Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Monitory Odsłuchowe W Studio

Monitory Odsłuchowe W Studio

Autor: JaCk aka Dr Joint

Monitory odsłuchowe to najważniejszy element studyjny. Ich obecność jest obowiązkowa w każdym studio u ambitnego producenta. Jeśli ktoś w studio zajmuję się mastering'em, tym bardziej powinien ten artykuł przeczytać. Artykuł kierowany jest do zapalonych początkujących.

Głośniki odsłuchowe są jedynym bezpośrednim połączeniem między nami a materiałem muzycznym, nad którym pracujemy. Gdy te zniekształcają brzmienie są dla muzyka tym, czym dla malarza jest poważna wada wzroku. W przypadku większości kolumn wIţ

W profesjonalnych studiach można znaleźć charakterystyczne odsłuchy Yamaha NS10 (aktualnie nie produkowane). Używane można kupić za około 2000 zł. Dobrym wyjściem jest także zakup np. Alesis'ów M1 Active 620 za około 1300 zł. Przy zakupie trzeba jednak pamiętać, że wybór monitorów to sprawa indywidualna. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy, które wskazałem w artykule. Zdaję sobie sprawę, że jest wiele kwestii dotyczących monitorów odsłuchowych, których nie poruszyłem w artykule. Jednak wiele z nich leży w gestii użytkownika. Na koniec radzę przy zakupie monitorów pochłonąć wiele informacji podobnych do tych zawartych w moim tekście.

Na zdjęciu: Najbardziej popularne monitory odsłuchowe - Yamaha NS 10Informacje o artykule
Data dodania:2008-02-08
Dział / Kategoria: produkcja / produkcja
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
JaCk aka Dr Joint   rap graffiti breakdanceJaCk aka Dr ...
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Słuchawki Dla Dj'a
Jak działa kompresor?
Slipmaty przeznaczone do skreczu
Jaki gramofon na początek?
Jaki mikser na początek?

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-188-251.compute-1.amazonaws.com (18.232.188.251). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.