Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: eMCeeM

BoKoTy, czyli Boro, Kotzi, Tytuz - to radomska ekipa rapowa, która powstała w 2012 roku. Wszyscy członkowie BoKoTów w radomskiej rap grze udzielali się na wiele lat przed powstaniem grupy, każdy z nich jest weteranem lokalnej sceny. Aktualnie Boro, Kotzi i Tytuz kończą pracę nad swoim legalnym debiutem, który ujrzy światło dzienne w I kwartale 2015. Zapraszam do lektury tego wywiadu i zapoznania się z BoKoTami.   

Cześć słuchaczy - głównie tych z Radomia i okolic kojarzy Was całkiem dobrze, ale proszę powiedźcie o sobie parę słów na początek.  
BoKoTy
: Jesteśmy z Radomia, nagrywamy od 1999 roku. Jesteśmy tu od początku powstania radomskiej sceny hip-hopowej .

Ponad miesiąc temu premierę miał pierwszy klip do numeru pod tytułem Chłód  do Waszego legalnego albumu Nie Trzeba Mnie Namawiać, niebawem kolejny, wobec tego opowiedzcie trochę o szykowanym przez Was materiale.  
BoKoTy
: Obecnie jesteśmy po premierze drugiego klipu z nadchodzącej płyty. Pracujemy teraz nad kolejnymi dwoma obrazami do utworów z udziałem gości (Banda Unikat, Miodu). W planach są też kolejne klipy, ale o tym jeszcze na razie nie powiemy. Obecnie, głównie zajmujemy się aranżami kolejnych utworów na album. Przy projekcie pomaga nam wielu zajebiście utalentowanych ludzi: muzyków, raperów, wokalistek, dj'ów, grafików, grafficiarzy, tancerzy.  

Radomską scenę rapową rozsławił głównie Kękę, kogo jeszcze byście polecili żeby sprawdzić?
BoKoTy:
Jest tu tylu mocnych zawodników, że ciężko by było chyba wymienić wszystkich. Posłuchajcie sobie Tytuz/Mono "Miejski Sport 2" Mixtape na odpowiedź i P1Sounds "Czas ruszać w Polskę".  

Wydajecie płytę nakładem własnej wytwórni Mamy Charakter Records. Z tego co zdążyłem już zaobserwować przez ostatnie miesiące, to Wasze bardzo profesjonalne podejście do tematu wydawania płyt. Skąd taki pomysł? Jakie plany wydawnicze na przyszłość?
BoKoTy:
Pierwszym albumem wydanym przez nas będzie płyta BoKoTy. Później planujemy wydać składankę MCR (Mamy Charakter Records) z różnymi artystami związanymi z nami, a także z gośćmi z całej Polski, oraz album Pajaca, który jest w realizacji. W międzyczasie będziemy wspierać albumy Norma i Amosa oraz bardzo długo powstający album Raptora. Plany są jeszcze szersze.  

Wróćmy do BoKoTów, planujecie jakąś trasę koncertową po Polsce?
BoKoTy:
Tak - o szczegółach za wcześnie mówić, na razie koncentrujemy się na dopięciu wszystkiego co związane z produkcją albumu, ale oczywiście czekamy na Wasze propozycje, namiar na booking znajdziecie na oficjalnej stronce mcrecords.pl.

Tytuz teraz pytanie do Ciebie. Jesteś bardzo utalentowanym producentem, w związku z tym czy szykujesz jakiś materiał producencki?
Tytuz: Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, jesteśmy w trakcie nagrywania składanki Mamy Charakter, która w całości ma być wyprodukowana przeze mnie. Oprócz tego planuje wreszcie ruszyć z 3 częścią mixtape'u Miejski Sport, ale co, jak i kiedy to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek mówić.  

BoKoTy 5 lat później - jak to widzicie?
BoKoTy:
Będzie co ma być. Nie zastanawiamy się nad tym za bardzo robimy swoje i tyle.

Ostatnio bardzo popularna była akcja #hot16challange jak oceniacie takie contesty? Sądzicie że powinno być więcej takich akcji, czy był to może zupełnie chybiony pomysł?
BoKoTy: Oby więcej takich akcji! Sprawdźcie nasze zwrotki. 

Zmieńmy trochę tematykę. Zbliżamy się do końca roku, wobec tego jaki to był rok dla Was? Sporo działo się w Polsce, na świecie i muzyce, jak to widzicie?
BoKoTy: Robimy swoje, nie oglądamy się na innych. Wiemy to co trzeba wiedzieć i co trzeba słyszeć, ale nie inspirujemy się nikim. Ten rok upłynął nam pod znakiem ciężkiej, studyjnej pracy. Jeśli chodzi o życie prywatne to sprawdzajcie nasze Fanpage i Instagramy.

Parę słów dla czytelników
BoKoTy:
Pozdrawiamy serdecznie. Kupcie nasz album, zapraszajcie i wbijajcie na koncertyInformacje o artykule
Data dodania:2015-01-07
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:10.00 (1)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
eMCeeM, 34 lata
mężczyzna, Łódź
Gwiazda Hip-Hop.pl

Ostatnie artykuły tego autora:
Wszystko idzie zgodnie z planem, którego nie miałem - Wirus
Jesteśmy częścią wspaniałej kultury - wywiad z Mei
Dwa Oblicza Buczera - wywiad
Czuję się ważnym elementem polskiego Hip-Hopu - wywiad z Piotrem Abrahamowskim
Banger Music z Koszalina - Mateja - wywiad

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
LYGRYS TO KLASYKA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:33:59, 12-01-15
STARE......................

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.