Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: pnp

Cieszę się, że coraz więcej ludzi wciąga nurt r'n'b, soul, Hip-Hop. I mam tu na myśli nie tylko muzykę, ale i taniec, kulturę i klimat.

Ania Szarmach coraz szybciej idzie do przodu. Świetna płyta "Sharmi", przebojowy singiel oraz kandydatura do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji. Oprócz talentu muzycznego posiada ona także przepiękną urodę. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co Ania sądzi o "Open Your Mind", jakie łączą ją stosunki z zespołem Sistars oraz co myśli o polskiej muzyce zapraszamy do wywiadu przeprowadzonego przed polskimi eliminacjami do Eurowizji.


Jesteś na scenie już od jakiegoś czasu, lecz to dopiero od niedawna zaczęło robić się o Tobie głośno. Płyta "Sharmi", dość popularny singiel, w dodatku kandydatura do konkursu Eurowizji. Czemu tak długo zwlekałaś z wejściem na scenę? Ania Szarmach:
Wcale nie zwlekałam z wejściem na scenę, bo wchodziłam już na nią od 6 roku życia. Mam nawet zdjęcia z tamtego okresu, ale znacznie różnią się od tych z okładki "Sharmi". Natomiast dużo czasu zajęło mi staranie się o to, by mój projekt ujrzał światło dzienne. Pierwszy materiał nagrałam 7 lat temu, ale z powodu nie dogadania się z ówczesną firmą fonograficzną płyta nigdy się nie ukazała. Uparcie wierzyłam w tamte piosenki i część z nich znalazła się na "Sharmi". Oczywiście przearanżowane, inaczej zagrane i zaśpiewane. Długo szukałam wydawcy, ale szczęśliwie spotkałam Warner Music i oto jestem!

Pogadajmy o płycie. Jaki jest odzew ze strony fanów oraz krytyków?
Ania Szarmach:
Opinie, które do mnie docierają są jak najbardziej pozytywne, więc mogę się cieszyć. Najistotniejsze jest to że ja, mój współproducent Grzegorz Jabłoński oraz Wojtek Olszak, czyli twórcy jesteśmy zadowoleni.

W jaki sposób działają na Ciebie słowa krytyków?
Ania Szarmach:
Mam zdrowy stosunek do siebie i do tego co robię. Jestem otwarta na wszelkie opinie ludzi oraz krytyków, natomiast mam na tyle silne zdanie, że jeszcze potrafię znaleźć granicę między konstruktywną krytyką, a bzdurą.

"Open Your Mind" to kawałek, którym chcesz wywalczyć jak najwyższe miejsce na Eurowizji. Czemu akurat ten utwór?
Ania Szarmach:
"Open your mind " jest żywiołowy i bujający. Do tego tematyka piosenki dotyczy otwarcia się ludzi, na szersze horyzonty, nie tylko muzyczne, ale i życiowe, a moja piosenka ma w tym pomóc. I nie dotyczy to tylko Polaków, ale całej populacji. Zresztą to nie tylko tekst piosenki, ale jedna z moich życiowych prawd, ponieważ muzyka potrafi przenosić naprawdę w inne, ulotne rejony. Warto zatem poddać się jej działaniu, więc "Open your mind " jest jak najbardziej właściwą propozycją ode mnie dla Europy.

Masz już jakieś pomysły na występ w razie przejścia do głównej rundy w Helsinkach?
Ania Szarmach:
Mam całe mnóstwo pomysłów i bez względu na wynik na pewno je wykorzystam, a jak będzie - zobaczymy.... Nie zamierzam jednak przebierać się za dinozaura albo doklejać sobie wąsy.

Nie da się ukryć, że jesteś piękną kobietą. Zgodziłabyś się na rozbieraną sesję dla Playboya bądź CKM'a?
Ania Szarmach:
Dziękuję. Pewnie rozważyłabym takową propozycję.

Muzyka potrafi przenosić naprawdę w inne, ulotne rejony.

Są jakieś rzeczy, których z pewnością za żadną cenę nie wykonała byś w celach promocji?
Ania Szarmach:
Prostytucja muzyczna zawsze będzie mi obca. Wiem czego chcę i co mnie w muzie kręci, więc kompromisy na polu muzycznym wchodzą w grę jedynie z przychylnymi ludźmi, tudzież moimi autorytetami.

Dużo dobrego mówi o Tobie Bartek Królik. Na jakich zasadach polega Wasza znajomość?
Ania Szarmach:
To miłe z jego strony. Poznaliśmy się jeszcze przed wielkim sukcesem grupy Sistars. Okazało się, że mamy bardzo zbliżone upodobania muzyczne i inspiracje. To bardzo zdolny, nowoczesny, pomysłowy muzyk i świetny wokalista. Na swojej płycie goszczę Plan B, czyli Bartka Królika i Marka Piotrowskiego, i ich produkcję "Sky is the limit". Bartek także wykonuje partię rapu w piosence "Take it or leave it". To z pewnością nie nasza ostatnia wspólna rzecz.

A udział na płycie Sistars, z którego chyba głównie jesteś znana w kręgach hip-hop'owych, z czego wyniknął?
Ania Szarmach:
Chyba z obopólnej fascynacji - ja zespołem i ich pomysłami, a zespół mną poprzez zaznajomienie się ze mną i moim wcześniejszym, nigdy nie wydanym materiałem. Natomiast ludzie związani z Hip-Hop'em raczej bardziej kojarzą mnie z "Najdłuższym chilloutem w mieście" - piosenką, którą nota bene bardzo lubię formacji 15 Minut Project, którą wykonuję z Sokołem.

Masz jakieś dalsze plany, co do współpracy z poszczególnymi członkami Sistars?
Ania Szarmach:
Tak jak wspominałam wcześniej - "Sky is the limit" ," Take it or leave it" oraz "Bierz, bierz" to nie koniec..

Jeżeli chodzi o polską scenę soul/r'n'b. Co sądzisz o jej poziomie?
Ania Szarmach:
Cieszę się, że coraz więcej ludzi wciąga nurt r'n'b, soul, hip-hop. I mam tu na myśli nie tylko muzykę, ale i taniec, kulturę i klimat. Niewątpliwie było inaczej 7 lat temu, kiedy nagrałam pierwszą płytę. Natomiast trudno mi też obiektywnie to oceniać - u mnie w domu Tata słuchał Earth, Wind & Fire i Stevie Wandera, więc dla mnie takiej muzy było zawsze pod dostatkiem. Przydałyby się jednak jakieś stacje radiowe z muzyką hip-hop i r'n'b, i jestem przekonana, że miałyby wielu odbiorców. Trzymam więc kciuki za dalszy rozwój tego nurtu.

Czy na tle światowym polskiej muzyce dużo brakuje do produkcji zza granicy?
Ania Szarmach:
Wcale nie. Nie mówię tu o wszystkich produkcjach, bo są i takie, którym delikatnie ujmując brakuje "świeżości", ale jest wiele polskich płyt i produkcji, które brzmią naprawdę bardzo dobrze. I też nie mam na myśli jedynie rzeczy w klimatach r'n'b, soul, hip-hop, ale też produkcje jazzowe bądź klubowe.

Co najczęściej gości w Twoim sprzęcie muzycznym?
Ania Szarmach:
No i teraz nawijam do rana. Cały wachlarz różnorakich inspiracji i klimatów. Cenię prawdę w muzie bez względu na jej charakter. Tak więc: Joni Mitchell, Cassandra Wilson, Kurt Elling, Simple Acoustic, Michael Brecker, Amel Larieux, Jamie Foxx, Usher, Busta Rhymes, Fabulous, The Game, Jay-Z, Ludacris, Snoop Dogg, Kanye West, Ray J., Mary J., no i moi guru - Frank McComb, Stevie Wonder i Donny Hathaway... zrobiłam naprawdę duży skrót.

Dużo czasu zajęło mi staranie się o to, by mój projekt ujrzał światło dzienne.

Czy Internet mocno Ci pomógł w promowaniu swojej muzyki?
Ania Szarmach:
To niewiarygodne jak mocno. Zawsze mówię, że Łukasz Szydłak, który jest twórcą i założycielem mojej strony dał mi naprawdę dużego kopa do działania. Ujmę to nawet tak, że nadał jako pierwszy obraz moim marzeniom, a krąg zainteresowanych jest coraz większy - Internet to przeogromna siła! Zapraszam na moją stronę www.aniaszarmach.pl oraz profil myspace -www.myspace.com/aniaszarmach.

Z czego wiem Twojej muzyki dzięki Internetowi słuchają bardzo różne grupy ludzi. Myślisz, że bez promocji Internetowej też by tak było?
Ania Szarmach:
Na pewno nie! Internet to drugi świat, który żyje swoim (aż trudno uwierzyć jak szybkim) życiem.

A na koncerty jacy ludzie najczęściej przychodzą?
Ania Szarmach:
Zainteresowani moją muzyką i wrażliwi. Na ostatnim koncercie byłam nawet bardzo zdziwiona jakie były reakcje ludzi na moje dźwięki w piosenkach. Nie ukrywam, że dodawało mi to skrzydeł i mobilizowało mnie bo wiedziałam, że mam słyszącą i wymagającą publiczność.

Czego mam Ci życzyć na zakończenie?
Ania Szarmach:
...żebym grała dużo koncertów i żebym była otwarta na ludzi i muzykę.

Zdjęcia - Mariusz Ruczkowski
Za pomoc dziękuję Łukaszowi SzydłakowiInformacje o artykule
Data dodania:2007-02-16
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:10.00 (3)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
pnp Pnp Music rap graffiti breakdancepnp
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Nie kopiujcie i bądźcie oryginalni - DJ Mentalcut
Nie należy się bać radykalnych rozwiązań - Noon
Wrocławska ambitność przekazu - wywiad z Wall-e'm
Markę buduje się latami - wywiad z Sofa
Dizzy z Ugly Duckling - Brzydkie Kaczątko - wywiad

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
TRUSKAWA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:18:47, 09-02-07
zajebista dupeczka z niej i ładna jest na dodatek

The Devil Himself.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:45:53, 09-02-07
Hehehe...

e#$[/c]=e-_h+*a%
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:24:22, 10-02-07
spoko laska zdjecia obejrzałem a wywiadu mi sie nie chce czytac

anonim
Autor: stronn   Link do posta
11:42:40, 16-02-07
kawalek z sokołem ?? ciekawe :]

anonim
Autor: REAL-DWS   Link do posta
12:19:55, 16-02-07
Temat: Open Your Mind - wywiad z Anią Szarmach Autor: TRUSKAWA
Dodany: 2007-02-09 15:18:47 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] zajebista dupeczka z niej i ładna jest na dodatek 
TAAA  A SLONCE SWIECI I WYSYLA PROMIENIE NA DODATEK

D'artist!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:20:59, 16-02-07
Ladna to ona jest a co do muzyki to sie nie wypowiadam :):)

anonim
Autor: ADSs   Link do posta
12:26:56, 16-02-07
TAAA , a samochód jedzie i sie porusza na dodatek
zna ktoś jeszcze takie chore texty??
prosze wymieniać :)))))))))))))))))))))))


anonim
Autor: giertych   Link do posta
12:50:42, 16-02-07
WIECIE COS WIECEJ NA TEMAT JEJ WSPOLNEGO KAWALKA Z SOKOLEM??
GDZIE GO MOZNA ZNALEZC??
LUB SKAD SCIAGNAC :D??
ZA INFO DZIEKOWA!

Dj.Zryty
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:15:14, 16-02-07
Mam ten jej kawałek z Sokołem. Średni ona wokal ma, ale usta całkiem spox hehehe a skąd go mam nie pamietam... poszukaj na torrentach i emulach

anonim
Autor: mhm[32i   Link do posta
13:58:30, 16-02-07
ladna, tylko troche ja robia na glupiutka bling dziewczyne przy mercedesie CL i z mocno odslonietym cialem. Ludzie od wizerunku sie nie spisali, pachnie mandaryna choc muzyki nie znam zaloze sie ze to nie ta sama polka muzyczna

anonim
Autor: WUJEK RADEK   Link do posta
14:36:03, 16-02-07
ADNOTACJA DO SAMOCHODU CO JEZDZI NA DODATEK I SłONCU NAWET SWIECACYM... GDY KONEWKą PODLEWA SIę KWIATY TO NAWET WODA SIE Z NIEJ LEJę ... BEZ KITU MóWIE WAM SAM WIDZIAłęM... HOLLA...

anonim
Autor: ___7___   Link do posta
15:03:09, 16-02-07
ZAJEBISTE AUTKO !

psh_AV_psh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:19:32, 16-02-07
Ej dziewczyna jest fajna ;] i piosenki też nie najgorsze, przynajmniej to nie kolejna Doda ;/...Popieram, pozytywnie... pozdro

Soplica
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:20:17, 16-02-07
ale wy dajecie... nie macie pojecia o numerach ktore nie znajduja sie na plytach wwo, ten nr to \"najdluzszy chillout w miescie\"  zajebista nuta jak dla mnie, dodam ze baaardzo spokojna ;] ppozdro

TRUSKAWA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:05:51, 16-02-07
lubie ją

murzynski_ziomek_tekiszy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:45:57, 16-02-07
SKORO JUZ NIE MOWIMY O MUZYCE (W TYM PRZYPADKU MAKSYMALNIE CHUJOWEJ) TO NIE WIEM CZY ONA TAKA LADNA. TROCHE Z NIEJ KRASNOLUDEK W SZPILKACH NA OKO NIECALE 160 ALE OCZY I BUZKE MA FAJNA TAKA \'ZIMNA\'

anonim
Autor: Cypcio   Link do posta
20:04:56, 16-02-07
Pobudza moje zmysły!

Lucjan 69
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:56, 16-02-07
kurwa on dla was jest ładna ?

to gratuluje gustu,
wyglada w huj staro, nie wiem ile ma lat i mnie to nie obchodzi ale źle wyglada - ma w huj zmarszczek na twarzy i obwisłe nawodnione ciało,

jej muzyka jest beznadziejna - zastanawia mnie tylko kto za nia stoi bo ostatnio jest ciagle lansowana we wszelakich mediach, nawet tu doszła,

a piosenkakra z niej żadna, nie ma porownania do sistars - ktore maja jakis tam swoj styl i ogolnie dobra technike spiewania,
a tu mamy podstarzala gwiazdeczke która robi sie na młodzezowa dupe

bleeeeee


wogole masakra ta baba

WiLQu
Autor: WiLQu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:02:52, 16-02-07
niezłą polewkę miałem czytając te komentarze powyżej :)

litości ..

anonim
Autor: 1000000000000% buractwo   Link do posta
00:00:15, 17-02-07
powiem wam ze jestescie zdrowo pojebani, dziewczyna bedzie chciala moze zobaczyc jak sie spodobal wywiad a ci sie licytują jak lepiej ją puknąć i czy robi loda.anonim
Autor: losmagest   Link do posta
03:32:15, 17-02-07
rób swoje szarmach

.oi!
Autor: .oi!   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:33:23, 17-02-07
    buwahahahahahaha

o kurwa lucek rozjebales mnie! panna jest brzydka?

czlowieku, gdyby podeszla do ciebie taka na ulicy i powiedziala czesc, narobilbys w spodnie i nawet sie nie odezwal. nie pierdol dzieciaku

anonim
Autor: losmagest   Link do posta
03:44:52, 17-02-07
nie swiój ze lubisz hip hop szarmach chcesz sie wkupic w laski sokola i jego wytwórni prosto jaki[ projekt wspólny ale to musi byc rap bo inaczej juz po was

anonim
Autor: *****AL PACIVO*****   Link do posta
09:18:15, 17-02-07
Co do muzyki sie nie wypowiem, ale czemu wy zawsze jestescie tacy bezposredni... ja ona to czyta to pewnie jest zniesmaczona... zwykly wizerunek tego zjebanego fora!

zdycham na kaca


ema

Lucjan 69
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:54:38, 17-02-07
kolejan żałosna gwiazdka naszego jebanego show biznesu która nic nie reprezentuje sobą

Who?Man!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:55:22, 17-02-07
czemu za kazdym razem jak czytam wasze posty to chce mi sie rzygac? co za idioci...licytujcie sie o nia dalej ale nie o tym byl ten wywiad....zreszta o waszym poziomie swiadcza teksty typu: \"nieczytalem bo mi sie nie chcialo ale widzialem fotki\"...biją was w domu ludzie? ile wy macie lat? pjona dla normalnych (chociaz ciezko ich tu szukac)

S.L 112
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:39:33, 17-02-07
wypierdalac z tym kurwa to tak samo jakby tu był mezo

anonim
Autor:    Link do posta
18:09:08, 17-02-07
wujek radek - 5

~MJZ~
Autor: ~MJZ~   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:44:39, 17-02-07
Ale sucz!!!     

anonim
Autor: ndp   Link do posta
20:32:12, 17-02-07
WSZYSCY SIE MARTWIA CO PISZEMY TU NA FORUM ALE JAK JEST MONDRA TO OGARNIE ZE DOBRA Z NIEJ PICZA POZDRO!!!

ckcocaine
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:34:06, 17-02-07
ciekawe jak sie pruje

anonim
Autor:    Link do posta
23:11:08, 17-02-07
\"Dużo czasu zajęło mi staranie się o to, by mój projekt ujrzał światło dzienne.\" - no fakt, dupa boli ją pewnie do teraz...:D

Madziaaa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:48:46, 17-02-07
No kawalek \'najdluzszy chillout w miescie\' lubie bardzo, ale nie wiedzilam, ze to z nia Sokol nagral.. ;)

anonim
Autor: FanAni   Link do posta
23:51:49, 17-02-07
http://www.hip-hop.pl/users/mp3_getit.php?id=1161157890&type=beatDupa ghodna w chuj!!!!!!!!!!

anonim
Autor: fiqus   Link do posta
03:46:32, 18-02-07
nie pogardzil bym
wbilbym
niepowiem...

a, to ona muzyke robi?
oki
cokolwiek powiesz kotku

anonim
Autor: the g.   Link do posta
09:30:21, 18-02-07
kto to k#$%^&* jest STEVIE WANDER?!?!?!?!?!

RomaNN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:15:12, 18-02-07
A ja chetnie sprawdze co tam Sharmi przygotowala na plycie :)

Krzysiek_Marymont
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:30:26, 18-02-07
Temat: Open Your Mind - wywiad z Anią Szarmach Autor: murzynski_ziomek_tekiszy
Dodany: 2007-02-16 16:45:57 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] SKORO JUZ NIE MOWIMY O MUZYCE (W TYM PRZYPADKU MAKSYMALNIE CHUJOWEJ) TO NIE WIEM CZY ONA TAKA LADNA. TROCHE Z NIEJ KRASNOLUDEK W SZPILKACH NA OKO NIECALE 160 ALE OCZY I BUZKE MA FAJNA TAKA \'ZIMNA\'

Idz kurwa coraz ciezej wytrzymac twoje wpisy na tej stronie , w dupie byles gowno widziales i do tego wypowiadasz sie jak ostatnia lachudra.

anonim
Autor: jkuhsfierl/g   Link do posta
12:31:41, 18-02-07
ona ma 30 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: ndp   Link do posta
12:47:38, 18-02-07
z takim wygladem moze niec nawet 40 ia i tak bym ja wyroochal jak na 30 wyglada dobrze nie? hehee

murzynski_ziomek_tekiszy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:37:29, 18-02-07
RACZEJ TWOJ POST LEZY BLIZEJ LACHUDRY

anonim
Autor: graficzek   Link do posta
18:04:33, 18-02-07
niezwykle piękna kobieta tyla wystarczy

anonim
Autor: kevin   Link do posta
18:05:52, 18-02-07
WSZYSCY JESTEŚCIE TUTAJ POJEBANI !!!!!!

anonim
Autor: ndp   Link do posta
18:10:36, 18-02-07
KEVIN my jestesmy normalni i dlatego tak myslisz a my wiemy ze jest inaczej ze to ty jestes pojebany

anonim
Autor: cph   Link do posta
23:39:27, 18-02-07
Zero inteligencji, chorzy pacjenci!, krytykować każdy potrafi, to nie forum podrywaczy pl!!, zboczenia zostawcie dla siebie he, ładna kobieta, płyty jeszcze nie słuchałem ale kiedyś napewno przesłucham, co do głosu najważniejsze że go ma!;), każdy od czegoś musi zacząć bo nie ma ludzi w czepku urodzonych!, najważniejsze że robi swoje i nie idzie na mode!!!;), co do Sistars w Wielkie joł wydały naprawde azjebistą płytkę!! \"Siła Sióstr\" następna cd bardzo bardzo średnia!!, siostry wróćcie do korzeni;), A do Ani rób swoje i miej te komentarze za przeproszeniem w dupie;)


Pozdro dla prawdziwych:)

anonim
Autor: pow3r   Link do posta
00:09:22, 19-02-07
RACJA CPH !!! POPIERAM W CALOSCI !!! PEACE !!!!!!!!!!!

anonim
Autor: ndp   Link do posta
00:17:43, 19-02-07
CPH masz racje heheeh muzy nie skrytykuje bo nie slucham takiej a te komenty powinna mniec w dupie ale powinna wiedziec ze zajebista z niej dupcia heheeh a komentarze nie sa takie zle
POZDRO!!

anonim
Autor: ndp   Link do posta
00:18:13, 19-02-07
hehehehehe

anonim
Autor: butla64   Link do posta
00:18:23, 19-02-07
Kiczowate teksty,zjebane podkłady..... idealnie nadaje sie na eurowizje i do tych śmiesznych radyjek...

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:26:19, 19-02-07
ona ma chyba 23 lata i jest z stg miasta;p na zywo lepiej wyglada...

anonim
Autor: feliojf93   Link do posta
03:24:08, 19-02-07
zajebista dupeczka !!!!! fajna, fajna !! :)

anonim
Autor: Dendishizzle   Link do posta
16:03:31, 19-02-07
Noom, fajna dupa z twarzy...

anonim
Autor: papadance   Link do posta
16:11:20, 19-02-07
dobra dziwka!

anonim
Autor: fjdikvi   Link do posta
17:52:35, 19-02-07
jebańce pierdolone ... zwykła dziwerka jak na moje oko ...:/

anonim
Autor: jdjkfc   Link do posta
21:44:31, 19-02-07
cvb

anonim
Autor:    Link do posta
21:52:20, 19-02-07
kazdy z was który ją komętuje negatywnie to wam zal dupe szciska ze sie wybiła czemu nie powiecie o swoim zyciu cos ciekawego cos co zescie zjebali a komentujecie tą piękną kobietę jestescie szuje i tyle bez serca ale bo to polska nie elegancja francja  wal cie sien

anonim
Autor: ndp   Link do posta
22:55:02, 19-02-07
sram na to czy sie wybila z czyn ty wyjezdzasz ze ktos negatywnie  kometuje to juz zal dupe sciska?wontpie!!! a co do szuj  to wyskakujesz z szujami a wogole nikogo nieznasz osobiscie z tego forum wiesz kto to jest szuja? chyba nie!!!
POZDRO

anonim
Autor:    Link do posta
00:30:19, 20-02-07
fajna dupeczka trzeba przyznac, na wacka moglaby wskoczyc, dobrze ze nagrywa bo nasza scena rnb strasznie biedna w ostatnim czasie, ciekaw jestem ile ma lat....??? z checia bym posluchal tej kwawaliny z sokolem, ma ktos linka?

anonim
Autor: LOL ?   Link do posta
04:33:19, 20-02-07
Was naprawde pojebalo wszystkich z osobna...

anonim
Autor: KOKSOSOLARKA   Link do posta
09:47:44, 20-02-07
Temat: Open Your Mind - wywiad z Anią Szarmach Autor: the g.
Dodany: 2007-02-18 09:30:21 Host: ---.gorzow.mm.pl kto to k#$%^&* jest STEVIE WANDER?!?!?!?!?!


hahahhahahaha poplakalem sie doslownie hahahahaha

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:17:43, 21-02-07
najpierw posłuchajcie a pozniej oceniajcie! może wam sie nie podobać to co ona robi ( bo sama przyznam ze jej płyta troche mnie zawiodła myslałam ze bardziej wykorzysta talent) ale k.... jak możecie pisac, że osoba która skończyła szkołe jazzową nic sobą nie reprezentuje i do tego porównywać ją do mandaryny no smiechu warte widać jak sie niektórzy znają na muzyce- nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa i sie za krytykowanie muzyków biorą no szczyt bezczelności.... kawałek z sokołem rządzi...

korzen7
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:36:16, 21-02-07
Jej muzyki to nie słyszałem, ale z łóżka bym jej nie wyrzucił :)

AneQ
Autor: AneQ   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:48:25, 21-02-07
Nie no wysiadam:):):)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.