Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nie czuje się w ogóle popularny - wywiad z Vixenem

Nie czuje się w ogóle popularny - wywiad z Vixenem

Autor: CYKLONBragga

Dowiedz się więcej o: Vixen.

"Staram się szanować ludzi, tym bardziej jeżeli ci ludzie darzą mnie szacunkiem, w związku z tym tworząc płytę kładę nacisk na jej zawartość, żeby nie było na niej przypadkowych numerów tzw. wypełniaczy, bo jak wcześniej wspomniałem poprzez to, że ktoś ma do mnie jakiś tam szacunek, jednocześnie ma oczekiwania, a staram się, by ich nie zawieźć." Zapraszamy do przeczytania wywiadu z producentem i mc Vixenem.

Minęło sporo czasu od ukazania się płyÉ+

Na Twoim profilu soundclick oferujesz zakup swoich produkcji. Z tego co się orientuje wiele z nich zostało sprzedanych. Czy możesz powiedzieć, na czyich płytach znajdziemy Twoje podkłady, i wymienić parę tytułów?
Vixen: Jakieś tam bity poszły na nową płytę Fabuły, ale nie mam jeszcze numerów nagranych u siebie, nowa płyta Racy, znajdzie się na niej numer zatytułowany "Mijamy się", na moim bicie. Ponad to płyta KAMS'a chyba w całości mojej produkcji, o ile mam dobrze zrozumiałem jej zamysł, dużo obecnie jest projektów do których dokładam swoje cegiełki.

Myślałeś o wydaniu płyty producenckiej?
Vixen: Myślałem, ale nie planuję jej na razie.

Ostatnimi czasy głośno było o beefie między Tedem i Peją, teraz ten ostatni dissuje się z Pelsonem, Włodim, i Eldem. Uważasz że rap powinien jednoczyć a nie dzielić, i panowie powinni porozmawiać w cztery oczy o tym co ich trapi zamiast nagrywać kawałki w jakich wzajemnie sobie ubliżają, czy podoba Ci się wyrównywanie rachunków za pomocą muzyki?
Vixen: Rozwiązywanie konfliktów za pomocą nagrań, istnieje odkąd powstała kultura hip-hopowa, więc myślę że to dobry sposób na rozwiązywanie sporów, na pewno lepszy niż rękoczyny, choć czasem nagranie może prowadzić do rękoczynów, z tym też się trzeba liczyć, aczkolwiek wydaje mi się, że nie zawsze beef pomaga w rozstrzygnięciu danego konfliktu, bo to zawsze jest, była i będzie kwestia subiektywna każdego słuchacza, a opinii jest prawie tyle co ludzi.

Czego słuchasz na codzień? Jakie są Twoje ulubione płyty i jakich MC i producentów cenisz najbardziej? Czy inspirujesz się czasami muzyką innych przy tworzeniu własnej?
Vixen: Słucham głównie rapu zza oceanu, ale staram się być w miarę na bieżąco również z naszymi rodzimymi płytami. Cenie tych, którzy sprawiają, że w efekcie ich pracy odczuwam serce. Pewnie, że inspiruje się muzyką innych, dość często nawet bym powiedział. Jak słyszę dobry bit, albo dobrą zwrotkę to włącza mi się taki motywator "ciekawe, czy umiałbym lepiej...?", to fajne jest chyba że ludzie mogą się uczyć od siebie nowych rzeczy.

Jak wiele czasu dziennie poświęcasz tworzeniu nowych kawałków?
Vixen: Wiesz to jest ogólnie tak: Czasem jest dzień, kiedy budzę się rano i mam taką motywację do pisania, robienia bitów, że nie mam ochoty na nic innego, a czasem jest dzień w którym nie robię nic związanego z muzyką oprócz słuchania jej. Myślę że dni odpoczynku są potrzebne, przynajmniej patrząc na mój przypadek. Nie robię sobie ciśnienia, po beztroskim dniu i nie myślę "Tyy przecież żeś dziś nic nie zrobił, czemu? Co jest? musisz coś napisać...", wiem że to naturalnie i wiem też, że nie można robić niczego na siłę. Wena odwiedza mnie dość często, więc spokojnie nauczyłem się na nią po prostu czekać...

Jaki jest Vixen prywatnie? Jak spędzasz wolny czas, jakie masz zainteresowania? Co robisz, kiedy nie piszesz i nie robisz bitów?
Vixen: Jestem trochę pojebany, mam huśtawki nastrojów, zachwiania emocjonalne, ciche dni, głośne dni, czasem się nadmiernie angażuje w niektóre sprawy, przeżywam je za bardzo chyba, potem się rozczarowuje, bo moje oczekiwania w stosunku do czegoś były nie realne do spełnienia... I tak ogólnie wszystko wygląda, jestem świadomy tego, że czasem lepiej jest mieć dystans do pewnych spraw, ale no kurde nie umiem być taki obojętny wobec innych. Wolny czas spędzam męcząc znajomych moim towarzystwem, a co do zainteresowań to ostatnio złapałem zajawkę na siłownie i staram się trwać w niej, co mi się póki co udaje. Oby jak najdłużej... Lubię obejrzeć jakiś ciekawy film, albo poznawać ciekawych ludzi... Nie wiem no dużo jest rzeczy które lubię robić wykorzystując wolny czas, nie jestem chyba typem nudziarza, mam pomysł na siebie i na zapełnienie wolnego czasu czymś co mnie zadowoli. 

Licznik wyświetlanych filmów na Twoim kanale YouTube dobił niemalże do pół miliona, i raczej niewiele jest osób interesujących się rapem, które nigdy nie słyszały o Tobie. Cieszy Cię popularność, czy nie przywiązujesz do niej raczej wielkiej wagi?
Vixen: Co to jest pół miliona w społeczeństwie informacyjnym, którego głównym medium jest internet? Nie czuje się w ogóle popularny, nikt na ulicy mnie nie zaczepia, na barach nie mam darmowego alkoholu i sumie jest git, odpowiada mi to. Moje życie nie różni się niczym od życia moich rówieśników, na prawdę.

Podobno rozpocząłeś pracę nad nowym albumem. Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, czego możemy się spodziewać po nim, zarówno jeśli chodzi o warstwę liryczną jak i muzyczną?
Vixen: Nowy album... tak zacząłem pracować nad nim, tytuł jeszcze jest nie znany, pewnie sam przyjdzie mi do głowy pod koniec, jak będę już miał zarys wszystkich kawałków. Na pewno mogę zapewnić, że nowy longplay będzie mocniejszy, niż ostatni mixtape "Vixtape 3". To będzie koncept album, ta płyta ogólnie jest dla mnie dużym wyzwaniem i chcę żeby była najlepsza, dlatego potrzebuję trochę czasu żeby ją dopracować, na razie nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Dzięki za wywiad i powodzenia na dalszej drodze!
Vixen: Również dziękuję Tobie i tym którzy poświęcili swój cenny czas na przeczytanie tego, dzięki że jesteście :) 

Dowiedz się więcej o: Vixen.


Informacje o artykule
Data dodania:2010-05-12
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:6.25 (12)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
CYKLONBragga, 30 lat
mężczyzna, Radzymin

Ostatnie artykuły tego autora:
Coś więcej niż nagrywki - wywiad z CrazyFlow

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Chip-Chop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:44:04, 13-05-10
słabiak

EsteGF
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:05:16, 13-05-10
szacun gościu!

Hustlerbeats
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:15:01, 13-05-10
Klasa xD

SEXPERT
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:49:15, 13-05-10
BO KURWA NIE JESTES, NIEUDACZNIKU. PROSTE. BE(N)Z EMA.

NOSKUL
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:04:58, 13-05-10
Nie czuje się w ogóle popularny bo nikt cie kurwo nie zna

Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:27:52, 13-05-10
Nie czuje się w ogóle popularny bo nikt cie kurwo nie zna

BolomMnieZembyStolec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:01:26, 13-05-10
A KTO TY

margines w zeszycie
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:08:23, 13-05-10
Nikt Cię nie zna to jak mozesz być popularny??

Pug Life
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:12:04, 13-05-10
A KTO TO JE TEN ŚPIEWAK?

S-movieS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:36:52, 13-05-10
ja nie rozumiem ludzi którzy wyzywają człowieka którego nawet nie znają;/ jeśli nie podoba wam się jego muzyka to możecie wyrazić to w bardziej cywilizowany sposób chyba, że jesteście ograniczonymi tępakami. A widocznie jest większość tych drugich na tym portalu.

G na majku
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:38:20, 13-05-10
nie znam go

gracha88
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:47:44, 13-05-10
kim jest kurwa vixen???? jak by mi dali 10 000 zł za wypowiedzenie jednego wersa jego to bym nie dostał tej forsy ???VIxen kim ty kurwa jestes?????

gracha88
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:48:49, 13-05-10
ale wkurwia oko ten naglowek ze nie czuje sie popularny kto jest adminem tej strony bo na psy powoli schodzi ta stronka

SkunRecordz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:17:59, 13-05-10
KTO TO KURWA MAC JEST

<Martin Riggs>
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:53:44, 13-05-10
Jak go nie znacie to tylko źle o was świadczy, "słuchacze" i "znawcy"

Jak nie znasz to sprawdź a nie wyzywaj lamusie.

Vixen zawsze propsy!!!

parysażermę
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:01:15, 13-05-10
siedze w rapie 8 lat , słucham czytam oglądam wszystkie gwiazdy nie znam Cię w ogóle

sorry

narazie

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:14:06, 13-05-10
słucham vixena od ponad roku, nie jest przeciętniakiem gra i produkuje naprawdę świetne tracki, wg mnie jest jednym z najlepszych raperów obecnie, odkąd usłyszalem kawałek "POkaz" nagrany z Peją , Vixen jest non toper na mojej playliście,
najpierw przesłucjacie kilka jego kawałków a potem komentujcie
pokaz, showtime, znajomi, nie mam nic, nie wszystko stracone, praktycznie każdy kawałek ma w sobie "to coś" co skłania do ciągłego powracania do niego

tyle z mojej strony

jestemhustla
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:15:23, 13-05-10
haha kto to

koLLL
Autor: koLLL   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:34:29, 13-05-10
Wy za to kurwa jesteście popularni siedząc przed monitorem. Odejdź jebany hejcie od klawiatury, zrób coś i dopiero komentuj.

<Martin Riggs>
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:41:37, 13-05-10
"Docieram swój sprzęt, by docierać do ludzi.
A twój hating mam gdzieś, spróbuj wejść w moje buty."

"Jadę na trzeźwo, piorę jak "Perwol" te wszystkie brudy.-->"jeszcze mnie nie znasz"rozpierdala !!
I masz pewność, że jestem perłą tu gdzie podróby.
Schodzą często lepiej niż piękno, nie rusza ludzi.
Twoja szczerość, to weź ich pierdol, ich nie obudzisz."


Ale mój ulubiony to "wszyscy myślą feat.Sandra" ------->PRZEKOZAK!!!!-----------
Ostatnia edycja: 2010-05-13 13:43:07
-----------
Ostatnia edycja: 2010-05-13 13:43:34

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:57:21, 13-05-10
właśnie słucham "jeszcze mnie nie znasz"
hejtują tu tylko ci którzy go jeszcze nie słuchali więc wybaczyć można ;]

SkunRecordz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:03:57, 13-05-10
CHYBA USYPIA NIE WIEM DLACZEGO PEJA NAGRAL Z TAKIM WACKIEM

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:15:26, 13-05-10
dlatego:
"Vixen jest tym gościem, który dał bit do najsłodszej
A ja w ramach partneru mu nagrałem jedną zwrotkę!
Trzecie podejście, nowy podkład, Ty dziś gościem!
Znów dajesz bit! I jedziemy z tym- proste!
Od normy odstępstwo! Ty po raz enty masz tu!
Peja i Vixen na tym bicie w hołdzie miastu!"

Boski
Autor: Boski   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:24:01, 13-05-10

JAKIS NOLNEJM NIE CZUJE SIE POPULARNY HAHAHAHA


Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:51:32, 13-05-10
Kurwa jakiś noname z Czańca próbuje wybić się na fejmie obciągarki i tyle..
Seba po chuj go dajesz an główną?!

snupdok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:54:30, 13-05-10
HAHAHAHAHAHA A KTO TO KURWA JEST?

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:57:22, 13-05-10
ja pierdole jakie z was tępe przygłupy, normalnie brak słów
jak można pierdolić takie smuty bez sensu ogarnjcie sie , wróćcie i przeczytajcie co napisaliście...

S.O.D BOSS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:06:37, 13-05-10
snupdok- Vixen czytac nie umiesz, spokojnie za rok w przedszkolu cie naucza.

bogumił
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:11:26, 13-05-10
Nie znam takiego rapera,
kolejny idiota co założył myspace i myśli że go bedą znać.

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:16:47, 13-05-10
jak nie znacie to poznajcie, przesłuchajcie new ton alebo któryś z vixtapów bo naprawde warto

LysyOrzel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:24:36, 13-05-10
no Vixen, dobry gracz ; ) propsy

sztuk-wruk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:04:53, 13-05-10
wack wyhajpowany na ficie z peją.widziałem jego teledysk jakiś wixiarski w dyskotece.dawno większego gówna nie słyszałem.

Riposter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:43:51, 13-05-10
pytacie kto to? na pewno jest to człowiek który tworzy muzykę na naszej scenie i coś osiągnął, nie to co drugi typ który pisze te zjebane komenty na tym forum

MilkMilkMilk!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:50:02, 13-05-10
nie jesteśpopularny, to sie tak nie możesz czuć.

CYKLONBragga
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:51:02, 13-05-10
Pierdolić hejting i hejterów. Tyle. Vixen zajebisty raper i producent.

Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:05:19, 13-05-10
HAHAHAHA kurwa beka z lamusów broniących vixe i nakłaniających do słuchania tego noname'a

CYKLONBragga
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:08:58, 13-05-10
Ty jesteś noiłnejmem pierdolona kurwo. Jesteś zerem siedzącym w domu i krytykującym by dawać sobie iluzje bycia lepszym od innych. Wypierdalaj marna kurwo.

Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:37:36, 13-05-10
Autor: CYKLONBragga i Autor: rapna100 haha pewnie to są 2 konta vixena i cieć nie może się pogodzić z krytyką, że jest chujowy. Kurwa wieśniak nagrywa rap o niczym, w dupie był gówno widział a robi z siebie wielkiego filozofa i znawce życia :D
Jeśli jesteś taki mega zajebisty czemu nie grasz koncertów? haha


ściema:)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:24:42, 13-05-10
Czak :))  jesteś głąbem jakich mało :)))  BucHacHa
Mówisz ,że go nie znasz a na każdym jego forum się produkujesz .

Vixen!!!!!! Gratulacje trzymaj tak dalej wielki szacun  Czekam na więcej.


wiktoria.pp
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:58:36, 13-05-10
szanuje go za to, że jest sobą i nie chwali się popularnością jak np Peja. ogółem lubię tego gościa! ;)

alexOZW
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:04:23, 13-05-10
od jakiegos czasu slucham i jeszcze mi malo ;] New-ton swietna plyta. wcale nie odstaje od polskiej czołówki. Hejterzy posluchajcie tej plyty, a stulicie mordy!!!

waiting4sun!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:17:17, 13-05-10
Chcecie obiektywnie?

Vixen - beznadziejne, nudne, zamulające, dziecinne, prawiczkowe flow, tekstowo ewidentna średniawka.
Wielki minus dla peji za promowanie takich mc's, na scenie jest o wiele więcej ukrytych diamentów o których nikt jeszcze nie słyszał żeby promować vixena.

Wogóle cie nie kupuje chłopaku, ani twojego rapu.

Aczkolwiek życze sukcesów
dżja

gracha88
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:24:16, 13-05-10
HAHAHA on zaplacil peji zeby nagral z nim peja...inaczej rysiek by o nim nie slyszala ytak jak ja do tej pory...nawet nie chce mi sie sprawdzac kawalka peji i tego glaba... PEJA {*} vixen{*}

mc.
Autor: mc.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:47:08, 13-05-10
zadajecie pytanie: kim Ty kurwa jesteś Vixen. nikt Cię nie zna ! ale mimo wszystko, jak widać, przeczytaliście ten wywiad, poświęciliście swój czas, najwidoczniej zaciekawiło Was to, zaciekawił Was temat ;) pytanie o popularności zostało zadane pod koniec. dissujecie go w pewien sposób, a raczej, lekko pojeżdżacie (bo co to jest przez komentarze), ale mimo wszystko przeczytaliście wywiad z człowiekiem, którego rzekomo nikt nie zna ! piona.

skurwytysyn
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:07:52, 13-05-10
VIXEN DUŻO WNIÓSŁ DO POLSKIEJ MUZYKI HIP-HOP! POLECAM:
www.takeagift.pl(...)18570

Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:26:15, 13-05-10
Autor: ściema:) ty kura lamusie jebany nie na każdym jego forum tylko każdym temacie o nim! i to fakt bo dziwi mnie to, że jest na głównej stronei hh.pl. Zresztą płacił Peji żeby z nim nagrał to i zapłaci Sebie żeby coś o nim napisał.. Polskie podziemie jest dobre ale nie koniecznie vixen który nie wnosi nic nowego..
Autor: mc. chyba Cię pojebało że przeczytałbym ten gniot..

GRzechu.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:37:33, 13-05-10
KURWA MOŻE ZAMIAST OCENIAĆ SAMI COŚ NAGRAJCIE ?

kruk18
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:29:26, 13-05-10
Dobry raper, jeszcze lepszy producent. Nadzieja polskiego rapu.

Jebać hejterów zawsze.

-----------
Ostatnia edycja: 2010-05-13 23:29:47

waiting4sun!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:48:22, 14-05-10
kruk 18
"Nadzieja polskiego rapu."

wylaczam laptopa i ide spac bo jezeli mam polemizowac tutaj z ludzmi pokroju kruka dla ktorych vixen jest nadzieja polskiego rapu to kurwa plakac mi sie chce


gracha88
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:41:17, 14-05-10
huja przeczytalem zobaczylem naglowek jakiegos barana z tej strony (ktory powinien stracic prace za to) i nie czytajac jebanego wywiadu wjechalem na komentarze jebac jakiegos vixena kim on jest>?????

benzino
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:13:25, 14-05-10
wack!

mc.
Autor: mc.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:25:09, 14-05-10
Nie czuje się w ogóle popularny - wywiad z Vixenem - mówię o tym, temat wywiadu ! nie pisałam tu konkretnie do Ciebie aczkolwiek do wszystkich innych którzy dawają jakieś chujowe komentarze, chociaż jak teraz patrze to Ty też, dałeś ;) no skoro płacił Peji to może zapłacił za to aby jego wywiad się tu znalazł. nie uważam aby Vixen był nadzieją polskiego rapu.
pozdro !

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:36:07, 14-05-10
Vixen - beznadziejne, nudne, zamulające, dziecinne, prawiczkowe flow, tekstowo ewidentna średniawka.

chyba kogoś innego słuchałeś

flow dynamiczne, porywające,  w połączeniu  z genialnym bitem sprawia ze kawalek ma w sobie "to coś"
czego niektórym brakuje

on jeszcze zawojuje na polskiej scenie, zobaczycie, osobiście boje sie jedynie, że może pójśc w komercje

Al Dente
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:13:35, 14-05-10
I DOBRZE KURWA BO POPULARNY TO TY NIE JESTES ZA CHUJ

VIXA VIXA!

Szybka Renka Aka Czak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:51:32, 14-05-10
Jeb Autor: Al Dente wyskoczyłeś :D

Radar96
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:44:16, 14-05-10
brawo dla was wielcy znawcy, nie znacie Vixena? zal mi was

Turas`
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:10:56, 15-05-10
Ja pierdole nie wiedziałem że tylu jest tu nic nieznaczących anonimów. Leszcze jebane nie wiecie co to pizda i trawa a wywyższacie się jak bostoński żigolo. Nie znacie Vixena to macie kurwa pecha i:
Po pierwsze: On działa na legalu kurwy
Po drugie: Nikt nie płacił Peji za feat. jak nie wiecie to nie pierdolcie
Po trzecie: Jebnijcie głową w ścianę i zamknijcie mordy bo takich popierdoleńców jak wy to nikt nie potrzebuje.

CYKLONBragga
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:25:49, 16-05-10
Turas święte słowa. Wiadomo z tekstów Vixena że on pierdoli takich cweli, hehehe. Pokój prawdziwym.

mfdoom
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:11:45, 16-05-10
KTO TO JEZD ?

mfdoom
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:14:50, 16-05-10
TURAS POJECHAŁ NA POGRUBIONEJ CZCIONCE I SIĘ POCZUŁ, LIŻ MU DUPE NIEUDACZNIKU

Turas`
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:24:38, 17-05-10
twój stary to nieudacznik a jak cos nie pasi to wypierdalaj

Galu
Autor: Galu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:35:18, 18-05-10

to dla hejtow niech bedzie jasne jak byl by nie znany to nie mial by tyl komentow wiec elo barany
Vixen dobra robota :)


huraggan
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:45:42, 19-05-10
Słabe numery ma strasznie,
to jakis totalny underground chyba... :/

IXON
Autor: IXON   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:02:58, 03-07-10

Nie chce mi się tutaj wytyczać palcami ale do wszystkich tych którzy piszą że Vixena nie znają a mimo wszystko hejtują:

Ogólnie dajecie dowód barany że wogóle rapem się nie interesujecie skoro jednego z najlepszych teraz producentów, a nawet nadziei dla Polskiego rapu nie znacie :). Pierdolicie go za to że nie jest znany dziwne bo jakoś o waszych hejtach nie jest głośno więc "JAKIM CUDEM KURWY MOŻECIE PISAĆ ŻE NIE JEST ZNANY" popatrzcie najpierw na siebie a potem innych oceniajcie ogólnie chodzi o to TEMPE PACANY że nie jest poznawany przez tych co się rapem nie interesują. Nie jest rozpoznawalny jak Peja/Pih/Eldo itp. itd, którzy są nawet przez ludzi co się nie orientują w rapie ...

 

Teraz wiadomość do niejakiego Szybka Renka Aka Czak że widać że nie wiesz co piszesz,

przeszkadza ci to baranie że jest ze wsi ?? Bo jeżeli tak to zawryj swój ryj i się nie wypowiadaj o kimś kogo nie znasz bo zapewne hejtujesz a nawet nie wiesz kogo ... żal KURWA !!!:D:D

 

Teraz wiadomość do niejakiego  waiting4sun! który nie umie hejtować :D:D a myśli że jest zajebisty jak mu tu pan rapna100 świetnie stwierdził to prawdopdobnie słuchałeś nie tego człowieka. I popieram tego ziomkabo ma racje i on jest nadzieją polskiego rapu bo wniesie naprawdę dużo :) a wogóle przestań tak srać w te pieluchy i zdobądź się na szacunek dla innych ... taka drobna porada :)

 

Teraz wiadomość do kolejnego wielkiego słuchacza rapu a mianowicie do parysażermę który ponoć słucha 8 lat rapu. Buahahahaha PO CHUJU KURWO tak to byś na pewno słyszał o Vixenie. No chyba że dla Cb Waszka G czy Kushin to cały polski rap ... gorzej niż żal :D:D

 

Ogólnie Vixen jest zajebisty i najpierw go przesłuchajcie a potem wystawcie komentarz prawdopodbnie nie będzie hejtujący :):) Bo jeśli mi ktoś powie że takie nutki jak : "Nie mam nic", "Kto ma to Flow", "Jeszcze mnie nie znasz", "Pokaz" są słabe to niech się faktycznie zastanowi czy słucha rapu

 

Hejterzy Vixen'a jeśli nie macie powodów by hejtować to napiszcie że mieszka na wsi to dlatego jest chujowy :) Spoko bardziej się z was już śmiać nie da :D:D


Dopeman Obama
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:20, 11-09-11
NIKT NIE ZNA CIEBIE I TWOJEGO PRAWICZKOWATEGO FLOW

DO BUDY SKURWIAŁY PASIERBIE

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-188-89.compute-1.amazonaws.com (18.232.188.89). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.