Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: mello_s

Dowiedz się więcej o: .
Dyktatura, donosy, pomówienia i podsłuchy są na porządku dziennym i to jest smutne. Wróciła komuna. Udają, że robią porządki, a wyciągają stare sprawy z innego ustroju i powstaje coraz większe bagno.

"Zatrzymano mnie dlatego, że byłem podejrzany o sprzedaż 10 kg marihuany i 3 kg amfetaminy jakiemuś skruszonemu gangsterowi o pseudonimie "Jezus", który został w wielu sprawach świadkiem koronnym jak blacha" - tak o swoim aresztowaniu mówi Żurom. Zapraszamy na wywiad, w którym opowiedział nam o całej sprawie.

Sobie jakoś dawałem rade i wiedziałem, że jestem niewinny i wkrótce to się wyjaśni i wyskocze, ale balem się, żeby rodzina dala sobie rade.

Najbardziej gorącym aktualnie tematem, jeżeli chodzi o Twoją osobę to oczywiście zatrzymanie Cię oraz niespodziewanie szybkie wypuszczenie Cię z więzienia. Co tak naprawdę się wydarzyło i jaka była przyczyna zatrzymania i zamknięcia Cię w więzieniu.
Żurom:
Po pierwsze szybko mnie nie wypuścili, bo w ogóle nie powinienem siedzieć! Jeśli Prokurator i sąd miał same przypuszczenia, wystarczyło zabrać mi paszport i zastosować dozór policyjny do wyjaśnienia sprawy, a nie aresztować niewinnego człowieka, ze zwykłego pomówienia. Zatrzymano mnie dlatego, że byłem podejrzany o sprzedaż 10 kg marihuany i 3 kg amfetaminy jakiemuś skruszonemu gangsterowi o pseudonimie "Jezus" który został w wielu sprawach świadkiem koronnym jak blacha. Nie znaleziono narkotyków na przeszukaniach, bilingi nic nie potwierdziły, facet nie znał nawet mojego imienia i nazwiska, nie wiedział gdzie mieszkam, nie znał moich żadnych znajomych, po prostu słyszał tylko, że dostarczam mu narkotyki przez jakiegoś jego kuriera, którego Centralne Biuro Śledcze do tej pory nie może znaleźć. Śledztwo się zakończyło, opadła obawa matactwa i zostałem zwolniony. Walczę o uniewinnienie. Dobrze, że śledztwo się zakończyło teraz, bo w wakacje prokuratura nie pracuje, dostałbym w czerwcu przedłużę kolejnych sanek na kolejne 3 miesiące i nie byłoby już ciekawie dla mojej rodziny, gdybym siedział 6-7 miesięcy.

Czy zatrzymanie było tak bardzo spektakularne jak opisywała to prasa?
Żurom: Zostałem zatrzymany kulturalnie. Byłem w firmie, miałem właśnie wychodzić i jechać na trening boksu, gdy w drzwiach ujrzałem 5 lub 6 sporych chłopów. Pokazali blachy CBŚ i zaczęli robić przeszukanie, w tym samym czasie 2 inne ekipy przeszukiwały mieszkanie mojej Mamy i moje mieszkanie. Zostałem przewieziony na komendę w Kielcach. Następnego dnia na komendzie zostałem przesłuchany. Nie przyznałem się do niczego i złożyłem swoje wyjaśnienia. Dlatego prokuratura stwierdziła i sąd, że zachodzi obawa, że będę utrudniał śledztwo na wolności i zadecydowali o aresztowaniu. Zostałem przewieziony do aresztu w Pińczowie pod Krakowem i dalej wiadomo...

14 dni przed tym jak zostałeś zatrzymany urodził Ci się syn. Czego oprócz syna i rodziny najbardziej brakowało Ci przez te 45 dni?
Żurom: Brakowało Mi rodziny, codziennych spraw, po prostu wolności. Czas tam leci strasznie wolno, jakoś 3 razy wolniej niż na wolności. Wyszedłem i czułem się jakby mnie nie było minimum pół roku. Minęło parę dni zanim doszedłem do siebie. Tempo życia w Warszawie jest kosmiczne, non stop telefony, smsy, gdzieś się jeździ, coś załatwia, sklep, rodzina. Powinienem się sklonować:) Sobie jakoś dawałem rade i wiedziałem, że jestem niewinny i wkrótce to się wyjaśni i wyskocze, ale balem się, żeby rodzina dala sobie rade. Zostawiłem dziewczynę z długami, kredytem, firmą, dziećmi, nie popłaconym vatem i podatkami, zobowiązaniami itd. Gdyby nie znakomity adwokat Pani Róża Żarska (główny adwokat Andrzeja Leppera), która załatwiła mi notariusza do więzienia, bym mógł przepisać firmę na moja dziewczynę i dać jej pełnomocnictwo, firma by po prostu padła i rodzina nie miała by z czego życ. Z dna na dzień robiło się gorzej i o tym myślałem pod cela najbardziej, czy bliscy dadzą sobie rade, bo byłem jedynym żywicielem rodziny.

Czy Twoim zdaniem pisanie w mediach rzeczy "Znany Hip-Hopowiec zgwałcił fankę" lub "Hip-Hopowiec a zarazem wydawca kierował grupą przestępczą" wypaczają obraz polskiego rapu i przez to hiphopowcy dalej uważani są za ludzi innych np. narkomanów czy przestępców.
Żurom: Słuchaj tak niestety jest na całym świecie, a nie tylko w Polsce, że media karmią społeczeństwo tragediami. Nic lepiej się nie sprzedaje jak ludzkie nieszczęście. Ludzie chcą sensacji, krwi, śmierci i innych tragedii, bo jest to odskocznia od ich szarego życia, coś się dzieje. Uważam jednak, że kraj opanował PiS i demokracja zamienia się powoli w Państwo totalitarne. Dyktatura, donosy, pomówienia i podsłuchy są na porządku dziennym i to jest smutne. Wróciła komuna. Udają, że robią porządki, a wyciągają stare sprawy z innego ustroju i powstaje coraz większe bagno. Przyjęli taką strategie, nic nowego. Ludzie, którzy nie kumają tej akcji podniecają się, że panuje wreszcie super partia która robi porządek. Uważam, ze Joka jest niewinny, bo dziewczyna sama pojechała z nim do hotelu po koncercie. Po co? Słuchać jego płyty i grać w butelkę o całusy?! Został wrobiony tak jak ja, ktoś chce hajs zarobić albo mu zaszkodzić. Życzę Joka byś jak najszybciej wyskoczył i dobrze, że jesteś znany bo za majty nawet bezpodstawne w kryminale jest pozamiatane. Dobrze, że ludzie Cię znają i możesz funkcjonować i nie być gnębiony jeszcze przez współ osadzonych. Ważne by być zawsze sobą i wyjść na wolność z podniesiona głową, a nie jak frajery kanałami. Pozdrawiam Cię chłopaku i wyskakuj, bo brakuje twojego rapu na wolności.

Brakowało Mi rodziny, codziennych spraw, po prostu wolności. Czas tam leci strasznie wolno, jakoś 3 razy wolniej niż na wolności. Wyszedłem i czułem się jakby mnie nie było minimum pół roku.

Uważasz, że rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz prawo karne jakie ustanawia rząd wpływa na pogorszenie warunków życia w Polsce?
Żurom: Warunki są straszne. Ludzie wyjeżdżają rodzinami za granice, bo tu nie maja perspektyw. Pytam się kto jest gorszy? Posłowie, politycy, biznesmeni, którzy są wmieszani non stop w jakieś afery, czy drobni przestępcy? Ci pierwsi maja wielkie pensje, premie, diety i ciągle im mało, mają na godne życie. Niejeden chłopak w małej miejscowości musi kraść ze spożywczego jedzenie dla całej rodziny, bo w okolicy nie ma miejsc pracy. Głośne sprawy, co chwile komisje, ręka ręke myje. Rzucają ludziom mięso armatnie, przez dwa miesiące jest głośno o jakiejś sprawie, a potem zapada cisza. Pewien np. poseł był poszukiwany listem gończym, a przychodził na obrady sejmu. Chłopak ukradnie rower i idzie siedzieć. Powinni dać obozy pracy dla lekkich przestępców. Ktoś cos źle zrobił, mieszka z rodzina i chodzi przez jakiś okres czasu do pracy gdzieś i odpracowuje społecznie winę. Wiezienie nie jest resocjalizacją, wręcz odwrotnie. Pan Ziobro najchętniej wszystkich by zastrzelił, albo dożywotnio pozamykał. Nie ma dowodów, przestępstwo jest znikome, to po co człowieka zamykać? Jak ministrem sprawiedliwości może być człowiek, który nie mając dowodów zamyka ludzi do wiezienia i jeszcze ich obraza publicznie mówiąc nieodpowiednie slowa np. sprawa tego doktora. Takich spraw jest wiele. Podsumowując, nie podoba Mi się bardzo to co dzieje się teraz w Polsce.

Rudy MRW w swoim kawałku, który ostatnio opublikował apelował "Uwolnić Żuroma", Borixon jako pierwszy opublikował zdjęcie oraz informację o tym, że zostałeś wypuszczony na wolność. Raperzy w jakiś sposób solidaryzowali się z Tobą. Czy to w jakiś sposób Ci pomogło?
Żurom: Pomogli mi w oczach opinii publicznej. Dziękuję tym wszystkim, którzy od samego początku do końca było ze mną. Jeśli bym był winny, dokonał tego przestępstwa lub innych to wiezienie byłoby uzasadnione. Każdy przestępca ma wliczone ryzyko więzienia, bo wie, że łapie prawo i albo będzie miał farta i będzie się ślizgał, albo zjedzie na długie lata do puchy.

Jakie są Twoje plany jako wydawcy? Planujesz wydać po raz trzeci składankę Road To Hip-Hop o którą dużo ludzi aktualnie pyta?
Żurom: Miałem wydać, we wrześniu swoją płytę. Zgromadziłem sporo bitów, popisałem sporo tekstów. Więzienie zmieniło moje plany. Zawsze podkreślałem w wywiadach, że podstawą Hip-Hopu jest szczerość, co w danej chwili raper przeżywa i o tym nawija. Poszedłem siedzieć i pisałem pod celą teksty. Myślałem, że posiedzę dłużej i tam po prostu z nudów napisałbym całą płytę, którą zatytułowałbym "Rap z pod celi". Wyskoczyłem i połączę kawałki z wolności napisane wcześniej z tymi z więzienia. Wynająłem wczoraj studio i od połowy czerwca ruszam z nagrywkami i chcę wydać płytę w październiku. Będzie 7 kawałków z więzienia i 7 wolnościowych. Tytuł roboczy płyty "Rap z celi i z wolności". Oprócz tego kupiłem parę miesięcy temu katalog RRX i tym chce się zająć, wydać następne boxy z Cameyem. Z firmą Fonografika podpisałem umowę na 30 tytułów z tego katalogu. Będzie to super akcja, bo płyty będą sprzedawane po 19,99 - "Polska płyta w polskiej cenie". Oryginalne wznowienie katalogu RRX dla kolekcjonerów to nie lada gratka.

Czego można życzyć Żuromowi po powrocie na wolność? Sukcesów w pracy jako wydawcy a może tego, żeby więcej nie musiał ogląd więziennych murów od wewnątrz?
Żurom: Życzyć przede wszystkim zdrowia, pogody ducha, pieniążków, pociechy z bliskich, by nie można było na podstawie pomówień trafić do więzienia, by w takim kraju zaczęło zmieniać się na lepsze. Życzę tego sobie jak i Wam. Byście walczyli zawsze o swoje i realizowali marzenia

Dzięki za wywiad.
Żurom: Dziękówka smakówka:) uważajcie na siebie, bo jak widzicie na moim skromnym przykładzie Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus. Nie wiadomo kto Cię może sprzedać, pomówić, podsłuchać, donieść.

Nie przyznałem się do niczego... bo nie miałem do czego.
Dowiedz się więcej o: .


Informacje o artykule
Data dodania:2007-06-05
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:6.62 (8)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
mello_s, 33 lata
mężczyzna, Reda

Ostatnie artykuły tego autora:
Bboy Kleju reprezentuje Funky Masons!
Nie jestem na maxa undergroundowy - wywiad z Emo
Polskie media to syf! - Kajman - wywiad
Bośniak: Warszawa omija Bałtyk szerokim łukiem!
Śmieszą mnie polskie bangery -wywiad z SherlOckiem

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:02:22, 04-06-07
Dobry wywiad, wierze w slowa Zuroma. 1-st!

anonim
Autor: COACHKODAN   Link do posta
19:19:25, 04-06-07
RÓŻA ŻARSKA TO MATKA ŻAREGO?

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:58:11, 04-06-07
dobry wywiad pozdro dla żuroma

anonim
Autor: hahahahahahahaha   Link do posta
20:10:30, 04-06-07
"Rap z pod celi"


buhahahaha

4deszcz4
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:06:13, 04-06-07
Temat: Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus - Żu Autor: hahahahahahahaha
Dodany: 2007-06-04 20:10:30 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl "Rap z pod celi"


buhahahaha

dołączam się do chichotu

Myszak_HG_joint
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:42:58, 04-06-07
BUAHHAHHAHAHAH!!!

Myszak Myszak jest poza kontrolą!

anonim
Autor: teodor   Link do posta
11:37:55, 05-06-07
'' uważajcie na siebie, bo jak widzicie na moim skromnym przykładzie Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus. Nie wiadomo kto Cię może sprzedać, pomówić, podsłuchać, donieść.'' czuje sie zniszczony:>

CeKa
Autor: CeKa   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:39:08, 05-06-07
niezle niezle, gangsta pelna geba:P

kalerowy!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:41:36, 05-06-07
huhu

anonim
Autor:    Link do posta
11:47:20, 05-06-07
Dobry wywiad!!!!! pozdro Żurom!!!!!!:)

anonim
Autor: dziubdziuk   Link do posta
11:49:06, 05-06-07
fajny wywiad bo szczery.pzdr dla żuroma,jebac pis!!!!!!!

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:56:39, 05-06-07
Ciekawy wywiad

anonim
Autor:    Link do posta
11:59:24, 05-06-07
Żyrom to dobry chlopak!

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:49:18, 05-06-07
wypuścili wszystkich! okazali się nie winni!

anonim
Autor: .././,.;,.;,./   Link do posta
12:50:26, 05-06-07
noo wresczie jakiś dobry, sensowny wywiad. Konkretnie i bez pierdolenia. W mediach to tak wyglądało jakby żurom był winny a tu wychodzi cała prawda na jaw ;) pozdr

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:56:01, 05-06-07
tej JEZUS to jest ten frajer z ekipy KARAMBY ??!!

frajerzyna...:/

anonim
Autor: debile   Link do posta
12:58:08, 05-06-07
"Rap z pod celi" A jak sie pisze idioci?? Pouczcie sie zeby z kogos sie nasmiewac. Chcieliscie jego wysmiac a sami sie zblazniliscie.

anonim
Autor: lmzzz   Link do posta
12:58:37, 05-06-07
rap z pod celi i wolnosci - no kurwa prawie styl truskawy;]

rozkmin
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:51:56, 05-06-07
to jaki Żurom ma rap to nie oceniam.
ale... zawsze go lubilem bo mialem szacun ze ogarnia terror muzik, czy jak to tam sie pisze, bo robi to z zajawki. a po tej akcji jeszcze bardzi KOTA lubie. dobry ziomus. z głową podchodzi do spraw. i w sumie wierze w to co mowi bo gdyby cos nabroil to nie robilby takiego szumu ze jest niewinny. w koncu to nie WOJEWODZKI co mowi ze kokonow nie wciaga:D hehehe...
po za tym dobre buciki ma... mokasynki jak trza:D

POZDOR ŻUROM!!!!

anonim
Autor: AntyPiSowiec   Link do posta
13:59:15, 05-06-07
Dokładnie, fuck the PiS !!!

Vapor
Autor: Vapor   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:11:00, 05-06-07
Solidarnie chuj w dupe kurwie ktora rozjebala sie na Żuroma!

etytka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:12:03, 05-06-07
dolanczam sie do tego co powiedzial Rozkmin !!!!!!!!  :D


pozdro

anonim
Autor: katrina   Link do posta
14:12:26, 05-06-07
do wszystkich  bardzo wyedukowanych!!!!
zamiast przypieprzać sie do jednego wyrażenia, lepiej napiszcie co myślicie o wywiadzie. 
 a że wywiad jest ciekawy ,szczery i poprostu dobry to nie macie sie o co przypierdolić . nie umiecie napisać czegoś  z sensem ,to nie piszcie wcale ...


anonim
Autor: katrina   Link do posta
14:14:02, 05-06-07
ŻUROM -I LOVE YOU!!!

anonim
Autor: T-AR   Link do posta
14:20:43, 05-06-07
Dobry wywiad Pozdro Żurom

Krzysztof(krzych)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:23:16, 05-06-07
Interesujacy wywiad.Pozdrawiam autora.

murzynski_ziomek_tekiszy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:41:07, 05-06-07
"Rap z pod celi i z wolności".

HAHAHAHA GRUBO

anonim
Autor: harmider   Link do posta
15:02:35, 05-06-07
a moze powinno byc "rap z pod wolności i z celi"

Evs71
Autor: Evs71   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:08:32, 05-06-07
"Rap z pod celi i z wolności".


Hahahahahha dobre. Ale bardziej mnie rozpierdala to:"Rap z pod celi" A jak sie pisze idioci?? Pouczcie sie zeby z kogos sie nasmiewac. Chcieliscie jego wysmiac a sami sie zblazniliscie. "Grubo w huj.

anonim
Autor: BlH   Link do posta
15:13:13, 05-06-07
Katrina ten wywiad ma 7 pytań, więc to wywiadzik. Nie było o co żuroma pytać oprócz sanek, więc to mało przydatny wywiad. dodatkowo nie wiem jak było i nie mogę powiedzieć, że żurom nic nie zrobił(skąd wiesz że jest szczery, ja też bym mówił że nic nie zrobiłem), nie dotyczy to raczej żadnego z nas więc ten wywiad gówno wnosi. a o PiS każdy może powiedzieć że to gówno, nie trzeba do tego zostać aresztowanym. fakt że na tym portalu błędy się rozmnażają, od czytania artykułów niusów itd, można się dysortografią zarazić. Sorry że się uczyłem w szkole i po za nią, ale na tym polega życie, a nie pierdoleniu. dzięki za uwagę

Ania Prosto
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:18:16, 05-06-07
DOBRY WYWIAD.POZDRO ZUROM!

anonim
Autor: La Coka Nostra   Link do posta
15:18:40, 05-06-07
Ja się raczej zastanawiam czym jest "dziękówka smakówka" :). Może mnie ktoś oświeci? to jakiś gryps?

anonim
Autor: jaaaaaaa   Link do posta
15:43:21, 05-06-07
Dobry wywiad Pozdro Żurom

anonim
Autor:    Link do posta
16:09:31, 05-06-07
do BIH'a
po pierwsze jest wiele tematów o których można porozmawiać z  żuromem bo jest człowiekiem wszechstronnym ,inteligentnym , kontrowersyjnym i jest zaangażowany w wiele projektów hiphopowych o których nie masz pojęcia.
po drugie - zgnoili żuroma w mediach ,tak jak to mają w zwyczaju robić- bazując na newsach i ludzkim nieszczęściu.Jest osobą publiczną , więc po to był ten wywiad ,by wszyscy poznali jego punkt widzenia.
po trzecie to już wiesz dlaczego wiem ,że wywiad był szczery...(wiem jak było!!)
po czwarte - dlaczego ma nie napisać ,że PIS to gówno skoro tak jest. doświadczyl tego na własnej skórze.kiedyś  nie zamknęli by człowieka ze zwykłego pomówienia i bez dowodów .a teraz...
a po ostatnie lepiej ludzie piszcie coś z sensem i nie czepiajcie sie do zwykłej literówki
pozdro

anonim
Autor: buehhaehahuehhaeae   Link do posta
16:32:48, 05-06-07
WSZYSTKO SPOKO MA RACJE ZUROM I W OGOLE OGARNIĘTY KOLES> ALE RAP SPOD CELI CZY TEZ RAP Z POD CELI MNIE ROZJEBAL HAHAHAHAHAHAHA MIESIAC POSIEDZIAL I JUZ BEDZIE MEGA GANGSTA !!!

anonim
Autor: weeeeee   Link do posta
16:39:45, 05-06-07
"Uważam jednak, że kraj opanował PiS i demokracja zamienia się powoli w Państwo totalitarne. Dyktatura, donosy, pomówienia i podsłuchy są na porządku dziennym i to jest smutne. Wróciła komuna."

"Uważam, ze Joka jest niewinny, bo dziewczyna sama pojechała z nim do hotelu po koncercie."

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
żurom na prezydenta!


anonim
Autor: chlopak z ulicy   Link do posta
16:46:39, 05-06-07
 siedzial podobno kiedys juz o wiele dluzej i mial wiele innych spraw za malolata.Posluchalem dzis jego plyty i technika kuleje,ale teksy ma dobre.widac,ze sporo chlopak przezyl.Wiec szacunek, bo jest o wiele prawilny od niektorych pseudoprawilniakow raperow.EMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

anonim
Autor: szyszakcannabeat   Link do posta
17:42:14, 05-06-07
Ale tego że ma ciekawą koszulke chyba nikt jeszcze nie zauważył :PP

OJEJEJ
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:44:07, 05-06-07
Autor: AntyPiSowiec
Dodany: 2007-06-05 13:59:15 Host: ---.telpol.net.pl Dokładnie, fuck the PiS !!!


Cześć Adam

reanimator
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:55:39, 05-06-07
"Życzę Joka byś jak najszybciej wyskoczył i dobrze, że jesteś znany bo za majty nawet bezpodstawne w kryminale jest pozamiatane. Dobrze, że ludzie Cię znają i możesz funkcjonować i nie być gnębiony jeszcze przez współ osadzonych. Ważne by być zawsze sobą i wyjść na wolność z podniesiona głową, a nie jak frajery kanałami. Pozdrawiam Cię chłopaku i wyskakuj, bo brakuje twojego rapu na wolności."

Szacunek!

reanimator
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:02:06, 05-06-07
"Powinni dać obozy pracy dla lekkich przestępców. Ktoś cos źle zrobił, mieszka z rodzina i chodzi przez jakiś okres czasu do pracy gdzieś i odpracowuje społecznie winę. Wiezienie nie jest resocjalizacją, wręcz odwrotnie."

Szkoda, że tak nie myślą normalni ludzie i politycy...

anonim
Autor: ZYCIE JEST JAK STEK KRWISTE   Link do posta
20:48:45, 05-06-07
ZYCIE JEST JAK STEK ,KRWISTE

anonim
Autor: Kolega z Celi obok   Link do posta
23:06:37, 05-06-07
Chcialem cos dodac, jesli chodzi o abradaba panie Żurom to nie musisz pisac ze bedzie mial dobrze w kiciu bo bedzie jebany w dupe za gacie niewazne kim by niebyl, myslisz ze jak tak napiszesz to wszyscy sie z Toba zgodza, wiesz jak tam jest wiec nie pisz bzdur, abradabek bedzie mial dupke czyszczona co kolacje. buziaki..14 dni wpace a gadasz jak ten z prison break ciao

anonim
Autor: kolega ze splinter cela   Link do posta
00:34:29, 06-06-07
abradab to joka, masz racje, widac ze tez jestes z pod celi

anonim
Autor: ................   Link do posta
00:35:53, 06-06-07
To joka kiwa a nie dab,za maity to se nie pogrypsje juz.Jebac PiS , rozjebusow, a kurwa to czy Zurom byl winny czy nie to mi lata,bih borowiku wszyscy jestesmy niewinni,trzeba zyc a nie gnic,a ty najlepiej zadzwon na 997.

anonim
Autor: marko czoko   Link do posta
01:42:01, 06-06-07a propos literówek i ortografów

dużo ciekawsze niż " z pod celi" jest kilkakrotne pisanie "Mi" z dużej litery (np. Brakowało Mi rodziny).

osobiście uważam że błedy w wywiadzie to robota prowadzącego (czytaj: przepisującego z dyktafonu) redaktora, który ma jeszcze troche w rodzimym języku lekcji do odrobienia.

rozumiem, że skoro sie pyta gościa to się zwraca do niego per Ty ale juz w opowiedzi jest "ja" a nie "Ja" bo to trąci megalomanią i kompromituje pozornie bohatera wywiadu.

anonim
Autor: BlH   Link do posta
08:17:12, 06-06-07
Katrino jesteś żoną Żuroma?? czyli tą ładniusią blondyneczką na zdjęciu??
no to spoks na pewno uważasz go za faceta wartościowego, to czy się udziela w wielu projektach hip-hopowych nie wiem bo skąd miałem się dowiedzieć, z wywiadu?? żurom nie jest osobą medialną, nawet znaną w mediach. Ja też parę razy wystąpiłem przed kamerami:) ja się nie czepiam jego osoby, tylko wywiadu, bo on nie jest fajny. To dobrze że mu tak ufasz, ale dla mnie nie zmienia to sytuacji, ja mu nie ufam, bo go nie znam i nie dam się pociąć za jego szczerość. nie zabraniam mu również mówić, że PiS to gówno(nie wiem skąd to wzięłaś).
i końcówka te błędy to nie literówki, to poważne błędy.
i jeszcze pytanie Pani Żono Żuroma, jak Twój mąż rymuje o dziwkach i koksach to też mu ufasz??

anonim
Autor: Dr O   Link do posta
08:54:38, 06-06-07
dobry wywiad

anonim
Autor: Wu Silent 69   Link do posta
08:56:23, 06-06-07
Pozdro dla Żuroma!@!!!

anonim
Autor: katrina   Link do posta
10:40:23, 06-06-07
O błędy czepiajcie sie prowadzącego wywiad bo to on wszystko ogarnia-na ten temat nie będe sie dłużej produkować bo to staje sie nudne...bla bla bla
każdy może mieć własne zdanie na temat tego wywiadu-po to jest to forum-ale jak widzisz BIH większość ludzi uważa że wywiad jest dobry.
a co do tekstów jego kawałków to żurom rymuje o tym co przeżył .ostatnią swoją płyte wydawał w 2003 roku,wiec tamte tematy są już przeszłością.w pażdzierniku wyjdzie kolejna płyta i zobaczysz o czym teraz nawinął i co przeżył...

anonim
Autor: katrina   Link do posta
10:42:26, 06-06-07
co do dziwek i koksu,nawijal o tym ,jak zyl wczesniej niz mnie poznal....Nieche mi sie wiecej pisac i tlumaczyc i tak "wiecie swoje"..

anonim
Autor: osiemdziesiat osiem xxxxxxxxxxxxxxxxx   Link do posta
11:21:07, 06-06-07
bajjaaaaaaa. Dobra jako człowiek jestes OK. ALe nie oszukujmy sie Raper z Ciebie jest chujowy. I pierdolenie ze jestes wielkim skazancem jak przesiedziałeś 45 dni w pace, NO nie przesadzajmy. I jeszcze text że napisałeś wszystkie kawałki na płyte, to co to kurwa bedzie za płyta napisana we 2 dni. I tak ktoś złapie mnie za słowa. Ale Żurom lepiej wynajmnij studio komuś utalentowanemu pomóż mu a nie z siebie robisz pośmiewisko. Oj szkoda gadać wiesz o co chodzi.

Pozdrawiam i Pamietaj o NAS

anonim
Autor: DO osiemdziesiat osiem xxxxxxxxxxxxxx   Link do posta
11:32:38, 06-06-07
Czy on mowi,ze jest wielkim skazancem?
Czy mowi ,ze wszystkie kawalki napisal w wiezieniu?
Krytykuj na podstawie konkretow,a nie zachowujesz sie jak prokurator i wymyslasz historie.....

rozkmin
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:08:10, 06-06-07
a do Ciebie Katrina mam rade...nie wiem czy dopiero ostatnie sytuacje spowodowaly ze poznalas te forum czy znalals je juz wczesniej ale w sumie to lepiej sie juz tu nie wypowiadaj:) wiesz jak napislas wszyscy i tak tu "wiedza swoje" i nikomu ine przemowisz. po za tym na 10 wypowiedzi 1 jest sensowna. wiec naprawde Katrina... wszystkiego najlepszego dla Ciebie i lepiej juz tu z nimi nie dyskutuj bo to przyglupy z wyjatkami co prawda. nie umieja normalnie rozmawiac wiec olej. powiedzialas juz duzo dla "nas" czyli dla tych ktorych to naprawde interesuje. nie pisz wiecej bo moze byc to tylko kolejnym powodem do mącenia wody przez jebanych hejterów którzy jak np kolega wyzej smieje sie ze Żurom napisal plyte w 2 dni, a przeciez siedzial tam 45 dni 24h i kazdy by mogl nawet ksiazke napisac przez tyle dni skoro cprawie caly czas jest tam prawie wolny, po za wkurwienie to dobre natchnienie.

pomyslcie wy penisy glupie

pozdro Katrina pozdrow Żuroma i wszystkiej naj dla malego gangsterka:)
yo

anonim
Autor: do osiemdziesiat osiem xxxxxxxxxxxxxx   Link do posta
13:53:47, 06-06-07
czytać nie umiesz ?połowe tekstów napisał  w celi a połowe na wolności.po za tym ciekawe co ty byś robił przez 45 dni 24 h zamknięty w celi  ? modliłbyś sie chyba...

anonim
Autor: amahasalas   Link do posta
13:54:20, 06-06-07
No i git żurom pewnie i tak to ty puściłeś tą trawe i fryte ale huj z tym.Pozdrawiam

ILLMattis
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:36:24, 06-06-07
Dobrze że Żurom wyszedł, ale przed nagraniem płytki niech poprawi flow, bo jego kawałek z Fu po prostu był nie do zniesienia.

anonim
Autor:    Link do posta
22:57:50, 06-06-07
żurom jest winny..to tylko ściema w necie ,ze jest niewinny. żurom był dilerem i już predzej siedział...

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:27:19, 07-06-07
Nic przyjemnego. Żyjemy w państwie, w którym liczy się efektowność, a nie efektywność. Wystarczy jeden telefon tych " panów z tekami" aby postawić prokuraturę na nogi, która bez normalnych procedur, przesłuchań, zaczyna działać na życzenie kłamców w garniturach. Co sie zmieniło ? Rada w KRRiT ? Zmienili się ludzie, coś w w stylu " nie musisz nic umieć, wystarczy, że robisz to co ja chcę". Hał, hał zaszczekał pies do Pana. Chuj z władzą co rządzi dla władzy, chuj w każdego posła co zużywa hektolitry benzyny nie mając samochodu. Kurwa zajebane kutasy wy nas nazywacie złodziejami ?! Złap mnie kurwo, że chcę się wyluzować z nabita lufką, komuś tym robię krzywdę ?! Jesteście tak zakłamani, że sami wierzycie we własne kłamstwa, panowie politycy(polityk= kłamca). Chuj z wami, niech fala krytyk odbije się w emigracji i zostaniecie tylko wy i wasz parlament, hmmm tylko kto na niego będzie bulił ? Ojciec Dyrektor ? Ha ha ha. Pozdro dla świadomych.
Ps. a za łapówki i inne matactwa powinna wejść kara śmierci jak w Chinach, miejsce egzekucji - każdy stadion w mieście -  jeśli bilet  w  przedsprzedaży na egzekucję kosztowałby symboliczną złotówkę. Zysk z tej akcji byłby przeznaczony dla dzieci z tej akcji Pajacyk, tyle że, miałyby ciepłe posiłki przez dobry rok.
Adios !

anonim
Autor: Madek   Link do posta
02:31:20, 07-06-07
po pierwsze
plyta miala sie tak nazywac "rap z pod celi"
jak jest zdolny i potrafi to w 45 dni zrobi plyte i ma prawo sie tak nazywac
pozniej prostuje temat ze nie bedzie tej nazwy
wiec moze porozmawiajcie z pis za co sie do niego dokladnie przyjebali

anonim
Autor: mbh   Link do posta
12:31:51, 07-06-07
kozacką ma koszulkę.

anonim
Autor: :)   Link do posta
12:43:35, 07-06-07
heh... Jak czytam wszystkie te komentarze...

"klik klik, młodzi gniewni..."

Real DKN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:35:22, 08-06-07
NIE WIESZ KTO MOZE CIE DONIESC

anonim
Autor: Lysy Z Siedlec   Link do posta
01:20:56, 09-06-07
Żurom!!!
Dobrze że już na wolności..
Czekam na płytke..
Też nie chcę iść siedzieć ;P

anonim
Autor: JAROSLAWSKI   Link do posta
22:26:58, 09-06-07
JEBAć KURWA WIELKIEGO GANGSTERA HUJ CI W PYSK KURWO !!

anonim
Autor: DO Jaroslawskiego Geja z wyboru   Link do posta
14:57:40, 10-06-07
z toba Żurom moze zrobic jedynie jeden interes:Wyrucha cie w dupe frajerzyno, a ty mu zrobisz lache!!
Polykaj i sie usmiechaj,wiemy,ze to lubisz dziewczynko...

anonim
Autor:    Link do posta
16:45:39, 10-06-07
Autor: katrina
Dodany: 2007-06-06 10:40:23 Host: ---.chello.pl  jak widzisz BIH większość ludzi uważa że wywiad jest dobry.Wiekszość ludzi uważa że 18L jest dobre bo kupiło ich płyte i co w związku z tym? Wywiad jest chujowy i traktuje tylko o sankach, robiła go nawiększa lizidupa na tym portalu czyli melos który za jakieś marne tantiemy kuma się z różnymi z żuromami i kozakami. A w niewinność żuroma nie wierze, bo nie mam podstaw. Najpierw sam nawija o koksie dziwkach, a potem wielce pokrzywdzony że go ktoś sprzedał, co go w ogóle nie zna. Trzeba brać kurwa odpowiedzialność za słowa. I dopierdalanie się do polityków że to ich wina, czy policji jest żałosne, tak samo próba obrony w internecie, występowanie z dzieckiem przed kamerą żeby wzbudzić żałość...

RAFUS
Autor: RAFUS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:20:41, 10-06-07
od kogo ja teraz beda bral trawke ;] ?

anonim
Autor: do eldo   Link do posta
18:20:39, 10-06-07
nawijanie o braniu to jedno,a o sprzedazy drugie.Czy gdzies nawija,ze handluje?Poza tm wine trzeba udowodnic i o tym jest artykul...

anonim
Autor: do eldo   Link do posta
18:20:41, 10-06-07
nawijanie o braniu to jedno,a o sprzedazy drugie.Czy gdzies nawija,ze handluje?Poza tm wine trzeba udowodnic i o tym jest artykul...

Satan666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:10:45, 14-07-07
żurom spieprzył bo się bał i w majtki nasrał. I ma majtale całe w kale :)

anonim
Autor: jacek947@fotka.pl   Link do posta
13:17:31, 01-01-09
tego zuroma to ja chyba zaczynam lubic :D bo smieszny jest hahahaahaha

That.s The Beka ;-)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:07:05, 03-06-09
...Biegam Po Lesie napierdalam renkami kolanami w drzewa - TO MI POMAGA TAK TSHEBA :D HEH

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-204-55-168.compute-1.amazonaws.com (18.204.55.168). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.