Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: seba

Dowiedz się więcej o: THS Klika, Suja.

Dziś, tj. 26 maja, swoją pierwszą solową płytę wydaje reprezentant THS Kliki - Suja. Album zatytułowany jest "Ulica nadaje" i ukazał się nakładem jego własnego niezależnego labelu Slang Records. Zapraszamy zatem na wywiad, z którego dowiecie się więcej szczegółów na temat nowego materiału.

Data premiery to 26 maj, wiadomo, każdy pamięta, że to dzień matki. Premiera tak wyszła, czy ma to dla Ciebie jakąś większe znaczenie?
Suja: Kocham moja matkę ale prawdę móŮ$

THS Klika wyszła nakładem Prosto, solówkę wydajesz w ramach Slang Records. Powiedz coś więcej o tej wytwórni i przyczynach zmiany?
Suja: Są dwa powody zmiany, po pierwsze Prosto zwolniło z wydawaniem płyt, a po drugie chcę mieć swoją wytwórnię i sam decydować o tym kiedy i co wyjdzie. Wytwórnię założyłem z Anetą i ta płyta jest pierwszym owocem tej współpracy. Po wakacjach ukaże się kolejny krążek i będzie to THS KLIKA 2. Będziemy też wydawać płyty innych zespołów ale na dzień dzisiejszy koncentrujemy się na Ths Klika Suja solo "Ulica Nadaje".

Przybliż proszę wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z Twoja płytą czym różni się Twoje solo od tego co robiliście w grupie? Co popchnęło Cię do solówki?
Suja: Styl i wydźwięk płyty nie różni się jakoś kolosalnie. Nadal jest to płyta osiedlowa, utrzymana w konwencji rapu ulicznego. Kieruję ją do osób w każdym wieku. Różni się tym, że jest więcej na niej opowiadanych historii i ze jest więcej szybkich bitów, są bardziej dopracowane refreny. Zrobiłem solo bo mam na to czas i w głowie mnóstwo pomysłów na następne kawałki. Rap to jedyne co robię i moje życie kręci się wokół niego. Nie mam żadnych ograniczeń czasowych, oprócz projektowania ciuchów i grania z chłopakami w kosza (śmiech) ale to wszystko i tak wiąże się z rapem więc na jedno wychodzi.

Przesłuchałem fragmenty płyty i zdecydowanie jest bardzo uliczna i bardzo Warszawska. I choć pewnie nie pierwszy raz dostajesz takie pytanie - ale jak myślisz jak taką płytę odbiorą ludzie spoza stolicy, którzy nie do końca znają warszawskie realia?
Suja: Tak naprawdę tylko w dwóch kawałkach wspominam o tym, że jestem z Warszawy: "jestem stąd"- nie da się nie zaznaczyć miasta z którego jestem, ale nie jest to motyw przewodni kawałka i "w tym samym fachu" - UPP - czyli przedstawienie naszej osiedlowej ekipy, na która składa się THS KLIKA, SSDI i Viktor.Poza tym to nie ma w ogóle znaczenia czy płyta jest warszawska tylko liczy się styl i umiejętność zainteresowania słuchacza swoim rapem. Mnóstwo ludzi, którzy czekają na tą płytę i zamawiają nasze ciuchy na thssklep.pl jest właśnie spoza Warszawy. Podobne pytanie zadano mi podczas wywiadu do jednej ze skejtowych gazet przy okazji wydawania poprzedniej płyty czyli Liryka Chodnika. Na płycie jest numer "Klatka numer 8" i spytano mnie "co słuchacz nie mieszkający na tej właśnie klatce może wynieść z tego kawałka". Według mnie bardzo dużo - ten kto słucha może nie mieszka akurat na tej klatce, ale u niego w mieście czy na jego dzielnicy też jest taka klatka lub miejsce, gdzie się wszyscy spotykają i z tym miejscem mają wspólne wspomnienia, pierwsze balety, dziewczyny, przekręty, ganianki z psami itd.

W promomixie słychać zagranicznego gościa - możesz zdradzić kto to jest i o czym nawija?
Suja: To Osvald - Ukrainiec. Mieszka i pracuje od kilku lat w Polsce. Poznaliśmy się przez Romana na naszym koncercie w Harlemie. Numer "Massmedia" jest o wpływie środków przekazu takich jak radio, TV, reklama na nasze życie i postrzeganie przez nas codziennej rzeczywistości. Jest to kawałek o przeinaczaniu tego co nas otacza, naciąganiu faktów, odwracaniu uwagi od tego co ważne na rzecz taniej sensacji. Osvald w swojej zwrotce mówi o tym co powiedziałem przed chwilą i do tego nawija że naprawdę na Ukrainie nie ma szans na wybicie sie do telewizji robiąc rap i będąc przeciętnym utalentowanym człowiekiem bo telewizje są wykupowane przez bogaczy, którzy sami decydują co będzie w programie i zamknięte na ludzi z zewnątrz. Przykładem jest jeden z ich wykonawców, którego tata kupił mu stację i promuje sam synalek siebie. Nie będę mówić kto to jest bo po co - może komuś to się podoba.

Obok kilku znanych raperów jak Jędker, Romeo albo Waco pojawiają się u Ciebie też mniej (przynajmniej jeszcze) znane ksywy. Możesz krotko przybliżyć tych gości?
Suja: Jednym z gości oprócz Waca czy Jędkera jest Viktor, który zadebiutował na pierwszej naszej płycie "Liryka Chodnika". Kolejnym gościem jest Osvald, o którym wcześniej już mówiłem, następnie Fundacja - ich chyba nie muszę przybliżać bo każdy słuchacz ZIP Składu zna ich produkcje. Na płycie mamy jeszcze SSDI (Sąsiedzi) - młodą ekipę z Pragi, w której skład wchodzą Jacenty, Parzel i Redzisz. Na pewno o nich usłyszycie jeszcze nie raz bo mają potencjał i myślę, że zamieszają w polskim rapie. Jacentego można usłyszeć i zobaczyć na klipie Bez Cenzury "Reprezentuje siebie", oprócz tego pojawił się na krążku "Liryka Chodnika" w dwóch kawałkach "W kręgu" i "Nocne Marki". Przez pewien czas powstawał projekt UPP - Układ Południowo Praski czyli Ths Klika + SSDI + Viktor. Numery UPP krążą po necie.

Podobnie z producentami - powiedz kilka słów o nich. Swoją drogą czemu akurtat Waco jest gościem, ale nie producentem?
Suja: Produkcją bitów zajęli się Dj Def, Szczur, Dj 600V, Dekan, Norbeats, Jędker i Sempu. Akurat ich bity mi bardzo podpasowały do mojego stylu i myślę, że jesteśmy zadowoleni ze swojej współpracy. Waco dograł mi sample do niektórych kawałków, przede wszystkim zmasterował i zmiksował całą płytę. Według mnie jest najlepszym producentem w Polsce i od razu słychać, że ta płyta ma bardzo ale to bardzo dobre brzmienie. Kiedy pracowaliśmy w studiu i Praska Księżniczka dogrywała refren do "Praskiego Romantyka" to jakoś tak samo z siebie wyszło spontanicznie, że zaśpiewali razem i wyszedł kozaczek numer.

Wiadomo, że jak wśród producentów jest Dj 600V to można spodziewać się imprezowego kawałka. Czy tak jest i na Twojej płycie?
Suja: Fakt, Dj 600V potrafi zrobić dobry imprezowy numer ale tym razem tak nie jest. Zrobił bit do kawałka "Na krótką metę". Według mnie ten kawałek jest najpoważniejszy na płycie i słuchając go wcale nie jest do śmiechu ani do tańca. Opowiada historie dwóch przyjaciół, którzy się wpieprzyli się w niezły przedział (śmiech)

Rzuciłem okiem na tytuł kawałka "Biali Murzyni" i powiem, że byłem od razu przekonany, że będzie to diss na Polaków pozujących na czarnych. Z drugiej strony chyba Ciebie, jak każdego rapera, pociąga w pewnym sensie rapbiznes ze stanów?
Suja: Od kilku lat nie słucham prawie w ogóle amerykańskiego rapu (poza paroma zespołami) bo bardziej podoba mi się francuski Hip-Hop. Oczywiście, nie zaprzeczę, że chciałbym mieć tyle hajsu co oni na robienie rapu i promocję płyt ale wykorzystałbym ten hajs zupełnie inaczej niż oni. Znudziły mi się te teledyski o niczym, rap z USA poszedł w złą stronę, czasem nie wiadomo czy to pop czy rap.W kawałku "Biali Murzyni" chodzi mi o to, że my żyjemy w europie i nasze realia, mentalność, kultura są zupełnie inne i nie ma co z siebie robić debila udając murzyna, którym się nie jest. Jak patrzę na tych naszych "białych murzynów" to kojarzy mi się serial "Alternatywy" gdzie białego posmarowali pastą do butów i grał murzyna (śmiech) i to się nazywa dobra komedia.

"Praski Romantyk" z gościnnym udziałem Praskiej Księżniczki. Zapowiada się po tytule jakiś kawałek o układach damsko-męskich, tymczasem mamy kawałek o jaraniu. Skąd taki pomysł na tytuł? Swoją droga to niezły singlowy numer.
Suja: Dostaliśmy bit od Dj Defa. Było lato. Siedzieliśmy z Praską na ławce. Słoneczko, wakacje, przyjemna atmosferka i jakoś tak trochę na śmiechy powstał refren dokładnie pod ten bit. Potem dopisałem zwrotki. Jest to numer o jaraniu ale nie tylko. Pokazuje jak bardzo czasami chcemy być romantyczni bo tego oczekują od nas kobietki i jak często mamy odmienne zdanie na temat romantyzmu. Ona np. chce ze mną karmić kaczki a ja akurat w tym momencie jaram z lulawki (śmiech)

Jakie klipy planujesz do płyty?
Suja: Na początek kręcimy do numeru "Niemoralna Propozycja". Montażem i zdjęciami zajmują się Darek Juraś czyli Świeżak i Jacek Banach - Studio R5 (www.r5.net.pl). Usłyszycie, zobaczycie, ocenicie!Do usłyszenia! Ema!

Dowiedz się więcej o: THS Klika, Suja.


Informacje o artykule
Data dodania:2008-05-26
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:3.77 (13)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz
Prawdziwa siła nie musi upokarzać by istnieć - Wall-E

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
TIREX.RMP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:16:23, 26-05-08
fajnie, ze plyty nie ma w sklepach :)

anonim
Autor: elo na to czekalem!!!   Link do posta
13:24:47, 26-05-08
Jedyny wazny news od bardzo dawna na hh.pl jak dla mnie.Bez kitu szkoda ze bitow siwersa zabraklo.Sprawdze na bank.

anonim
Autor: attaman polowy   Link do posta
13:24:58, 26-05-08
zero tylko taką ocenę mogę dać po wywiadzie...

anonim
Autor: pp0ee   Link do posta
13:30:09, 26-05-08
ja bym kupił płytę ale jestem pewien, że jak sprawdzę dziś w empiku to jej nie będzie... wwa.  

http://www.hip-hop.pl/ustawki/projekt
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:32:24, 26-05-08
oo zajebiscie :)

anonim
Autor: lallalalal laleczka   Link do posta
13:40:52, 26-05-08
plyta jest juz na fonografika.sklep.pl  i na thssklep.plw empikach to jak znam zycie dwa dni opoznienia

anonim
Autor: .Forum.One.   Link do posta
13:43:47, 26-05-08
to jest pojebany pomysl zeby zakladac wlasna wytwornia zebe wydac wlasne plyty bo nie wierze ze wydadza kogos oprocz siebie
plyta uliczna czyli chujowa
a ta dziaira z ksywka suja i mikrofon to kurwa masakra wstyd jak chuj


anonim
Autor: .Forum.One.   Link do posta
13:43:50, 26-05-08
to jest pojebany pomysl zeby zakladac wlasna wytwornia zebe wydac wlasne plyty bo nie wierze ze wydadza kogos oprocz siebie
plyta uliczna czyli chujowa
a ta dziaira z ksywka suja i mikrofon to kurwa masakra wstyd jak chuj


Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:51:22, 26-05-08
Będzie dobry materiał, napewno kupię płytę..

anonim
Autor: forum dwa   Link do posta
13:53:23, 26-05-08
Czlowieku jebnij sie w leb,to co wydziaral,co i z kim nagrywa to jest raczej jego sprawa,dla mnie liczy sie tylko rap i jego jakosc.Suja mi odpowiada a jako uliczny rap jest dla mnie alternatywa monotematycznego hg i klonow o ile hg nie jest klonem pierwszej molesty.Nie podoba sie nie sluchaj.

anonim
Autor: gfdsgdfgdsfg   Link do posta
14:02:04, 26-05-08
Autor: attaman polowy
Dodany: 2008-05-26 13:24:58 Host: ---.internettv.atman.plzero tylko taką ocenę mogę dać po wywiadzie...


huj ci w dupe
tylko tyle moge ci cwelu powiedziec
 

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:30:48, 26-05-08
Z HUJA ROMEK

anonim
Autor: Tojest dopieroDobraKomedia   Link do posta
15:02:20, 26-05-08
typowy warszawski wieśniak co mu sie zdaje ze jest kozakiem a jest pałą, kurwa jak można nagrywać takie chujowe gnioty i myśleć że ma sie talent umiejetności człowieku jakie ty masz umiejetności?!?! szkoda słów

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:06:23, 26-05-08
CHAŁA!

anonim
Autor: pp0ee   Link do posta
15:07:01, 26-05-08
a jakie ty masz umiejętności ?

wpisywanie komentarzy ? dobre, wpisz to sobie do CV to sie podbudujesz przy szukaniu roboty :)

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:16:03, 26-05-08
BEKA

Joooker
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:26:01, 26-05-08
Trzeba sprawdzić.... Nie chce oceniac przed. Ale znając THS to będątylko bloki i skręty.... Ale w najlepszym wydaniu przynajmiej bo suja umie o tym opowiadać...

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:27:12, 26-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują Autor: pp0ee Dodany: 2008-05-26 15:07:01 Host: ---.ip.netia.com.pl a jakie ty masz umiejętności ? wpisywanie komentarzy ? dobre, wpisz to sobie do CV to sie podbudujesz przy szukaniu roboty :) DO MNIE TO BYLO? JA MAM OFBITOWE FLOW LEPSZE TEKSTY I CIAGNIJ PYTE BO CI WALNE KLOOCA NA KLATE!

anonim
Autor: ropegqepoporkgqew   Link do posta
15:30:27, 26-05-08
zaloze sie ze 3/4 kawalkow bedzie o ziomkach , osiedlu ,gocławiu i o tym ze trzeba byc prawilnym i jebac psy.
jak sie pomyle to kupie oryginał

NiemiecBP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:43:47, 26-05-08
git git git szacuneczek wwa

tu gdzie mieszkam
dekada rzadzi ulica, chłopcy z warszawy tu sie nie liczą
a kiedy myslisz, ze duzo jarasz, spojz na nas! Nigdy nie bedziesz jak my choć sie starasz.clx.

anonim
Autor: lallalalal laleczka   Link do posta
15:49:31, 26-05-08
to idz juz kup ta plyte ziomek bo jest kozacka


k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:49:38, 26-05-08
Autor: NiemiecBP
Dodany: 2008-05-26 15:43:47 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]
To o czym bedzie plyta to chyba sprawa Suji.. To jego plyta jego teksty i jego zycie... Wielu z Was tego nie pojmie bo albo mieszka w domkach majac ulozony start albo chowa sie za strzezonymi osiedlami a rapu sluchacie tylko po to zeby byc fanny bo teraz jest taka moda... wiec oby zeby Ci szly... pokoj

Aggro Berlin bleibt hart
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:50:16, 26-05-08
chciałbym przesłuchac ta płyte
moze byc konkret

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:51:16, 26-05-08
przepraszam za pomylke ale ten tekst nie mial byc do NiemiecBP tylko do ropegqepoporkgqew
tak wiec przepraszam.. pokoj

anonim
Autor: pp0ee   Link do posta
15:54:32, 26-05-08
HAUKA MIUZIK to nie było do ciebie a do Tojest dopieroDobraKomedia ale skoro się tak poczułeś urażony to napewno masz powody : - )

I chyba pomyliłeś się, nie chodziło ci o PYTE a o PŁYTE... dzieciak.

anonim
Autor: ELO SUJA towarzystwp haszu i spuna :)   Link do posta
15:58:55, 26-05-08
warto sprawdzić- już Liryka Chodnika była w pytę :)

anonim
Autor: ropegqepoporkgqew   Link do posta
16:03:37, 26-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują
Autor: k4ni4
przepraszam za pomylke ale ten tekst nie mial byc do NiemiecBP tylko do ropegqepoporkgqew
tak wiec przepraszam.. pokoj

to nie ma znaczenia czy ktos mieszka w domu czy w bloku , poprostu nie kazdy lubi sluchac kolejnej plyty o tym co sie dzieje na osiedlu i jebac psy.
Napisales ze to o czym bedzie plyta suji to jego sprawa - tak samo moją sprawą jest wyrazanie opini o plytach na ktorych 95% tematow to osiedle i lawka.nie kazdemu musi sie to podobac tak samo jak nie kazdy lubi ostr`a albo eldo.w twoim profilu zobaczylem ze lubisz klimaty typu wwo czy mor.w.a. - ja wole co innego i nigdy nie bede wielkim fanem rapu z ulicy.
pokój

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:07:38, 26-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują Autor: pp0ee Dodany: 2008-05-26 15:54:32 Host: ---.ip.netia.com.pl HAUKA MIUZIK to nie było do ciebie a do Tojest dopieroDobraKomedia ale skoro się tak poczułeś urażony to napewno masz powody : - ) I chyba pomyliłeś się, nie chodziło ci o PYTE a o PŁYTE... dzieciak. SORY ALE TO JEST RAP KTORYM JARAJA SIE GIMBUSY LUB LUDZIE KTORYCH ILORAZ INTELIGENCJI NIE JEST WIEKSZY OD PRZECIETNIE INTELIGENTNEJ PLYTY CHODNIKOWEJ. WEZ SE NP POSLUCHAJ TALIBA KWELIEGO, BRAND NUBIAN, CZY COMMONA I SPROBUJ ROZKMINIC ICH TEKSTY. NIE PIERDOLA O ULICY,SKRETACH ITD. 90% PODZIEMIA ZJADA THS KLIKE

Komaro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:08:33, 26-05-08
No własnie płyty nie masz w sklepach :/ Już do Suji napisałem na myspace, zobaczymy co odpisze :D a Ty Tirex ty niegrzeczny ripperze  XD jak chcesz ją mieć to kup sobie tu thssklep.pl

anonim
Autor: sesek   Link do posta
16:09:05, 26-05-08
dajcie do neta i dajcie link

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:27:25, 26-05-08
Autor: HAUKA MIUZIK
Dodany: 2008-05-26 16:07:38 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]
pieordolony inteligenciku rozkmin sam siebie... a pozniej bananowy chlopczyku wydaj na zel i garsc fajowskich pigul... kup sobie plyte alibaby  czy chuj wie kogo tam jeszcze i idz z tata skosic trawnik przed domkiem.. elo

anonim
Autor: panjogurcik   Link do posta
16:29:20, 26-05-08
tehaessuja terazssieszchuja

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:29:54, 26-05-08
Autor: sesek

wypierdalaj do sklepu a dostac to najwyzej mozesz do ryja... pozdro

TIREX.RMP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:30:09, 26-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z SująAutor: Komaro
Dodany: 2008-05-26 16:08:33 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]No własnie płyty nie masz w sklepach :/ Już do Suji napisałem na myspace, zobaczymy co odpisze :D a Ty Tirex ty niegrzeczny ripperze  XD jak chcesz ją mieć to kup sobie tu thssklep.plnie mam zamiaru tego kupowac ;) kolejny album o tym samym, pff.

czlowiekzlasu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:32:18, 26-05-08
Widzę, że jak ktoś jest inteligentny to od razu go tu  jadą czy nie powinno być odwrotnie ? a co do płyty suji na pewno nie stestuje  kolejny uliczny gniot, ale jest to moja subiektywna opinia więc nie spinajcie się za bardzo bo każdy innymi kategoriami mierzy PEACE

Reksu_one
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:33:37, 26-05-08
AVE THS AVE SUJA to musi być dobry materiał:)

anonim
Autor: tgk tgk   Link do posta
16:36:27, 26-05-08
Nie no po przesluchaniu tego proma to ja chuj wbijam w tego wacka bez skillsow. Juz nawet popek go zjada na sniadanie.

Z pozdrowieniami z Targowka!

anonim
Autor: Maciek z Klanu   Link do posta
16:39:55, 26-05-08
SUJ CI W DUPE!!!!

anonim
Autor: CHWDP_THC   Link do posta
16:40:07, 26-05-08
E KURWY NIE PASUJE WAM MUZYKA TO NIE SLUCHAC NIE . A NIE MI TU PIERDOLICIE JAKIES BANIABUKI JEBANE. RAP Z ULIC JEST DLA LUDZI Z ULIC I SIEDZIEC NA PIZDACH PRZED TYMI WASZYMI KOMPUTERKAMI LESZCZE!

anonim
Autor: tgk tgk   Link do posta
16:41:24, 26-05-08
RAP Z ULICY TO JWP I BC A NIE TE WYPIERDY POKROJU THS KLIKI

empe91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:43:16, 26-05-08
bida z chujem ta płyta.!
stop z ulicznicami takimi jak suja!


anonim
Autor: hubercik   Link do posta
16:43:28, 26-05-08
01. Intro- Ulica nadaje (beat Szczur)
02. Z dedykacją dla osiedla (beat dj Def)
03. Słowa bez pokrycia (beat Norbeats)
04. Jestem stąd ( beat dj Def)
05. Skit - pochwalony
06. Na haju (beat dj Def)
07. Upp - w tym samym fachu (beat Norbeats)
08. Niemoralna propozycha feat. Praska Księżniczka (beat Szczur)
09. Na krótką metę (beat dj Volt)
10. Skit - piątek
11. Ty bądź dziś w tym klubie (beat Szczur)
12. Budzę się rano (beat Szczur)
13. Zagrożenie dla społeczeństwa feat. Jacenty, Roman, Victor (beat dj Def)
14. Masmedia feat Osvald (beat Szczur)
15. Praski romantyk feat. Praska Księżniczka (beat dj Def)
16. Koncerty wyjazdowe (beat Piotras)
17. Zabawa w chowanego feat. Jędker, Jaźwa, Wordi (beat Jędker)

anonim
Autor: pierdol pierdol ja poslucham   Link do posta
16:53:37, 26-05-08
Czlowieku z lasu przyjrzyj sie komentarzom i zobacz ze to raczej osoby pozytywnie wypowiadajace sie o Suji sa tu jechane ,to po pierwsze,po drugie co rozumiesz przez stwierdzenie "uliczny gniot"?Czy to to jest kurwa hhpl czy popowy hit.pl?Ja pierdole ,masakra.Czy ludzie na tym forum w ogole wiedza czym jest hip hop i z jakich srodowisk sie kurwa wywodzi?suja robi swoje,po swojemu,nie pierdoli glupot typu jak uzywac bit maszyny czy o tym ze jest glodny i ojebal by mielonego.nie jest najlepszym graczem ,ale rap robi taki ,jaki wg mnie byc powinien.Jakis madrala z gory chwalil sie ze zna tworczosc taliba i brand nubian,to ci powiem kurwa ze brand nubian to rachole a bialego czlowieka nazywaja wcieleniem szatana itp.Czlowieku i czym tu sie chwalic ze jarasz sie oldskulowymi rasistami,kurwa jego mac....

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:03:16, 26-05-08
Autor: sesek
Dodany: 2008-05-26 16:37:19 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale zes zablysnal... oby ci kurwa lamusie zeby szly..

PS.

Do normalnych ludzi.. nie podawajcie zadnych linkow niech jebane dzieci neostrady naucza sie kupowac plyty i niech docenia prace ludzi... a nie tylko internet internet i internet...

Peace V


anonim
Autor: Macius z Klanu   Link do posta
17:04:26, 26-05-08
JA TEGO NAWET NIE SCIAGNE HAHAHH

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:05:38, 26-05-08
Autor: czlowiekzlasu
Dodany: 2008-05-26 16:32:18 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]

SWOJA SUBIEKTYWNA OPINIE WSADZ SOBIE W DUPE.

"NAS NIE ZROBISZ W CHUJ.. W LESIE SZUKAJ JELENIA"

Big Thug Bugster
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:12:11, 26-05-08
K4NI4 ile Ty masz lat? hahaha. Alibaby kurwa nawet nie wiesz kto to Talib Kweli a pierdolisz jak potłuczony.


Płyta taka sobie. Nie moje klimaty, elo.

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:23:27, 26-05-08
DOBRY WYWIAD

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
17:34:13, 26-05-08
ma ktoś tą płyte????

anonim
Autor: sadas   Link do posta
17:41:24, 26-05-08
mam płyte v zajebista

czlowiekzlasu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:51:07, 26-05-08
mam inna opinię niż ty i od razu  jestem przez ciebie jechany troche tolerancji chociaż widzę że słowo subiektywnie nie jest dla ciebie zrozumiale szkoda......

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:53:05, 26-05-08
Autor: Big Thug Bugster
   

wystarczajaco  zeby stwierdzic ze jest chujowy przynajmniej w moim odczuciu a mam prawo do swojego zdania i je wyrazam... zreszta jak bys chcial zauwazyc tu jest porusazany temat Suji i jego plyty a nie jakiegos tam taliba...
peace


anonim
Autor: jjajajajajajaj   Link do posta
17:53:27, 26-05-08

dO ANTYSUJóW:

MAM PLYTE I NIE DAM FRAJERY. WYDALAM KASE TO SIE JEBCIE. NA PIWO I SZLUGI MACIE A NA PLYTE ZALUJECIE I  TA NOWA MENTALNOSC WASZA JEST W SZOKU - TYLKO DAJ I DAJ. NIC OD SIEBIE


PLYTA KOZAK I DEMENTUJE PLOTKE ZE O TYM SAMYM ALE WY I TAK NIE SLUCHACIE TEKSTOW I ICH NIE ROZUMIECIE WIEC SPIERDALAC

anonim
Autor: goral znad soliny   Link do posta
17:57:44, 26-05-08
KURWA SZKODA MIEJSCA NA DYSKU. A KUPIC TO JUZ NA SERIO WOL PIWO I SZLUGI ZAMIAST TEGO BUBLA.

tadyk I myspace.com/rychutadyk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:28:20, 26-05-08
Suja to hip-hopolo

anonim
Autor: hejt dogg   Link do posta
18:35:35, 26-05-08
qrwa ludzie przecie to forum nie istnieje po to  zeby sie bluzgac tylko zeby napisac co sie mysli na temat nowych produkcji w tym przypadku suji.
co do pyty to teksty typu jaram trawe hwdp i wale suki w kegiel juz dawno mi sie znudzily wiec moze w koncu cos ambitniejszego bo to sie nadaje dla dzieci co sie zabardzo wczuwaja w teksty a pozoniej pierdola na forum ze jak nie rozumiesz tekstów i metafor to sie nie wypowiadaj.podsumowujac ilu jeszcze kolejnych pseudo gangsta ulicznikow ze stolicy bedzie robic z siebie kozaków na mikrofonie?

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:37:17, 26-05-08
CZEKAM NA KLIP PROMUJĄCY PŁYTĘ

anonim
Autor: hahahahahahha   Link do posta
18:42:49, 26-05-08
ths klika w calej swojej karierze nie uzyla zwrotu HWDP i nie wyruchala dziwek na teledysku
chyba chyba ci sie zespoly popierdolily deklu

anonim
Autor: pqw3dea   Link do posta
18:49:53, 26-05-08
w empikach nie ma... kolejna polska "premiera" :)

na szczęście w zeszłym tygodniu nie zdarzyło się tak samo z premierą płyty Emila Blefa ;)

anonim
Autor: sesek   Link do posta
18:53:14, 26-05-08
ej to dajcie do neta tą płyte jak ktoś ma prosze

anonim
Autor: m4c1ekkk   Link do posta
18:54:47, 26-05-08
ja płytę sprawdzę jak już wyjdzie, ale ostatnio wkręciło mi się słuchanie polskich nielegali.

tutaj jest kolekcja kilkuset tnij.com/nielegaleRapu
większość wartych uwagi zarówno znanej części sceny jak i tej całkiem podziemnej - tylko dla wtajemniczonych :)

anonim
Autor: 767HDBB   Link do posta
19:16:20, 26-05-08
Autor: hahahahahahha
Dodany: 2008-05-26 18:42:49 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

O JAKIEJ TY KARIERZE CIOTO MOWISZ?

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
19:27:30, 26-05-08
poprostu jest pojabany jbać tych co nie lubią THS i Suji  płyta jest wyjebana

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:27:33, 26-05-08
Autor: sesek
Dodany: 2008-05-26 18:53:14 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

wypierdalaj do sklepu a nie z neta bys tylko sciagal... cwelu neostrady...

anonim
Autor: hahahahahah   Link do posta
19:28:07, 26-05-08
o twojej wiesz..... 

pizdo zapluta

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
19:30:56, 26-05-08
k4ni4
pierdol się kurwo a ty do klubu męskiego bo podobno za dziwke robisz męską

Enrike
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:33:01, 26-05-08
HEHEHEHEHE ;p
Widze ze tu kolega powyzej pisze że suja to hiv-hopolo a na zdjęciu ma Donia <lol2>
Płyta Wyjebana PZDR dla Fanów THS Kliki UUp i SSDI
Jebać tych co sie na tym nie znają

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
19:41:56, 26-05-08
k4ni4
daj tej ciocie spokój sory za dziwke:D

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
19:42:38, 26-05-08
k4ni4
ten sesek to akurat mój kolega

anonim
Autor: 312131   Link do posta
19:47:55, 26-05-08
"chcesz być mistrzem klatki schodowej, sam wybierasz
ja pierdolę takie podium, inna stawka jest teraz"anonim
Autor: sut one   Link do posta
20:01:24, 26-05-08
Autor: CHWDP_THC
Dodany: 2008-05-26 16:46:58 Host: ---.bsk.vectranet.pl

teee lamusie od targówka to sie odpierdol

anonim
Autor: gfgsdgsdg   Link do posta
20:19:27, 26-05-08
kurwa, taki ktoś jak suja nie powinien wydawać na legalu, słaby jest strasznie, ale żuroma zjada :P

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:19:41, 26-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują Autor: k4ni4 Dodany: 2008-05-26 16:27:25 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] Autor: HAUKA MIUZIK Dodany: 2008-05-26 16:07:38 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] pieordolony inteligenciku rozkmin sam siebie... a pozniej bananowy chlopczyku wydaj na zel i garsc fajowskich pigul... kup sobie plyte alibaby czy chuj wie kogo tam jeszcze i idz z tata skosic trawnik przed domkiem.. elo JA PIERDOLE JAKI LAMUS CZLOWIEKU DALEJ SE SLUCHAJ ZIPOW. A CHUJ Z TYM ZE SLUCHAM BRAND NUBIAN? SA CIEKAWI LIRYCZNIE PIERDOLI MNIE ZE RUGAJA BIALYCH

anonim
Autor: ROZPIERDALAM HEZBOLLAH   Link do posta
20:21:58, 26-05-08
Na płycie jest numer "Klatka numer 8" i spytano mnie "co słuchacz nie mieszkający na tej właśnie klatce może wynieść z tego kawałka". Według mnie bardzo dużo - ten kto słucha może nie mieszka akurat na tej klatce, ale u niego w mieście czy na jego dzielnicy też jest taka klatka lub miejsce, gdzie się wszyscy spotykają i z tym miejscem mają wspólne wspomnienia, pierwsze balety, dziewczyny, przekręty, ganianki z psami itd.

nie mam nic do typa ale śmieszne jest to co mowi o tych melanzach i dziewczynach ,co oni kurwa jak małpy byli  zamaknieci  w klatce?poza światłem dziennym xO

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
20:24:14, 26-05-08
płyta jest zajebista jebać lamusów co sądzą inaczej

anonim
Autor: sergrdsg drgdrg drg   Link do posta
20:41:50, 26-05-08
nie mam nic do typa ale śmieszne jest to co mowi o tych melanzach i dziewczynach ,co oni kurwa jak małpy byli  zamaknieci  w klatce?poza światłem dziennym xOhahahahahahahaha, piękne!!!! Piona dla tego zioma!!! :)

anonim
Autor: skuuuuuuuuuuuuu   Link do posta
20:42:24, 26-05-08
ty ROZPIERDALAM HEZBOLLAH   ustaw sie ze mna chetnie ci dopierdole

Fokussmok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:49:51, 26-05-08
niech sobie robi co chce dla mnie to bez znaczenia bo to nie moje kimaty pozdro i nie bede sie tu wypowiadal na temat gimbusow...

dfdfdfdf
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:07:34, 26-05-08
suja to slaby raper


romeo zjada go w 3 sekundyPLYTA KIEPSKA

anonim
Autor: emilek33   Link do posta
21:39:29, 26-05-08
jak będziecie mieli tą płyte to dajcie na neta i dajcie tyu link będe bardzo wdzięczny

anonim
Autor: $ZL$T   Link do posta
21:42:49, 26-05-08
liryka chodnika tez po nich smigam hehe he pozdro sprawdzic po co kupie no co spox tez niepogon za forsa kolo..kims ten czlowiek sie wybil nie? elo..co do kogos napisal:


to jest pojebany pomysl zeby zakladac wlasna wytwornia zebe wydac wlasne plyty bo nie wierze ze wydadza kogos oprocz siebie
plyta uliczna czyli chujowa
a ta dziaira z ksywka suja i mikrofon to kurwa masakra wstyd jak chuj


k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:43:59, 26-05-08
hubercik

nie obchodzi mnie ze ten sesek czy jak on tam sie wabi to Twoj kolega... niech nauczy sie kupywac plyty...
a za dziwke w meskich klubach to najwidoczniej robisz Ty skoro tak bardzo rajcuje Cie ten temat...

HAUKA MIUZIK

nie jestem lamusem ty zajebany kajdaniarzu...
i masz  racje bede sobie sluchal dalej ZIPow  zawsze to cos lepszego niz jakies buraki co jada bo bialych... rowniez po tobie.. ale co tam dla ciebie przeciez i tak przyzwyczajony jestes do obelg.. bo gdzie nie pojdziesz tam z toba jada... dlatego kejfusie trzymaj ryj krotka...
bez odbioru

anonim
Autor: WNT WANDAL   Link do posta
21:58:38, 26-05-08
Płyta zapewne kozak , co niektóre komentarze powiewaja frajerstwem i zazdrością ale huj w to .
Pozdro dla kumatych

anonim
Autor:    Link do posta
23:29:35, 26-05-08
suja spadł z chuja ha ha ha!! jebane cioty nie znają się na rapie... :]  

anonim
Autor: Liryka mojego chodnika   Link do posta
23:31:56, 26-05-08
Ths - zespol tworzacy tzw. "rap osiedlowy" czyli muzyke przeznaczona dla dresiarzy, plebsu, pseudokibicow i ludzi, przez ktorych przechodza cie ciarki po plecach kiedy ich widzisz 200 metrow przed soba.


Ta plyta pewnie jest taka sama.


Taka prawda...

anonim
Autor: co????????????????????????????   Link do posta
23:36:11, 26-05-08
co ty pierdolisz za glupoty?

odkad to dresy sluchaja rapu idioto! a wogole pojecie dres wygaslo pare lat temu debilu!!! dresiarz bo np gra w kosza w dresach a nie jeansach jak twoj stary hehehe

to ladna z ciebie ciota jak sie boisz po osiedlu chodzic - ladny wpierdol obskakujesz w szkole z tego wniosek

anonim
Autor: kurwa ilu was jeszcze   Link do posta
23:55:40, 26-05-08
poprostu jebać tych co nie w temacie.kurwa gnoje ilu was jeszcze leszcze!!! ja się wam wsumie dziwie nie dziwie bo gdybym nie znał życia tego co znam to bym podobnie może myślał ale nie takie kurwa pierdy wypuszczał jakie robicie wy."Ulica nadaje" leszcze odpadacie.pozdro dla kumatych głów

anonim
Autor: ABCDhghghj   Link do posta
23:58:08, 26-05-08
Nigdy nie kojarzcie SSDI z THS Klika, a z tego, co wiem to UPP NIE MA od bardzo dawna. SSDI to zupelnie oddzielny zespol, ktory pojawil sie rowniez na takich plytach jak BC, Projektach Siwersa i Tomika, Hudego HZD, RPK, EMB, mixtapie Dj B i na plycie maja czolowke polskiego rapu. Sa oddzielnym skladem.

www.myspace.com/ssdi - sprawdzcie jaki prezentuja poziom. Niedlugo 3 teledyski i legalna plyta spod szyldu tylko i wylacznie SSDI.

ps. z tego, co wiem na plycie Suji sa tylko jakies stare nawijki SSDI sprzed ladnych paru lat.

Pozdrawiam.

anonim
Autor: internetowe ciecie   Link do posta
00:04:24, 27-05-08
dla wszystkich którzy krytykują chłopaków którzy grają naprawde uliczny rap.kurwy gdybyście nie mieli startów zapewnionych przez rodziców to byście inaczej myśleć zaczeli a teraz mam dla was propozycje przesłuchać kawałek B.skład-internetowe disssy/ to wszysto dla was kurwy z dobrych domów

anonim
Autor: hahahahahahah   Link do posta
00:10:44, 27-05-08
To powyzej to chyba zart. Ta nwijke nagrali trzy miesiace temu.
to sa pomowienia jakiegos frajera.

Jacenty z SSDI zawsze bedzie sie kojarzyl z THs klika bo jest Bratem Anety - narzeczonej Suji czyli rodzina.
Byl na pierwszej plycie THS KLIKI i zrobili duzo dobrych numerow.

Idiotko, nikt nie twierdzi ze to jeden sklad. Cos ci sie pojebalo. SSDI to SSDI, a THS KLIKA to THS KLIKA.
Trudno nie zauwazyc w kawalkach ze trzymaja razem jako ekipy z pragi wiesniaro.

anonim
Autor: hahahahahahah   Link do posta
00:12:23, 27-05-08
Pozatym wiesniaro UPP to projekt a nie sklad cipo heheheh

kolejna wiesniara co sieje ploty

anonim
Autor: jutred   Link do posta
00:35:28, 27-05-08
http://s1.onlyfight.pl/c.php?c=mewone
sprawdz to ziaaaa

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:22:04, 27-05-08
Słabe to w huj.

anonim
Autor: cdc   Link do posta
09:19:20, 27-05-08
to jest forum czy pogawędka o bigosie ?

anonim
Autor: xD   Link do posta
09:33:20, 27-05-08
Ja mieszkam na strzezonym osiedlu jakos i slucham TYLKO ulicznego rapu i mnie to jakos chuj obchodzi komu sie to podoba.
Hemp Gru nie lubie jakos ale ich szanuje.
THS Klika to moja ulubina ekipa. Plyte mialem pierwszego dnia czyli wczoraj i uwazam ze daje duzo do myslenia ogolnie caly material poza niektorymi. Kawalek "Zagrozenie Dla Sppoleczenstwa"(goscinnie Jacenty, Roman i Victor) jest poprostu kozaczek.
Czekam na plyte ssdi "Miejskie Koneksje" i THS2.

anonim
Autor: xD   Link do posta
09:34:59, 27-05-08
I mieszkalem kiedys na pradze i ulice mam w malym palcu. "Reguly gry blokowiska zasady".
I po chuj oceniacie niektorzy plyte jezeli nie przesluchaliscie jej calej.

anonim
Autor: tenes   Link do posta
09:46:01, 27-05-08
sempu robi zjebiste bity

anonim
Autor: xD   Link do posta
10:26:07, 27-05-08
no cala plyta ParExcellence na na bitach sempa i kozacka

anonim
Autor: ja mam pytanie   Link do posta
10:50:21, 27-05-08
jaka k.... ulica? czy cos sie ludziom w glowach pierd....? jaka ulica? ludzie nie robcie z siebie kogos kim nie jestescie. wiem ze kazdy ma zajawke na gagsta z usa ale nie musimy w polsce byc jak oni w 70% osobami ktore maja wizuerunek ulicznych gangsterow a w zyciu majacych rozowe okulary. jest roznica. to nie ulica nadaje a ktos kto ma znow jakies problemy emocjonalne.... troche samokrytyki ludzie z ulicy cos znacza nie tylko na wlasnej ulicy.... rozkmin to jak chcesz. jestes bo jestes - nie mowie ze jestes kims na f ale tez nie jestes nikim na g aka og... ogarnijcie sie. trudniej jest wychowac dziecko niz dzialac na ulicy ajt.

anonim
Autor: ROZPIERDALAM HEZBOLLAH   Link do posta
11:02:33, 27-05-08
utor: skuuuuuuuuuuuuu
Dodany: 2008-05-26 20:42:24 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plty ROZPIERDALAM HEZBOLLAH   ustaw sie ze mna chetnie ci dopierdole
TY WEź SIE KOLESZKO NIE POPISUJ BO JEST WOLNOść SłOWA W POLSCE A PO ZA TYM MOGE SPIERDOLIć CI NA MIASTO BOMBE xO

anonim
Autor: QUE PASSSSAAAA   Link do posta
13:23:43, 27-05-08
TIREXXX CZEKAMY !!! :*:* <3333

anonim
Autor: 6   Link do posta
13:47:07, 27-05-08
[IMG]http://imagehax.com/images/thiyb7ivt e16zi7jqgcp.jpg[/IMG]

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:52:49, 27-05-08
Haha, k4ni4 jesteś kolejną ciotą na tym portalu :)

anonim
Autor: pp0ee   Link do posta
15:27:30, 27-05-08
no szkoda, że znowu była pseudo-premiera a płyty nie ma :)

to, że jest na stronach sklepów internetowych i na allegro nie znaczy wcale, że ktoś ją dostanie prędzej niż za kilka dni (+czas wysyłki) kiedy tak naprawdę pojawi się w sklepach.

anonim
Autor: c++   Link do posta
16:14:05, 27-05-08
#include "I:\\VisC++\\fukcje\\nd.h"
#include "I:\\VisC++\\fukcje\\Algebra.h"
#include "I:\\VisC++\\fukcje\\runge_kutta.h"

usin g namespace std;

    const int w=10;

    const double m=1;                                //masa
    const double gz=10;                                //przyspieszenie ziemskie
    const double G=m*gz;                            //ciezar preta
    const double kx=2;                                //stala sprezyny
    const double ky=2;                                //stala sprezyny
    const double lx=4;                                //wymiar
    const double ly=3;                                //wymiar
    const double l=sqrt(lx*lx+ly*ly);                //Dlugosc preta
    const double T=60;                                //czas
    const double I=2*T;                                //interwał czasu
    const double teta=0.003;                        //dlugosc kroku w metodzie runge kutta
    const double long n=static_cast<long>(I/teta);    //liczba punktów w ktorych szukamy rozwiazania
    const double x0=0.0;                            //punkt poczatkowy
    const double u0=0.1234567899454676195;            //wartosc poczatkowa kata
    const double v0=0.0;                            //wartosc poczatkowa predkosci


anonim
Autor: c++   Link do posta
16:14:27, 27-05-08

double f(double x,double u,double v)
{
    return v;
}

double g(double x,double u,double v)
{

    double Qt=G*sin(0.1*x);
    double P=G+Qt;
    double f1=-3*ky*(l*sin(u)-ly)*cos(u)/(m*l);
    double f2=-3*kx*(-l*cos(u)+lx)*sin(u)/(m*l);
    double f3=-3*P*cos(u)/(2*m*l);

    return f1+f2+f3;
}

void main()
{

    double* x=new_d(n+1);
    double* U=new_d(n+1);
    double* V=new_d(n+1);

Runge_Kutta(x0,u0,v0,teta, n,f,g,x,U,V);

d("kat fi",w,U,30);


del(x);
del(U);
del(V);
}


anonim
Autor: c++   Link do posta
16:15:53, 27-05-08
#include "runge_kutta.h"
void Runge_Kutta(    double x0,
                    double u0,
                    double v0,
                    double teta,
                    long n,
                    double(*f)(double x,double u,double v),
                    double(*g)(double x,double u,double v),
                    double* x,double* U,double* V)
{
    double hh=teta/2;
    double k1=teta*f(x0,u0,v0);
    double m1=teta*g(x0,u0,v0);
    double k2=teta*f(x0+hh,u0+0.5*k1,v0+0.5*m1);
    double m2=teta*g(x0+hh,u0+0.5*k1,v0+0.5*m1);
    x[0]=x0;
    U[0]=u0;
    V[0]=v0;
    x[1]=x0+teta;
    U[1]=u0+k2;
    V[1]=v0+m2;
    for(long i=1;i<n;i++)
    {
        k1=teta*f(x[i],U[i],V[i]);
        m1=teta*g(x[i],U[i],V[i]);
        k2=teta*f(x[i]+hh,U[i]+0.5*k1,V[i]+0.5*m 1);
        m2=teta*g(x[i]+hh,U[i]+0.5*k1,V[i]+0.5*m 1);        
        x[i+1]=x[i]+teta;
        U[i+1]=U[i]+k2;
        V[i+1]=V[i]+m2;    
    }
}

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:19:09, 27-05-08
Autor: Satan666 - Na Oknie Z Eldoką
Dodany: 2008-05-27 13:52:49 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]

No to zes mi pojechal kolezko truskawy...a tak na powaznie to zastanawiam sie kto w tym waszym zwiazku robi za dziewczyne? ale sadzac po tym jak bardzo kreci cie temat ciot musisz nia byc ty.. tak wiec zaloz stringi jakas sukienke i wypierdalaj do swojego chlopaka... i zamknij kurwo ryj...

anonim
Autor: HWDP *** THC   Link do posta
16:21:04, 27-05-08
/*
    Na podstawie:
    W.H.Press, S.A.Teukolsy, W.T.Vetterling, B.P.Flannery, Numerical Recipes in C.
    The Art of Scientific Computing, Cambridge University Press, 1992
*/
#include "gauss.h"
long* indx;
double* vv;
void ludcmp(double** a,int n)
{
    long i,imax,j,k;
    double big,dum,sum,temp;
    double d=1.0;
    imax=-1;
    for(i=0;i<n;i++)
    {
        big=0.0;
        for(j=0;j<n;j++)
            if((temp=fabs(a[i][j]))>big)
                big=temp;
        if(big==0.0)
            printf("\nSingular matrix in routine ludcmp\n");
        vv[i]=1.0/big;
    }
    for(j=0;j<n;j++)
    {
        for(i=0;i<j;i++)
        {
            sum=a[i][j];
            for(k=0;k<i;k++)
                sum-=a[i][k]*a[k][j];
            a[i][j]=sum;
        }
        big=0.0;
        for(i=j;i<n;i++)
        {
            sum=a[i][j];
            for(k=0;k<j;k++)
            sum-=a[i][k]*a[k][j];
            a[i][j]=sum;
            if((dum=vv[i]*fabs(sum))>=big)
            {
                big=dum;
                imax=i;
            }
        }
        if(j!=imax)
        {
            for(k=0;k<n;k++)
            {
                dum=a[imax][k];
                a[imax][k]=a[j][k];
                a[j][k]=dum;
            }
            d=-d;
            vv[imax]=vv[j];
        }
        indx[j]=imax;
        if(a[j][j]==0.0)
            a[j][j]=TINY;
        if(j!=n)
        {
            dum=1.0/(a[j][j]);
            for(i=j+1;i<n;i++)
                a[i][j]*=dum;
        }
    }
}


anonim
Autor: HWDP *** THC   Link do posta
16:21:31, 27-05-08
void lubksb(double** a,double* b,int n)
{
    long i,ii=-1,ip,j;
    double sum;
    for(i=0;i<n;i++)
    {
        ip=indx[i];
        sum=b[ip];
        b[ip]=b[i];
        if(ii>-1)
            for(j=ii;j<=i-1;j++)
                sum-=a[i][j]*b[j];
        else if(sum!=0)
            ii=i;
        b[i]=sum;
    }
    for(i=n-1;i>=0;i--)
    {
        sum=b[i];
        for(j=i+1;j<n;j++)
            sum-=a[i][j]*b[j];
        b[i]=sum/a[i][i];
    }
}
void gauss(double** a,double* b,double* x,int n)
{
    indx=new long[n];
    vv=new double[n];    
    ludcmp(a,n);
    lubksb(a,b,n);
    for(long i=0;i<n;i++)
        x[i]=b[i];
    delete [] indx;
    delete [] vv;
}
void Gauss(double** a,double* b,double* x,int n)
{
    int i,j,k;
    double m;
    for(i=1;i<n;i++)
    {    
        if(a[i-1][i-1]==0)
            for(k=i;k<n;k++)
                if(a[k][i-1]!=0)
                {
                    for(j=0;j<n;j++)
                    {
                        m=a[i-1][j];
                        a[i-1][j]=a[k][j];
                        a[k][j]=m;
                    }
                    m=b[i-1];
                    b[i-1]=b[k];
                    b[k]=m;
                    break;
                }
        for(k=i;k<n;k++)
        {
            m=a[k][i-1]/a[i-1][i-1];
            a[k][i-1]=0;
            for(j=i;j<n;j++)
                a[k][j]-=m*a[i-1][j];
            b[k]-=m*b[i-1];
        }
    }
    x[n-1]=b[n-1]/a[n-1][n-1];
    for(i=n-2;i>=0;i--)
    {
        m=0;
        for(j=i+1;j<n;j++)
            m+=a[i][j]*x[j];
        x[i]=(b[i]-m)/a[i][i];
    }
}

anonim
Autor: HWDP *** THC   Link do posta
16:22:01, 27-05-08
pozdro

anonim
Autor: HWDP *** THC   Link do posta
16:22:40, 27-05-08
Suja gej

anonim
Autor: HWDP *** THC   Link do posta
16:23:46, 27-05-08
Peja tez gej,
a i truskawa tez !


anonim
Autor: Hesbollah   Link do posta
18:18:08, 27-05-08
Suja jest takim Gangsta Raperem i Dzieckiem Ulicy jak Tola Szlagowska pankówą :)
Pozdro dla ziomów

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:43:13, 27-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują Autor: k4ni4 Dodany: 2008-05-27 16:19:09 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] Autor: Satan666 - Na Oknie Z Eldoką Dodany: 2008-05-27 13:52:49 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] No to zes mi pojechal kolezko truskawy...a tak na powaznie to zastanawiam sie kto w tym waszym zwiazku robi za dziewczyne? ale sadzac po tym jak bardzo kreci cie temat ciot musisz nia byc ty.. tak wiec zaloz stringi jakas sukienke i wypierdalaj do swojego chlopaka... i zamknij kurwo ryj... HAHAHA KURWA ZALOSNY JESTES. WIDAC TWOJ POZIOM INTELIGENCJI NIE DOROWNUJE SREDNIO ROZUMUJACEJ PLYCIE CHODNIKOWEJ LUBISZ SLUCHAC 20 RAZY Z RZEDU COS W RODZAJU HG. SUJE MOJA STARA ZJADA DUPA A CO DOPIERO JA. MA BEZNADZIEJNE FLOW, TEKSTY LEPSZE PISALEM GDY MIALEM 8 LAT. WRACAJ DO PRACY DOMOWEJ BO WYGLADA MI NA TO ZE GIMNAZJUM NIE UKONCZYLES.

anonim
Autor: do debila nede mna   Link do posta
20:10:07, 27-05-08
to ladna twoja stara ma dupe .
jak jebnie baka to sasiedniej wsi wietrzą domy


pewnie cie powila gdzies oborniakuDobra plyta - Ulica Nadaje oby tak dalej

anonim
Autor: skkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuu   Link do posta
20:13:28, 27-05-08
utor: skuuuuuuuuuuuuu
Dodany: 2008-05-26 20:42:24 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plty ROZPIERDALAM HEZBOLLAH   ustaw sie ze mna chetnie ci dopierdole


TY WEź SIE KOLESZKO NIE POPISUJ BO JEST WOLNOść SłOWA W POLSCE A PO ZA TYM MOGE SPIERDOLIć CI NA MIASTO BOMBE xOpizdo spierdolic to sie mozesz w gacie

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
20:27:23, 27-05-08
 skkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuu
ty się tak kurwa nie woź na tym forum bo będziesz miał przejebane każy w gembie jest mocny a na prawde to co kurwa tylko słowami się

raceTHC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:17:56, 27-05-08
Znudziły mi się te teledyski o niczym, rap z USA poszedł w złą stronę, czasem nie wiadomo czy to pop czy rap.

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:30:56, 27-05-08
Autor: HAUKA MIUZIK
Dodany: 2008-05-27 18:43:13 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]
zalosne to miales dziecinstwo pierdolony inteligenciku...  najgorsze pewnie byly te zabawki po przykręcane do podlogi... czyli prawie jak truskawa...  no ale coz bywa... najlepiej teraz zbierzcie sie z sztankiem i truskawka do kupy zalozcie boysbend o nazwie pospolite cwele... zlozcie sie na bilet do najblizszej wsi... spakujcie sie wszyscy twojej starej do dupy razem ze sprzetem muzycznym... i do dziela... remizy strazackie stoja przed wami otworem./..

anonim
Autor: hejt dogg   Link do posta
21:34:08, 27-05-08
hahhaha nie chodzio mi konkretnie o TeHaeSow ale o ten typ rapu o dupie z dupy w kólko to samo
a dwa to o jakiej tu karierze mówisz????bo takich karierowiczow co wydaja jedna czy dwie plyty jest w polsc od zajebania p. zurom którego pozdrawiam hehehehhe

anonim
Autor: anty wiesniak   Link do posta
22:47:17, 27-05-08
Kawał dobrego rapu!ulica nadaje i nadawac bedzie cały czas!jebac tych wiesniaków!hehe pozdro Suja  dobry materiał!!emaaaa

NiemiecBP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:22:18, 27-05-08
Eeeeeelo THSuja!!szacuneczek.. JWP! Idz za głosem intuicji HWDPolicji! HIP HaOPe udeza w głosniki..

NiemiecBP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:29:49, 27-05-08
Eeeeeelo THSuja!!szacuneczek.. JWP! Idz za głosem intuicji HWDPolicji! HIP HaOPe udeza w głosniki.. Jebac hiphopolo typu Mezo.
Macie tu kawałek dobrego rapu z polskiej ulicy. Szacunku trochę.. I nie nawijaj mi tu o karierowiczach kolezko bo tez chciałbys miec chajs z tego co robisz bo czujesz to sercem... Nie zasłuzyłes Suja zasłuzył, ty mu tyko zazdroscisz.. I hate doogs You ho!

lacusti
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:26:33, 28-05-08
Nie wiem jak solówka, ale Liryka chodnika to była porażka.. Może kilka fajnych bitów, nic poza tym. Wersy z jednych kawałków gryzą się z drugimi np. " jakbyś abstynenta absyntem, na siłę raczył wódą " i " chlapnąć tu lubi nawet abstynent ", albo wers, który mnie po prostu rozpierdolił " czujemy się jak w okupacji Żydzi za gestapo" no proszę ja was ... Zamiast pierdolić jakie życie jest chujowe wzieliby się do roboty by poprawić własne

anonim
Autor: glupota   Link do posta
09:05:02, 28-05-08
lancusti - wyrwales z kontekstu dwa wersy to nic dziwnego ze ci cos nie gra.


czy wogole wiesz co to przenosnia lub porownanie? czy wszystko odczutujesz tak doslownie?
nie rozumiem o co ci chodzi tez z tym "Zamiast pierdolić jakie życie jest chujowe wzieliby się do roboty by poprawić własne"
Po pierwsze wydajac plyty je poprawiaja, po drugie wcale jedna ani druga plyta nie ma na celu pokazania chujowego zycia. Mylisz wykonawcow albo sluchales tylko jednego kawalka.


anonim
Autor: e(L)egancko jest na ulicy   Link do posta
10:30:11, 28-05-08
ACH WY DZIECI NEOSTRADY.......
POZDRAWIAM: THS, HG, 5G, JWP, TB'95 I ZIOMKÓW Z BYDGOSKIEGO FORDONU.
JE**Ć POLICJE, SW I PAŃSTWO IZRAEL.
(L)EGIA WARSZAWA!

anonim
Autor: aadas2e32   Link do posta
14:36:00, 28-05-08
dziś jadę do empiku i miłoby było się zaskoczyć wychodząc z niego z płytą w plecaku...

anonim
Autor: gad   Link do posta
14:45:26, 28-05-08
jebać legie.

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:51:17, 28-05-08
KURWA NIE CHCE MI SIE SCIERAC Z TLUMEM GIMNAZJALISTOW. JAK ZECHCECIE PLYTE KUPICIE DLA MNIE NIE PRZEDSTAWIA ONA NAJMNIEJSZEJ WARTOSCI. PLYTA THS-U BYLA MARNA, NAWET BARDZO JAK NA POLSKIE WARUNKI.A JA SLUCHAM RODZIMEGO RAPU TYLKO JAK JEST INTELIGENTNY. DO MUZYKI TRZEBA DOROSNAC LUDZIE!

empe91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:59:49, 28-05-08
Suja ssie chuja!

anonim
Autor: hubercik   Link do posta
16:21:53, 28-05-08
i co z płytą???? ma ktoś??

anonim
Autor: mam juz kupilem   Link do posta
17:13:29, 28-05-08
mam. kupilem w empiku. zamulaja skurwysyny jak zwykle z wykladaniem na polke plyt i innych rzeczy

zawsze chuje maja w skladzie (co widac bo na ich stronie jest)  i nie spozniaja sieanonim
Autor: mam juz kupiulem   Link do posta
17:14:18, 28-05-08
i nie spozniaja sie jedynie z hary poterem

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:40:49, 28-05-08
Autor: HAUKA MIUZIK
Dodany: 2008-05-28 14:51:17 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]
wedlug Ciebie kto robi inteligetny rap w polsce ??


anonim
Autor: dasd32dwe   Link do posta
17:57:08, 28-05-08
no nie ma nadal w empikach i podobnież w tym tygodniu może jej jeszcze nie być bo NADAL CZEKAJĄ NA TĄ PŁYTĘ

wirtualna premiera :)

anonim
Autor: ojojojo   Link do posta
19:27:10, 28-05-08
jak maja czekac skoro ja mam i kupilem w empiku.  w serum u erosa tez jest.

to chyba dobrze ze jest tez w sklepach  internetowych bo sa tacy ktorym nie chce sie do empiku chodzic albo nbei maja czasu wiec nei wiem o co ci chodzi..


pozdrawiam.

TIREX.RMP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:02:49, 28-05-08
do 20:30 bedzie TET rls, czekajcie!

anonim
Autor: dasd32dwe   Link do posta
20:04:11, 28-05-08
może i kupiłeś w empiku, ale chyba nie w warszawie.

ja pytałem na marszałkowskiej czyli w teroretycznie najgłówniejszym i tam uzyskałem taką informację jaką napisałem...

co do sklepów internetowych to osobiście jakoś w nie za bardzo nie wierzę bo być może mają wystawione płyty ale fizycznie ich nie mają i będą wysyłać dopiero jak będzie ogólno-dostępna.

najlepszym przykłądem była premiera płyty INSTYNKT, która była już w sklepach internetowych i na allegro rok temu kiedy o płycie było "głośno" a jak się okazało że premiery przez dłuższy czas nie będzie to wszyscy wycofywali się ze swoich ofert :)

anonim
Autor: hyly   Link do posta
20:24:18, 28-05-08
i co z ta plyta ma ktos?

anonim
Autor: JEBAC TET ARMIE   Link do posta
20:35:12, 28-05-08
dzieki - LINK DZIALA :D

anonim
Autor: Poi   Link do posta
20:41:13, 28-05-08
ej wrzuccie jeszcze raz ten link bo ten co jest wstawiony dwa posty nade mną to nie dziala!

anonim
Autor: ojojjo   Link do posta
20:42:02, 28-05-08
empik sciemnia bo nie wyklada plyt w niektorych.

sam kupilem w empiku


pytajcie w empikach bo mowie wam ze te kurwy lenie sprzedawcy sciamniaja

anonim
Autor: SSIESZ TO DO NETU PODPIETY   Link do posta
20:45:01, 28-05-08
PLYTA JEST W EMPIKACH !!
KUPOWAC KURWA!!
WARTO!

anonim
Autor: dasd32dwe   Link do posta
20:58:21, 28-05-08
sprawdzę jutro w empiku na żoli, bo faktycznie w tych wielkich mogą sobie w kulki lecieć a w tych lokalniejszych mając mniej klientów i węcej czasu mogą się bardziej starać...

anonim
Autor: DO CHUJI   Link do posta
21:06:26, 28-05-08NIE DAWAJCIE LINKA - DOBRY MATERIAL TO SOLO - NIECH SPIERDALAJA CI CO  NA KRZYWY RYJ CHCA WSZYSTKO

Postrach_ulicy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:38:37, 28-05-08
\NA KROTKA METE\ KOZACKI TRACK NAJELPSZY Z PLYTY ELOOO

anonim
Autor: Koncerty Wyjazdowe   Link do posta
00:02:17, 29-05-08
kurwa plyta kozak ;] kupie na bank jak hajsik wplynie do portfela :) ema Suja czekamy na Ths2 :)

rihard18
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:21:04, 29-05-08
http://pl.youtube.com/Rihard17     FILMY Z MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2007 NIGDZIE WCZESNIEJ NIE PUBLIKOWANE

anonim
Autor: A jak   Link do posta
07:43:20, 29-05-08
Kurde czekałem na płytkę z nadzieją ,że wyjdzie coś porządnego ,ale niestety to gmiot gmiot gmiot! Rymy trochę jak z przedszkola w niektórych kawałkach nie trzymają się słowa bitu no i jak już jest fajny kawałek to pojawia się praska księżniczka. Ci co jarają się takim rapem i tak powiedzą, że płyta jest kozak ,ale moim zdanie bardzo odstaje i myślę, że to wszystko poszło w złą stronę, że teraz każdy może wydać nawet największe gówno POZDRO!

LukaszD
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:05:47, 29-05-08
Płyta raczej słaba , no ale płyta "THS Klika - Liryka Chodniak" jest wyjebana . Niech lepiej nagrywaja razem to im wyjdzie na dobre ...

TIREX.RMP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:06:23, 29-05-08
Temat: Ulica nadaje - wywiad z SująAutor: dasd32dwe
Dodany: 2008-05-28 20:04:11 Host: ---.chello.plmoże i kupiłeś w empiku, ale chyba nie w warszawie.

ja pytałem na marszałkowskiej czyli w teroretycznie najgłówniejszym i tam uzyskałem taką informację jaką napisałem...

co do sklepów internetowych to osobiście jakoś w nie za bardzo nie wierzę bo być może mają wystawione płyty ale fizycznie ich nie mają i będą wysyłać dopiero jak będzie ogólno-dostępna.

najlepszym przykłądem była premiera płyty INSTYNKT, która była już w sklepach internetowych i na allegro rok temu kiedy o płycie było "głośno" a jak się okazało że premiery przez dłuższy czas nie będzie to wszyscy wycofywali się ze swoich ofert :)
nie kupowalem w empiku - plyty 2cztery7, emo i suje maja cos jednego ze soba wspolnego (oprocz tego, ze je wydalem - dwie pierwsze 3 dni przed premiera) - znajdz to wspolna ceche, to sie domyslisz :D

TET Army Rlz!

anonim
Autor: dasd32dwe   Link do posta
14:51:59, 29-05-08
hehe, znalazłem wspólną cechę :) to masz luzik, mam nadzieje że spoko na życie starcza... i pierwszy sort przy okazji :)

HAUKA MIUZIK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:32:20, 29-05-08
AFRONT, (WIEM, WIEM TRACKI O SPANIU ITP.)OSTRY (ALE NIE NALEZEDO JEGO PSYCHOFANOW(, NA PEWNO ŁONA, TET, POGZ, WIESZOCOCHODZI I JUZ NIE CHCE MI SIE PRZYPOMINAC

empe91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:25:58, 29-05-08
NIE KUPUJCIE PŁYTY!


anonim
Autor: eloeloeloeloeloeloeloeloeloeloeloelo   Link do posta
19:56:04, 29-05-08
http://rapidshare.com/files/118428084/Suj a-Ulica_Nadaje-PL-2008.rar

anonim
Autor: tttttttttttttttttthhhhhhhhhcccccccccc   Link do posta
20:17:06, 29-05-08
PO PRZESŁUCHANIU TEJ PŁYTY STWIERDZAM ŻE JEST BARDZO DOBRA POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

anonim
Autor: pedrobdg   Link do posta
21:02:57, 29-05-08
sciognalem ta plyte i wyrzucilem po przesluchaniu 2 kawalkow zawiodlem sie mimo i tak niskich oczekiwan

nie polecam

anonim
Autor: xD   Link do posta
23:34:52, 29-05-08
Kurwa kupi taki chuj plyte i wrzuci jeboch lesny na neta kurrrwaaaa. Przeciez to z chujem takiego powinni poszczuc kondona jebanego.
Moje ulubione kawalki z tej plyty:
"Słowa Bez Pokrycia"
"Zagrozenie Dla Spoleczenstwa"- kozaaaaackie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Zabawa W Chowanego"
"Niemoralna Propozycja"
"Praski Romantyk"
"Budze Sie Rano"
"W Tym Samym Fachu"
"Na Haju"
"Z Dedykacja Dla Osiedla"

Mam czego sluchac :)

DLA MNIE jest to zdecydowanie najlepsza plyta w ciagu ostatniego poltora roku.
Wczesniej "Liryka Chodnika":)
Slyszalem kawalki do THS2 i uwazam ze nowa plyta Hemp Gru to male miki w porownaniu do THS2 :)

Czekam na THS2 i SSDI "Miejskie Koneksje" ziomkow Suji.
Emano pzdr


anonim
Autor: xD   Link do posta
23:44:03, 29-05-08
Kurwa popatrzcie w necie ile pobran bylo tej plyty.
A tydzien minal od premiery.
Ta plyta kosztuje tyle samo albo i mniej co sztuka zielska a wam szkoda floty na oryginalke...

anonim
Autor: bardzobardzoczarnyskurwiel   Link do posta
01:36:44, 30-05-08
Chuj z tą płytą jest chujowa jak barszcz to po chuj ją kupywać?! Pewnie zaraz się lamusy pospinacie że jest dobra hahaha!! Syf bez przekazu! Aaa i truskawa ty cwelu zajebany właśnie dymałem twoją starą... jest tanią chujową suką nawet dobrze robić lachy nie potrafi! Jak waliłem ją w pizdę to kwiczała jakby waliło ją stado murzynów w dupsko metrowymi pałami aż kurwy do mnie przyjechały.A twojej siostrze to tak wali z dupy i z ryja że od razu wyjebałem sukę za drzwi.Weź ty jej kurwa ogól pachy i wąsy i daj jej kurwie na dentystę niech wreszcie przypiłuje te końskie bursztynowe kły.Elo Elo 0 700.

anonim
Autor: pytank000   Link do posta
11:45:31, 30-05-08
czy wie ktoś w którym empiku w wwie jest ta płyta?

anonim
Autor: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh   Link do posta
12:29:34, 30-05-08
dzis na 100% ma byc

a jak nie to napisz na thssklep@wp.pl to ci pewnie odpowiedza i dadza namiar


jest tez w SErum u erosa

anonim
Autor: pytank000   Link do posta
12:56:24, 30-05-08
sprawdzę w centrum, mam nadzieję że będzie a jak ni to możeee pojadę do serum ale wolałbym kupić bez większych wycieczek :)

anonim
Autor: sde   Link do posta
14:11:25, 30-05-08
jak ma juz ktos ta plytke to niech napisze mi jak sie nazywa ta muza suji ktora leci na: ,,skit - piątek''   bo na płycie jej nie ma !!! 

anonim
Autor: HH53   Link do posta
15:55:37, 30-05-08
ludzie naprawde szkoda kasy. przesluchalem plytke i najlepsze sa skity. suja sie chyba cofa w rozwoju, tragiczny plyta. gorsza od ths kliki na bank. nie wyrzucajcie kasy na to gowno.

anonim
Autor: zezzzz   Link do posta
16:43:16, 30-05-08
SZACUNEK ZA TO CO ROBI CZYLI SPOSÓB NA HAJS ALE TEN STYL NAWIJANIE :PEJA, HG,ITP SA MAŁO AMBITNE JAK DLA MNIE CIĄGLE ULICA,MOJE ZIOMKI MÓJ REWIR I NIE MAM KASY ILE MOZNA TEGO SAMEGO SŁUCHAC!!!!!!

anonim
Autor: jebac empiki   Link do posta
19:19:10, 30-05-08
w w-wa plyta juz jest w empikach wiem bo dzwonilem, pojechalem i kupilem dzis
anonim
Autor: taaaaaaaaaaaa12345   Link do posta
21:09:40, 30-05-08
Ciekawa sprawa bo ja bylem na marszałkowskiej i dowiedziałem się, że w żadnym empiku jeszcze jej nie ma wystawionej, płyta ma status "oczekiwanie na dostawę".

Więc tak naprawdę w warszawskich empikach płyta nie jest dostępna. Zdeczka żenada, żeby 5 dni (tydzień roboczy) po premierze nadal nie było płyty w empikach w mieście gdzie płyta została nagrana i wydana : - )

bu-ha-ha

anonim
Autor: jhnxjzniurfhzahgue   Link do posta
22:38:33, 30-05-08
a gdzie jest te serum???

anonim
Autor: majkiop   Link do posta
22:47:37, 30-05-08
Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

zauwazylem ze osoba z tego hosta sama ze soba rozmawia na forum. ciekawe kto to?

anonim
Autor: abcdab   Link do posta
22:59:52, 30-05-08
Przesłuchałem , zajebista płyta nie pierdolcie że nie

anonim
Autor: taaaaaaaaaaaa12345   Link do posta
23:36:04, 30-05-08
Autor: jhnxjzniurfhzahgue

Serum
to skateshop w centrum Land (od razu przy metrze służew).

Nie sprawdzałem tam, tylko w empiku... w empiku pewnie dopiero będzie od poniedziałku, niezła lipa - tydzień czasu.

Suja stracił na tym już pewnie z 1000 sprzedanych egzemplarzy bo część ściągneła i może nie kupi. Ja właśnie słucham tej płytki z emp3 ale na 100% ją kupię bo warto żeby suja dostał z tej płytki kilka pln bo tyle pewnie dostaje od sprzedanej sztuki... ale suma-sumarum zbiera się trochę wypłaty.

anonim
Autor: HAPE   Link do posta
02:13:51, 01-06-08
JESTEM STĄD!MISTRZOWSKI KAWAŁEK1GDY USŁYSZALEM PIERWSZE 5 SEKUND TO JUZ WIEDZIALEM ZE TO JEST MASAKRA!BIT JEST WYPAS,RESZTA PŁYTKI SREDNIO MI PODESZŁA,ALE MOZNA OD CZASU DO CZASU POSŁUCHAC.

anonim
Autor: tom3333k   Link do posta
12:51:15, 01-06-08
NOM, ale płytki jak nie było w warszawskich empikach - tak nadal nie ma. Porażka dystrybucyjna.

anonim
Autor: JOTUS   Link do posta
14:46:48, 01-06-08
W kawałku "Biali Murzyni" chodzi mi o to, że my żyjemy w europie i nasze realia, mentalność, kultura są zupełnie inne i nie ma co z siebie robić debila udając murzyna, którym się nie jest. Jak patrzę na tych naszych "białych murzynów" to kojarzy mi się serial "Alternatywy" gdzie białego posmarowali pastą do butów i grał murzyna (śmiech) i to się nazywa dobra komedia

I TO MI SIE WŁAŚNIE PODOBA ZAINTERESUJE SIE TĄ PŁYTĄ CHOCIAŻ GOŚCIA NIE ZNAM

anonim
Autor: kupiulem dzis kupilem dzis   Link do posta
15:21:32, 01-06-08
kupilem w zlotych tarasach dzis wiec jest


wystarczy zadzwonic do empiku i sie dowiedziec w ktorych jest i gdzie ma sie najblizej

empik to zjebana siec

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:32:27, 01-06-08
Autor: Satan666 - Na Oknie Z Eldoką
Dodany: 2008-05-27 13:52:49 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]

Haha, k4ni4 jesteś kolejną ciotą na tym portalu :)


DOKŁADNIE ZIOMAutor: k4ni4

Dodany: 2008-05-27 16:19:09 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]

No to zes mi pojechal kolezko truskawy...a tak na powaznie to zastanawiam sie kto w tym waszym zwiazku robi za dziewczyne? ale sadzac po tym jak bardzo kreci cie temat ciot musisz nia byc ty.. tak wiec zaloz stringi jakas sukienke i wypierdalaj do swojego chlopaka... i zamknij kurwo ryj...


JA WIEM ŻE TY ZA DZIEWCZYNE ROBISZ W ZWIĄZKU Z CHŁOPAKAMI

HEJTERZE MARNY k4ni4


Autor: HAUKA MIUZIK

Dodany: 2008-05-27 18:43:13 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Temat: Ulica nadaje - wywiad z Sują Autor: k4ni4 Dodany: 2008-05-27 16:19:09 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] Autor: Satan666 - Na Oknie Z Eldoką Dodany: 2008-05-27 13:52:49 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] No to zes mi pojechal kolezko truskawy...a tak na powaznie to zastanawiam sie kto w tym waszym zwiazku robi za dziewczyne? ale sadzac po tym jak bardzo kreci cie temat ciot musisz nia byc ty.. tak wiec zaloz stringi jakas sukienke i wypierdalaj do swojego chlopaka... i zamknij kurwo ryj... HAHAHA KURWA ZALOSNY JESTES. WIDAC TWOJ POZIOM INTELIGENCJI NIE DOROWNUJE SREDNIO ROZUMUJACEJ PLYCIE CHODNIKOWEJ LUBISZ SLUCHAC 20 RAZY Z RZEDU COS W RODZAJU HG. SUJE MOJA STARA ZJADA DUPA A CO DOPIERO JA. MA BEZNADZIEJNE FLOW, TEKSTY LEPSZE PISALEM GDY MIALEM 8 LAT. WRACAJ DO PRACY DOMOWEJ BO WYGLADA MI NA TO ZE GIMNAZJUM NIE UKONCZYLES.


BO TEN HEJTER PROWOKACYJNY k4ni4

WOGULE NAWED PODSTAWÓWKI TEN DZIECIAK NIE UKOŃCZYŁ


http://www.hip-hop.pl/ustawki/projekt
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:42:38, 01-06-08
ja to spodziewalem sie czegos lepszego

anonim
Autor: hahahahah   Link do posta
08:44:38, 02-06-08
"WOGULE NAWED PODSTAWÓWKI TEN DZIECIAK NIE UKOŃCZYŁ"


W ogóle nawet, matole :)A płyta chujowa.

anonim
Autor: Stefaaaaan   Link do posta
12:20:36, 02-06-08
Oczywiscie płytke kupiłem(Bo jak inaczej??)Kawaliny i płytka wiadomo bardzo dobra,najlepsze tracki z niej to "w tym samym fachu" i "zagrozenie dla społeczeństwa".

-A hajterzy niech spierdalają,słuchać rapu Tetrisa i Jimsona(gównianego,przesyconego panczami),tu w necie to nawet takiego kozaka jak VNM te szmaty oczerniały!!
-A do tego co wstawił link do rapidshare-chuj ci w dupe waflu,w ten sposob zabijacie Polski Hip-hop!

anonim
Autor: Raptuzz   Link do posta
13:00:02, 02-06-08
jebane buraki!rap to ulica!rap to muzyka prostych ludzi!jak wam sie znudziło słuchac o blokach i skrętach to wypierdalajcie do opery posłuchac Vivaldigo albo włączcie sobie eske to sie może natniecie na jakigos libera czy innego patałacha!to jest "rap" na waszym poziomie frajery! THS zawsze rap pierwsza klasa!

anonim
Autor: Tre%s   Link do posta
14:35:47, 02-06-08
Autor: pierdol pierdol ja poslucham
Dodany: 2008-05-26 16:53:37 Host: ---.132.136.216

.Jakis madrala z gory chwalil sie ze zna tworczosc taliba i brand nubian,to ci powiem kurwa ze brand nubian to rachole a bialego czlowieka nazywaja wcieleniem szatana itp.Czlowieku i czym tu sie chwalic ze jarasz sie oldskulowymi rasistami,kurwa jego mac....


Masz racje stary, niestety 90% słuchaczy hiphopu to chyba pierdolniete półmózgi, skoro słuchają rasistowskich szmat,i kurwa nie wiedziec z czego ciesza sie: ze są opluwani i obrzucani błotem przez murzynskich rasistów?Pojeby po podstawówce... no ale wiadomo musi byc oldskul

anonim
Autor: bordo222222222   Link do posta
11:57:03, 03-06-08
troche monotematyczna płyta ;D
ale kozak
jajajajaram

anonim
Autor: kokoloko   Link do posta
15:51:20, 03-06-08
nie


anonim
Autor: kiler hahaha   Link do posta
18:50:43, 03-06-08
Plyta kozak. a szczegulnie siadla mi nutka "na haju" spoko nawija

STFStefanStefano
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:58:47, 05-06-08
kiedy piszę tego posta słucham przedostatniego tracka z tej płytki i już podjąłem decyzję-możliwe że kupię  tą płytę!!!

anonim
Autor: p00pekk   Link do posta
11:43:07, 13-06-08
nowa płyta Popka (z Firmy) HEAVYWEIGHT do sprawdzenia (80 MB)

tnij.com/popekk

całkiem niezła plejada gości, np: Sokół, Jędker...

anonim
Autor: gdzietenskill   Link do posta
17:08:10, 22-06-08
193.218.155.210:27024 haslo: gts  SERWER GDZIE TEN SKILL?SERWER NONSTEAMstaly serwer , niskie pingi! mila atmosfera, pomoz serwer nam rozkrecic !! DZIEKI!

maniex91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:54:49, 13-07-08
bit do "na krótką metę " był robiony na FL studio haaaaaa

anonim
Autor: haszyszganja fanatyk   Link do posta
11:10:41, 01-09-08
plytke zaraz kupie,pewnie kozaczek jak liryka chodnika,pzdr dla Ludzi co wiedza co jest 5 a nie dla frajerow co sie proja jak stara spodnica,jp-thc-ema,pozdro suja(i romer tez)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-216-28-250.compute-1.amazonaws.com (3.216.28.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.