Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: hankchinaski

Dowiedz się więcej o: W Czerni I W Bieli.
Nie reprezentujemy żadnego układu, za nami nie stoi żaden większy kapitał, albo ludzie ustawieni w tym całym "światku", więc może dlatego nigdy nie trafimy na żadne listy.

W Czerni i W Bieli to warszawski projekt, w którym wzięło udziału wielu raperów związanych ze stołecznym nurtem, m.in: Dwaku, Dezinte, Paniecopan, Pyskaty Skurwiel, z którymi właśnie macie przyjemność przeczytać wywiad. Jakiś czas temu wyszła EPka wydana na winylu, która jest jakby przedsmakiem nadchodzącej produkcji, oraz której promomix możecie ściągnąć tutaj. O przyczynie yţ

Na stronie www.5050.pl można przeczytać, że premiera LP W Czerni I W Bieli przewidziana była na 6 Października 2006 roku... Minęło już trochę czasu, a płyty nadal nie widać. Co dokładnie jest przyczyną tego, że premiera płyty, aż tak się opóźnia? Kiedy będziemy mogli się jej spodziewać?
Dwaku:
Opóźnienia wynikają z prostej przyczyny. Bez pieniędzy nie zrobisz masteringu, nie zaprojektujesz okładki, nie wytłoczysz wosku i nikt Ci nie zapewni innych spraw niezbędnych przy wydaniu płyty. Jeszcze parę lat temu, gdy słowo Hip-Hop nie było spierdolone famą wszechobecnego obecnie diskonurtu niszowe wydawnictwa hip-hop'owe bez większej promocji potrafiły być na tyle opłacalne, by nie martwić się o kwestię zwrotu zainwestowanej kasy. Niestety mamy takie czasy, gdy muzykowanie na szerszą skalę stało się drogim hobby... Zatem większość czasu przeznaczam na gromadzenie funduszy pod produkcję. Mówię o normalnej pracy zarobkowej. Z resztą, co ja będę tłumaczył. Płyta będzie, ale niech nikt ode mnie nie oczekuje, że mu powiem kiedy (śmiech). W zasadzie jest już gotowa do umieszczenia na winylowym nośniku, ale bujam się jeszcze z paroma organizacyjnymi kwestiami. Bez stresu.

W Czerni I W Bieli to projekt, w którym uczestniczy wielu raperów z Warszawy... Jak udaje Wam się dogadywać w sprawach tematów czy też bitów? W jaki sposób dokonujecie selekcji? Każdy się dostosowuje do danego bitu czy też tematu czy może z tych powodów wynikają jakieś kłótnie?
Paniecopan:
Wiadomo, że jak w projekcie bierze udział ponad 20 raperów to każdy w jakiś sposób poszedł na kompromis. Ale to nie jest tak, że nagrywamy do każdego przydzielonego bitu i tematu ponieważ nie wszyscy lubimy ten sam klimat rapu, jest możliwość wyboru.
Pyskaty: Kłótnie? Owszem, ja na przykład mam beef z co najmniej połową ekipy (śmiech).
Dwaku: Kłótni nie ma, bo nie ma o co się kłócić. Ktoś ma temat, nagrywa go do bitu, komuś się podoba no to się dogrywa. Bez większych strategii i planów.
Dezinte: Za starzy na kłótnie jesteśmy już. Ktoś wymyśla temat, mówi kogo, by w nim widział, ta osoba się dogrywa lub też nie, zależnie od humoru bądź gustu. Ktoś inny wpada do studia, słyszy numer przypadkiem, mówi że go czuje to się dogrywa. Ogólnie wszystko zależy od preferencji. Kłótnie będą jak się okaże co odpada z tych 20-30 numerów, które nagraliśmy.

Powiedzcie kilka słów o labelu "Fifti-Fifti". Z czyjej inicjatywy powstało to wydawnictwo? Jakie płyty w najbliższym czasie macie zamiar wydać, a także co sądzicie o wydawnictwach płytowych działających na terenie Naszego kraju?
Dwaku:
Z początku label 5050 powstał jako normalna działalność gospodarcza, która miała się przynajmniej utrzymywać. Minęło parę miesięcy, by dojść do wniosku, że legalne wydawnictwo z tego typu muzyką nie ma szans na sukces finansowy. Teraz raczej traktuje to przedsięwzięcie jako to co robię tylko i wyłącznie z pobudek powiedzmy duchowych (śmiech). Chcę nadal rozwijać temat, ale raczej jako niezależna fabryka winylu, niż normalne wydawnictwo muzyczne. Po WCIWB chciałbym podziałać z Janem (OMP) i równolegle zająć się własnym projektem, niewykluczone że przy współpracy paru dobrych znajomych. Na razie jednak jest za wcześnie na takie plany. Co do innych wydawnictw to niestety muszę powiedzieć, że mamy pare wrzodów, ale nie ma co tu wymieniać z imienia i nazwiska. Ostało się na szczęście parę firm, które trzymają poziom. To co mnie wkurwia to wrzucanie do jednego wora tych pierwszych i tych drugich.

Bez pieniędzy nie zrobisz masteringu, nie zaprojektujesz okładki, nie wytłoczysz wosku i nikt Ci nie zapewni innych spraw niezbędnych przy wydaniu płyty.

Zrealizowaliście klipy do dwóch kawałków "W Czerni I W Bieli" oraz "Morderca". Klipy te nie cieszyły się dużą popularnością w telewizji... Powiedzcie kilka słów o tych teledyskach, kto zajął się ich realizacją oraz dlaczego nie były emitowane w telewizji? Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych klipów?
Paniecopan:
Skończyliśmy niedawno zdjęcia do kawałka pt. "Istotne", którego realizacją zajął się Buhaj Film. Ten klip będzie dość nowatorski jak na teledyski hip-hop'owe. Telewizja w tym momencie woli przylansować Kalwiego i tego typu rzeczy, więc jak "Istotne" puszczą to pewnie z łaską, pożyjemy zobaczymy.
Dezinte: Klip "WCIWB" z tego co wiem do dziś lata na ITV, a "Morderca" to był typowo internetowy klip. Jakoś nie po drodze było nam do telewizji, ale przy okazji wyjścia płyty pewnie nadrobimy zaległości. Ostatnio nakręciliśmy nowy trzeci klip do płyty. Plany zrobienia go były od dawna, ale ludzie, którzy się tym razem zajęli- ujęciem Naszej muzyki w obrazek byli bardzo zajęci swoją codzienną pracą czyli kręceniem filmów i seriali... Ogólnie każdy klip robiła inna zaprzyjaźniona z nami ekipa.
Dwaku: Nie reprezentujemy żadnego układu, za nami nie stoi żaden większy kapitał, albo ludzie ustawieni w tym całym "światku", więc może dlatego nigdy nie trafimy na żadne listy. Produkcją pierwszego teledysku zajął się mój ziom z czasów uczelnianych Wojtek vel Wojciu. Drugim teledyskiem zajął się Krzysiek typ bliżej znany Dezintemu. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Ostatnio Paniecopan i Dezinte robili ujęcia do klipu, który zrealizowali ludzie z większym pojęciem o tego typu działalności. Czekam na efekt końcowy. Mój komentarz do produkcji teledysku jest taki, że niestety tutaj też sprawa rozbija się o kabzę albo znajomości. Przy takich statystykach sprzedaży płyt jakie mamy w tym momencie to nie ma sensu wydawać kilkunastu i więcej tysięcy na teledysk, chyba, że promujesz własną linię odzieżową, wypożyczasz artystów do reklam chipsów albo sprzedajesz ich hity w inny, niż tradycyjny sposób.

Oprócz projektu W Czerni I W Bieli jesteście członkami wielu innych grup np. Dezinte swego czasu wydał EPkę ze Stylem, Pyskaty nagrywa razem z Pihem w składzie Skazani Na Sukcezz itd... Kiedy możemy spodziewać się jakiś nowych produkcji spod szyldu składów, w których nagrywacie?
Pyskaty:
SNS w chwili obecnej promuje swój ostatni materiał, a że najpierw przewidziane są nasze solowe projekty z Pihem, to na kolejnych Skazanych (jeśli ta płyta w ogóle powstanie, a mam nadzieję, że tak się jednak stanie) trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.
Paniecopan: Ja jestem w czasie realizacji swojej solowej EPki, ale nie chcę podawać żadnej daty wyjdzie jak wyjdzie.
Dezinte: Ja po wielu perturbacjach wziąłem się za solówkę. Mam już napisaną lwią część, ale nie spieszę się z tym nad wyraz. Wole, nie rzucać terminami bo szkoda zdrowia. Dogrywam się też na featy wszystkim, których znam. Trochę tego było ostatnio, ale ile z tych płyt nigdy nie wyjdzie to nie wiem, więc też szkoda mówić konkrety jakieś. Już do tego przywykłem, że wszystko ma problemy czasowe lub czas wielu rzeczy po prostu nie nastaje. Ogólnie mam dużo mocy i pisze cały czas.
Dwaku: Wymieniłeś tylko parę procent z grup, które w jakimś stopniu są reprezentowane przez gości, którzy udzielili się na WCIWB. Jest Jano z OMP, Miodu w Jamalu, Paniecopan to dawny Pikuś Dog z ESW, Platon to oldskulowy Trials-X, Jambet podobnie jak Pyskaty nagrywał z Edytoriałem, Wigor w Morwie, Fu i Koras w Zip Składzie, Młody Biały w Incydencie, Juras w WSP, Romek i Suja działają w THS, są chłopaki z Myniemy, Krit z HB, a dawniej nagrywający w Metropolii, i tak dalej i tak dalej. Zatem proponuje poszukać odpowiedzi w internecie (śmiech).

Wiem, że oprócz rapu interesujecie się motoryzacją... Widać, że interesujecie się szybkimi samochodami, a co za tym idzie szybką jazdą co można wywnioskować nawet po klipie "Morderca". Powiedzcie skąd ta zajawka, a także co oznacza skrót ABS?
Dwaku:
Auta, a w szczególności sportowe to jedna z moich słabości, którą mam od maleńkości. Parę lat temu zarobiłem parę tysięcy PLNów i kupiłem swój pierwszy wóz, była to oldschoolowa Honda no i się zaczęło, nocne wypady pod miasto, wyścigi, zgłębianie tematyki modyfikacji silników i godziny w garażu. Do teledysku "Morderca" zaprosiłem znajomych z tych czasów. Akcji miało być dużo dużo więcej, niż finalnie zfilmowaliśmy, ale niestety parę dni przed zdjęciami na stołecznych drogach zabił się jeden chłopak silnie związany z tą grupą. Nastrój wtedy był niewesoły i nie oszukujmy się, nie sprzyjał urządzaniu i filmowaniu motospędów. A ABS to zupełnie inna jazda, która na razie niech pozostanie tajemnicą. Myślę, że po przesłuchaniu płyty wszystko się wyjaśni. Tutaj pozdrawiam ABS Gang.

Jakiś czas temu nagraliście kontrowersyjny kawałek pt. "Stróż prawa", w którym dostaje się politykom Naszego kraju, a także policji... Czy podczas tworzenia tego kawałka zastanawialiście się jakie konsekwencje mogą Was spotkać?
Dwaku:
"Stróż prawa" to było ostrzeżenie przed wizją bezpieczeństwa w kraju jaką proponowała jedna z partii. Zawsze będę krytykował rozwiązania w których polityk wypuszcza na ulicę armię policjantów zamiast zadać sobie trud i eliminować problemy w inny sposób.

Zawsze będę krytykował rozwiązania w których polityk wypuszcza na ulicę armię policjantów zamiast zadać sobie trud i eliminować problemy w inny sposób.

Na jakich projektach w najbliższym czasie będziemy mogli Was usłyszeć? Czym kierujecie się jeśli chodzi o artystę, na którego płytę nagrywacie gościnny kawałek?
Dwaku:
Nigdy nad tym się głębiej nie zastanawiałem. "Hmm, no dobra, dograć się czy nie dogrywać się?, czy mi to pomoże czy mi to zaszkodzi w budowaniu mojego artystycznego wizerunku? Hmm. Niech no ja pomyślę". Na pewno nigdy nie myślałem w ten sposób. Po prostu, była propozycja, dostawałem próbkę kawałka i jak mi się podobało to się dogrywałem.
Pyskaty: Ja w przyszłym roku wydaję dwie solowe płyty... Przy czym jedną z nich będzie można uzbierać z samych tylko feat'ów (śmiech). W najbliższym czasie, oprócz długo oczekiwanej WCiWB, pojawię się m.in na takich płytach jak: Pih, Kodex (w kawałku z Mesem), 1z2 (razem z Ero), Lui, Ostap, WdoWA, 2razyPe, SiwyBMW (z Dezinte), a dodatkowo jako Skazani razem z Pihem na takich produkcjach jak: płyta Onara, mixtape Dj Decksa, mixtape Dj OneTouch'a, Projekt Hamas, a także na jeszcze kilku innych, owianych na razie tajemnicą.
Paniecopan: Ja jeszcze nie otrzymałem żadnych propozycji, pewnie dlatego, że jestem słabym raperem (śmiech).
Dezinte: Do usłyszenia!

W jaki sposób macie zamiar promować Waszą nadchodzącą płytę? Co myślicie o internecie jako środku promocji muzyki? Obecnie szeroko rozwinięte jest piractwo w Polsce... Myślicie, że można temu jakoś zapobiec?
Dezinte:
Obecnie internet to moim zdaniem głównie medium i nośnik promocyjny. Zresztą niedługo wszystko będzie przez internet prócz jedzenia. Piractwu nie można zapobiedz, a świata nikt zmieniać nie zamierza. Liczymy na ludzi dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć ten projekt kupując oryginał.
Dwaku: Nie sądzę, żeby w obecnej sytuacji jaka panuje na rynku promocja miała w wyraźny sposób poprawić wyniki sprzedaży. Na pewno umieścimy informację o płycie w paru miejscach, ale zasadniczo to ja pierdole to czy płyta się spodoba. Myślę, że jest na tyle dobra by sama mogła się promować.

Najpierw LP, a co dalej? Jakie macie plany na najbliższą przyszłość te związane z muzyką i te odbiegające od niej?
Paniecopan:
Jak wyżej napisałem najpierw EPka, potem pewnie zabierzemy się za realizację Artinu, ale wszystko na spokojnie, jestem strasznym leniem i potrzebuje ostrej mobilizacji do działania.
Dwaku: Pożyjemy zobaczymy (śmiech). Ja teraz mam za dużo pomysłów i spraw, które realizauje, albo z których realizacją startuje, żeby wiedzieć co wypali w jakim kierunku potoczy się moje życie. Mam nadzieje, że moje wybory będą słuszne, a Bóg mi pomoże ustrzec się przed złem. W najbliższej i dalszej przyszłości chcę być po prostu dobrym człowiekiem.

Dzięki za wywiad, kilka słów na koniec? Chcecie kogoś pozdrowić?
Pyskaty:
Pozdrawiam wszystkich, którzy czekają na moją płytę. Aaa, i jeszcze jedno. Chciałbym zdementować jakobym miał beef z Projektem Hamas, i że zdissowałem ich na "Na Linii Ognia". Aż sam się śmieję, że ktoś mógł wymyślić taką głupotę. Do zobaczenia na koncertach!
Dezinte: Pozdrawiam wszystkich lojalnych.
Dwaku: Pozdrawiam wszystkich którzy sprawiają, że staję się lepszy.

Dowiedz się więcej o: W Czerni I W Bieli.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-01-08
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:7.75 (4)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
hankchinaski   rap graffiti breakdancehankchinaski

Ostatnie artykuły tego autora:
Muzyka w podwórkowym stylu - SSDI
Miejski Styl Bycia - wywiad z Temate/Henson
Jeśli pragniesz Hip-Hopu Twoim antidotum jest The Jonesz
Rap to przede wszystkim ekspresja - wywiad z Rezpektz
Samotność, Wolność, Pasja - wywiad z Racą, Stoną i DJ Ike'em

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor:    Link do posta
10:28:33, 08-01-07
słyszałem te kawałki co były w siecie
jednym słowem CHUJNIA STRASZNA!!

anonim
Autor: emo i elanko   Link do posta
10:29:44, 08-01-07
ni chuja :D....na forumowy fejm musze jeszcze poczekac :)

anonim
Autor: qaz   Link do posta
10:39:49, 08-01-07
ta raperzy hehehe hohoh

h3ks1333
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:46:40, 08-01-07
ja tez mam lenary i kozacze na dyskotekach i mam lysa glowe

anonim
Autor: rapa w papa   Link do posta
14:00:19, 08-01-07
jesteście leszczami bo jestem piąty !!!

anonim
Autor: rapapaapp   Link do posta
14:01:00, 08-01-07
szósty i siódmy @!

RAFUS
Autor: RAFUS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:26:10, 08-01-07
CZEKAM na czern i biel !!

to bedzie KOZAK

anonim
Autor: jasiek99   Link do posta
14:33:54, 08-01-07
Pyskaty kozak!!!!

anonim
Autor: d0s   Link do posta
14:59:30, 08-01-07
a ja jestem dziesiąty i co kurwa z tego, leszcze, kuzrwa pierwszy drugi trzeci, co za glupota

Chory Psychiatra
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:12:31, 08-01-07
CZTERDZIESTY ÓSMY!!!!!!!!!!!

CFB (Cfibel)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:19:55, 08-01-07
Gadałem dzis ze SLU jak wracał z podstawówki to mi powiedzial ze to bedzie bomba na cala polske i ze wszytkich rozjebia wiec... POLECAM!!

anonim
Autor: psiikmen   Link do posta
15:28:59, 08-01-07
pierdolone pecety, co macie za nagrode ze napiszecie \"PIERWSZY\" wiemy ze jebane tłuki kisicie przed kompem czekajac na kolejny news by sie wpisac, kurwiajta na dwór, wyrwijta jakas dupcie nie kurwa w formacie .jpg i of kors zetnijta te kurwa pejsony buraczane kichy, a co do pyskatego to niechaj wydaje solówke, bede zażynał wasze stare przy tych trackach :)

anonim
Autor: ulica to ja   Link do posta
15:42:16, 08-01-07
połowa z was nie wie kto to dwaku a tu kurwa kozaczycie na lewo i prawo,pozdro dla całego WCiWB czekam z niecierpliwością....ile można czekać??

anonim
Autor: PAVLOS   Link do posta
16:07:57, 08-01-07
LOSLOBOS TAK I NAPIERDOLE ZE ODJEBIESZ W KOSMOS HAHAHAHAAHHAAHAAHHAHAHAHAHHAHAHHAAHAHHAAHAHAHAHAHAH

anonim
Autor: czekamczekam   Link do posta
16:14:40, 08-01-07
tyle ta plyta wychodzi, napewno bedzie petarda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: talerz zupy   Link do posta
16:25:10, 08-01-07
kawalki w necie byly srednie ale patrzac na dokonania dezinte pyskatego i reszty chlopakow mysle ze ich kolaboracja to bedzie kozak, na net pewnie dali jakis odrzuty
ale czy ktos moze podac jakis termin? znow tylko pierdolenie w wywiqadzie i zero dat

karola.hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:47:07, 08-01-07
pyskaty skurwiel :D

anonim
Autor: telewizorek kolorwy   Link do posta
18:12:57, 08-01-07
jest 2007 a klip dezinte ze stylem jest nadal w czolowce czekam na klip i na album
pozdrawiam i jebcie forumowcow 17letnich

SAD
Autor: SAD   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:34:54, 08-01-07
slyszalem epke i powiem ze zajebiscie sie zajaralem, dobre rymy, dobre bity, duzo ekipa a wiec i zarazem duza roznorodnosc styli. czekam na elpe

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:56:21, 08-01-07
CFB (Cfibel)

CIEBIE DZISAJ SPOTKAŁEM JAK WRACAŁEŚ Z PRZEDSZKOLA

anonim
Autor: chrzan 122323   Link do posta
21:28:09, 08-01-07
Slu spac pedale !!

boskii
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:43:54, 08-01-07
CZEKAM NA WSZYSKIE FITURINGI PYSKATEGO. PYSKATY/MES NA KODEXIE TO BEDZIE ROSPIERDOL! CZKEAM TEZ NA SNS 2. EEEEEMA

WOYTAH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:00:02, 08-01-07
Broniłem tego SLU chociaż was wszystkich w chuju mam ale jak czytam jego odpowiedzi to mam polewe w chuj mam nadzieje ze to jazda tego typa bo jak nie to grubo z jego nazwijmy to obserwacją poprzez komórki myślowe a co do wywiadu to nie chciało mi się czytac godny uwagi na pewno jest pyskaty koles pod 30 podbija a dopiero niedawno się wybił \"Tak to juz jest w naszej kochanej Polsce\"

anonim
Autor: eloeloelo545643643   Link do posta
22:46:14, 08-01-07
zwrota dezinte z numeru z 2q i 1z2 mega mistrz, tak jak i bicior! wciwb bedzie zajeboza

anonim
Autor: morgensztejn   Link do posta
09:21:45, 09-01-07
W Czerni i W bieli a może Qrwa jeszcze będą skłądy Różowy i fioletowy... albo squad bezmózgich metrosexualistów jedna wielka porazka z Tymi nazwami :-)
idz w huj z takim słowem

anonim
Autor: gfthedon   Link do posta
11:12:19, 09-01-07
SLU A JA CIEBIE WIDZIALEM JAK SZEDLES ZE ZLOBKA BUAHAHHAHAHHAHHA IDIOTO SKONCZ WASC WSTYDU OSZCZEDZ

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:03:00, 09-01-07
chrzan 122323        SPAĆ PEDALE JEBANY

gfthedon           NAUCZ SIĘ PISAĆ DAŁNIE   

JA CIEBIE WIDZIAŁEM JAK BYŁEŚ NA ULICY JEBANA IDIOTKO  

TY SKOŃCZ  PRZYNOSISZ WSTYD  JEBANY HEJTERZE


anonim
Autor: pfffffffff   Link do posta
13:27:41, 09-01-07
jak może z 20 odpaść 30 dezinte ty cfylu z cycami

anonim
Autor: bringthepain   Link do posta
14:10:39, 09-01-07
ten po prawej to przejebany bananowy gamoń

anonim
Autor: zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   Link do posta
15:15:12, 09-01-07
ja tez za nimi nie przepadam ale zobaczymy jak wyjdzie plytka
ale te wpisy tutaj to sa ponizej krytyki :))

anonim
Autor: slonce swieci   Link do posta
15:21:07, 09-01-07
ja tam sie jaram na maxa kawalkami p.skuriela, deza i reszty ekipy
czekam na plyte a najbardziej na zwroty jano ktorego tak dawno nie slychac!

anonim
Autor: Hooligans LECHIA   Link do posta
16:16:06, 09-01-07
STRASZNY  CIECIU Z TEGO SLU CHLOPCZE WEZ  NAWIN CHOCIASZ RAZ COS MADRZE  \" KURWY JEBAC I SIE NIE BAC W TANCU NIE PIERDOLIC\"  A CO  DO TEJ PLYTKI TO JESZCZE NIE SLYSZALEM WIEC SIE NIE WYPOWIADAM I TAK PiHU WYMIATA  \"A JAK A JAK \"

teflOne
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:09:41, 09-01-07
Kiedy to ma wyjsc? Sprawdze tylko dla Pyskatego

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:50:06, 09-01-07
Hooligans LECHIA  CIECZ TO TY   NAWIJAM LEPIEJ OD CIEBIE

Bulek
Autor: Bulek   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:58:47, 09-01-07
ja etz sprawdzam tylko dla pyskatego;)

anonim
Autor: NUMERAZ   Link do posta
21:00:29, 09-01-07
SLU to lamus !!!!
SLU to leszcz!!!!!
SLU jestes zbedny na tym forum z tymi swoimi  zajebistymi  komentami,wiec mowimy ci NARA

Lezbulla1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:12:55, 10-01-07
tak, mowimy ci nara i przypominamy, ze stary czeka w kiblu az mu pociagniesz druta

anonim
Autor: sdfbfb   Link do posta
02:14:33, 10-01-07
czekam na zwrotki pikuś doga. wtedy zaczynałem słuchac hh. 600v i te sprawy.

anonim
Autor: <PWT>   Link do posta
10:28:41, 10-01-07
Elo,plyta bedzie chujowa jak ta cala nazwa.w czerni i w bieli co to za debil to wymyslil??

anonim
Autor: polskie witryny terazniejszosci   Link do posta
10:34:11, 10-01-07
Biali MUZYNI

anonim
Autor: dawca12345678   Link do posta
15:09:36, 10-01-07
pij moj zyciodajny plyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: a tako   Link do posta
19:33:41, 10-01-07
ej tam nawija tez scoop??

anonim
Autor:    Link do posta
18:36:11, 11-01-07
Sami tłoczą winyle kozacko ema ema http://www.hip-hop.pl/users/mp3_getit.php?id=1162380368&type=beat

anonim
Autor: emaema   Link do posta
20:50:03, 12-01-07
przesluchalem kawalek z komentarza wyzej jest spoko

emate
Autor: emate   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:39:32, 13-01-07
pozdro w czerni i w bieli...!

chujowy wywiad Emasa...kolo ciagle pytał o to samo ale w inny sposób...la kretino.

serwus.

Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:04:21, 13-01-07
któro pytanie się powtarza? hehe pytałem o to samo tylko w inny sposób? jeśli twoim zdaniem pytanie o motoryzacje i o labelu 5050, bądź o klipach jest takie same to chyba masz coś z toba nie tak chłopaku... zastanów się kogo nazywasz kretynem

Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:09:24, 13-01-07
;)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-236-159-130.compute-1.amazonaws.com (3.236.159.130). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.