Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Relacja OTR II: JAY-Z & Beyonce w Warszawie

Relacja OTR II: JAY-Z & Beyonce w Warszawie

Autor: siwecka

fot. mat. prasowe / Raven B. Varona/Parkwood/PictureGroup

OTR II w Warszawie!

Za nami niesamowity spektakl, który zabrał fanów Jaya - Z i Beyonce w ponad dwu godzinną podróż w czasie.

Tej nocy Carterowie osiągnęli coś, przez co ciężko przebrnąć - odpowiedź na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, zaprezentowaną w formie performance. Odkąd pojawiły się plotki o niewierności rapera, para przechodziła burzliwy okres, a temat zdrady pojawił się na solowych albumach artystów.

Co spowodowało, że spektakl był tak wyjątkowy?

Oglądanie Carterów to olśniewające połączenie wyrafinowanego pokazu zdjęć z życia dwóch imponująco ambitnych artystów z wyjątkowym talentem zarówno wokalnym jak i scenicznym.

Fabularny wątek tego show podtrzymywany był na mocnych punktach, które tworzyły m.in. wyświetlane zdjęcia, kostiumy, efekty specjalnie i oczywiście muzyka.

Wszystko to na najwyższym poziomie.

80 metrowe skrzydła sceny imponowały nie tylko rozmiarami, między telebimami mieściła się podświetlona, cztero poziomowa konstrukcja dla muzyków oraz tancerzy.

Para przygotowała potężne hity, od "99 Problems", "Diva" po "Drunk In Love". I choć małżeństwo prezentowało solowe wykony z albumów, to "Lemoniade" i "4:44" splotły się idealnie, tworząc obraz upajającego szczęścia. Przez cały występ przewijały się zdjęcia m.in. z rodzinnych wakacji, dzieci - Rumiego, Sir i Blue Ivy oraz domowych ujęć owiniętych komunikatem "Miłość nigdy się nie zmienia".

Postać Bey była fascynująca! Począwszy od jej strojów, kończąc na oszałamiającym elemencie w towarzystwie tancerek jakim jest choreografia.

Jeśli chodzi o Jaya, to pierwsze nuty numeru "Ni***s in Paris", wyjaśniły za jakim Hovem tęsknimy. Na tle przewijających się fotografii artystów (m.in. Davida Bowe'ego, Lopesa), raper nie zapomniał o takich bangerach jak "99 problems" czy też "Big Poppin".

To był pierwszy wspólny występ pary w Polsce, wcześniej królowa r'n'b gościła w tym samym miejscu 5 lat temu podczas festiwalu Orange Warsaw. Natomiast jej partner występował na Coke Live Music Festival w 2006 roku oraz dwa lata później na Openerze.

Były utrudnienia...

Warto zaznaczyć, iż przystanek w Warszawie nie odbył się bez wpadki. Niestety zawiodła scena - tuż przed końcem, Beyonce utknęła na podwyższonej platformie, przez awarię której musiała schodzić po drabinie. Nawet ten drobiazg nie przeszkodził w pozytywnym odbiorze naszego kraju. Trzeba przyznać, że B to prawdziwa gwiazda, która z każdej sytuacji potrafi wyjść z gracją.

fot. mat. prasowe / Raven B. Varona/Parkwood/PictureGroupInformacje o artykule
Data dodania:2018-07-03
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / recenzja
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
siwecka, 32 lata
kobieta, Szczecin
Gwiazda Hip-Hop.pl

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.