów z tego cyklu?
DJ Noz:
Trochę na pewno. Łączy je nie powtarzalny styl mixowania En O Zeta. Choć tym razem odpuściłem sobie własne remixy, blendy i party tracki tak jak to miało miejsce w części 3,4 i szczątkowo 5. Odpuściłem też klasyki i funk. Stało się tak gdyż ogólnie trochę zmęczyły mnie już party tracki a w planach mam funkowe mix CD.

Jesteś z Trójmiasta, jak wygląda Twoja współpraca z lokalną sceną?
DJ Noz:
Współpracuję z VABANK Records. Korzystam czasem z ich studia. W planach jest także mixtape z KR'em (Deluks). W zasadzie można rzec, że prace nad nim trwają. Kiedyś grałem kilka koncertów z Deluksami (w zastępstwie Centa) oraz z Pierwszą Flotylą. Z ramienia Deluks'ów zrobiłem skrecze do numeru Nie Chcę na płytę Północ Centrum Południe. Ściśle współpracuję z djami: Bezksywy (www.djbezksywy.com) oraz Centem. Tworzymy w trójkę HANDS UP CREW, o którym nie długo usłyszycie. Jak jeszcze był w Polsce Dj Hroba aka Balet Rock trochę działaliśmy. Są wspólne imprezki z Chillem. Nie sposób wspomnieć o koneksjach z tusestudio.com. Poza tym normalnie po ludzku żyję ze wszystkim reprezentującymi HH osobami w mieście. Pozdrawiam wszystkich, których znam i tych, których nie znam, a są warci pozdrowienia. Jeżeli kogoś pominąłem to bardziej z roztrzepania niż specjalnie.

Kiteboarding to po dj'ce moja druga wielka miłość.

Ostatnio coraz częściej pojawiasz się w audycjach Wielkie Joł Zajafka Kipi. Ostatnio nawet można było wygrać Twój Mixtape.
Jak odnajdujesz się w roli prowadzącego audycje? Jaki jest odzew? Dostajesz maile, esemesy?
DJ Noz:
Esów nie dostaje, bo nie podaje swojego numeru. Są maila i odzew poprzez ściągnięcia mixów przygotowanych do audycji. Po ostatniej 30 minutowego mixa ściągnęło ponad 1 500 osób. Jako prowadzący odnajduję się całkiem nieźle. Z tym, że nie ukrywam, że dopiero uczę się tego rzemiosła. Zawsze chciałem to robić i teraz mam możliwość dzięki Wiekie Joł i tej audycji. Mam dużo pomysłów i powoli będę je realizował.

Jakie masz najbliższe plany wydawnicze? Kiedy kolejne mixtejpy?
DJ Noz:
Jest dużo planów. Na początek DJ NOZ solo. Czyli już niebawem DJ NOZ - You Are The One For Me - R'N'B Mixtape Vol. 1. Dalej Mixtyfikacja vol. 7, Oldies vol. 1 oraz w styczniu/lutym Oldies vol. 2. Do tego jakieś spontaniczne mixy na potrzeby radia, czy znajomych. O realizacji można się dowiedzieć z www.djnoz.pl albo wysyłając maila na djnoz@djnoz.pl. Ponadto będą party produkcje Hands Up Crew oraz mixtape z KR'em. Część z tych rzeczy będzie wydana na CD, a część pojawi się tylko w internecie. Takie są plany.

Jak układa się współpraca z wytwórnią Wielkie Joł?
DJ Noz:
Całkiem spoko. Choć na razie bez większych fajerwerków. Jest audycja, jest pomoc w promocji, są czasem imprezy DJ's Combo (Kostek, Macu, Noz). W planach jest mój udział w trasie koncertowej promującej nowy album Tede. Jest dobrze i pozdrawiam serdecznie szalonych ludzi z WJ.

Coś na koniec?
DJ Noz:
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają, i którym się podoba to, co robię.
Przy okazji zabrzmi to może trochę moralizatorsko, ale jeżeli trafi chociaż do jednej osoby to będę bardzo zadowolony: Przemoc do niczego nie prowadzi, narkotyki to nie sposób na życie. Szanujmy samych siebie i innych. Każdy popełnia błędy, więc nie bójmy się do nich przyznawać. Realizujmy swoje pasje i dążmy, aby ten cały i tak zepsuty świat był lepszy. Bądźmy tolerancyjni i otwarci a będzie się nam wszystkim lepiej żyło. Szacunek wszystkim dobrym ludziom. Ha taka akcja na zakończenie.

Fot. Zbyszek "Zibi" Niedziałek dla Wielkie Joł.

Dowiedz się więcej o: DJ Noz.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-12-15
Dział / Kategoria: kultura hip-hop / wywiad
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Jakuza / Wie..., 38 lat
mężczyzna, Warszawa

Ostatnie artykuły tego autora:
Ruszamy na gruuuubo! - Tede o Wielkie Joł
Gurala priorytetowa misja na wschód - wywiad
"Rap żyje na ulicy" - wywiad z Lukasyno
Człowiek z głową na karku - wywiad z Jakuzą
Samonaprowadzająca torpeda dissująca - wywiad z Guralem

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: CHS   Link do posta
16:24:30, 15-12-06
Dobry wywiad Jakuza ;) jako \"promotor\" Gurala moze wspomnisz cos o nim? Kiedy El Polako i gdzie i czy bedzie to wydane w WJ? Dalej do robotyy =P

zgrywus
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:25:30, 15-12-06
En O Zetka :)
ciekawe :)
pozdro pozdro

anonim
Autor: zamiastowy   Link do posta
16:27:49, 15-12-06
wiadomo że 3 miasto lipy nie daje

sds project
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:36:36, 15-12-06
Dobry Wywiad ... Elo

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:48:56, 15-12-06
POZDRO DLA DJ NOZA

**peace**
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:58:32, 15-12-06
wlasnie sobie slucham tej Mixtyfikacji 6
bardzo mi sie podoba! zajebongo:D

anonim
Autor: Elos adios   Link do posta
17:04:55, 15-12-06
Jak wiem to EL POLAKO Gurala ukaże się w pierwszych trzech miesiącach 2007 roku. Ja też nie mogę się doczekać. Jak się nie mylę to chyba w styczniu będzie ta płyta.

anonim
Autor: Elos adios   Link do posta
17:23:56, 15-12-06
A nawet ostatnio Tede mówił w wywiadzie który był na tej stronie że Gural kończy czy już nawet skończył materiał ale nie wyjdzie nakładem Wielkie Joł.

anonim
Autor: JOTWUPE WIOSNA   Link do posta
01:03:29, 16-12-06
JWP JWP WIOSNA 2007

anonim
Autor: Ice-Bomb   Link do posta
10:53:47, 16-12-06
Yo! Wiedziałem wcześniej o mixtape\'ach Dj Noz\'a, ale teraz nabrałem chęci i ściągam wszystko co zrobił owy DJ!
3Miasto zadzi, mimo tego, że sam nie jestem z trójmiasta. Dzięki takim ludziom jak Dj Noz, nie musimy się wstydzić za granicą, żę jestśmy z Polski!

anonim
Autor: ertyetr   Link do posta
12:03:38, 16-12-06
niv nie powuiedzial w zasadzie

anonim
Autor: .   Link do posta
20:55:02, 16-12-06
http://verres.nun.pl

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:11:33, 16-12-06
DOBRY  DJ  JEST

karola.hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:52:25, 17-12-06
slu dla ciebie to wszystko jest dobre

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:36:37, 17-12-06
karola.hh   JAKO DJ Z TRÓJMIASTA JEST DOBRY

LUX
Autor: LUX   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:52:39, 18-12-06
ema eN O Zet! Dobry wywiad! pjona!

www.partybreakerz.com

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:56:12, 19-12-06
POZDRO

fuck you pay me  !!!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:44:24, 21-12-06
niezły wywiad. Noz jest naprawdę dobry.
pzdr 3miasto

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:36:32, 21-12-06
3 MIASTO  RZĄDZI

anonim
Autor: snickersoowa   Link do posta
19:02:51, 22-12-06
Ziomek dziekuje Tobie za plytke, dobraśny prezent na świeta. Dziękoowka za gadzety. Widzimy sie po nowym roku. Ziomek - jestem z Toba. Pozdro!

anonim
Autor: POL-3   Link do posta
19:04:22, 23-10-07
pozdro n.o.z.
powodzenia i teżmam nadzieję że przekaz trafi, nadzieja(wiara) najważniejsza i nie ma się czego wstydzić, tylko głupki się wstydzą albo boją ;) cu man

anonim
Autor: degenerat   Link do posta
00:39:33, 24-04-08
naturalnie..do przodu caly czas grasz,nie ma co nawijac obywatelu.Byles dobry,jestes zajebisty ...tyle.pozdrawiam.Twoje plytki ciagle w odsluchu,czyli git fasola jak to kiedys powiedziales:)

MY ANGER'S SO GREAT
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:46:41, 07-06-09
BEKA

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-51-69.compute-1.amazonaws.com (18.232.51.69). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.