Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

$uicideboy$ w Krakowie i Poznaniu

$uicideboy$ w Krakowie i Poznaniu

Autor: Mateusz Jakubowski

Duet kuzynów z Nowego Orleanu, Ruby da cherry oraz $crim znanych, także jako "$uicideboy$", niedawno znów pojawił się w Polsce.

Odwiedzili oni tym razem dwa miasta mianowicie Poznań i Krakow, co było świetną okazją dla ludzi, którym nie udało się dotrzeć na ich zeszłoroczny koncert w Warszawskiej "stodole". Eventy odbyły się zaraz po sobie, wpierw w Poznaniu(17.07.2019), a następnie w Krakowie(18.07.2019). 


Jak można się było domyślić na pierwszym koncercie raperzy posiadali zdecydowanie więcej energii, co odbiło się na wrażeniach, jakie mogliśmy odnieść w Krakowie. Oczywiście różnica była niewielka ze względu na ich odwieczną chęć w dostarczaniu słuchaczowi najwyższej jakości rozrywki . Cena za bilet nie była niska, bo wyniosła, aż 130 złotych. Jednak nie było to przeszkodą dla ponad tysiąca fanów, którzy pojawili się na sali. Repertuar składał się w większości z ich najbardziej znanych utworów oraz z poszczególnych kawałków genialnej płyty "I Want To Die in New Orleans". Specyficzny, a wręcz unikatowy styl jest kombinacją alternatywnego hip-hopu, horrocoru, jak i trapu co przyciąga na ich koncerty słuchaczy muzyki wszelkiej maści poszukujących niesamowitych wrażeń. Jest to olbrzymią zaleta, ponieważ ludzie łączą się i wspólnie bawią, a wierzcie mi lub nie, wszyscy bawią się wyśmienicie. Rzesza fanów $uicideboy$ stale rośnie na całym świecie, więc nasi idole tworzą muzykę w częstotliwości jakiej mogliby pozazdrościć niejedni wykonawcy. Z tego też powodu możemy sie spodziewać następnych koncertów w roku 2020 (również wartym uwagi jest fakt, że gościliśmy ich w Polsce trzeci rok z rzędu).  Nasuwa się wiele pytań takich jak: Gdzie tym razem zagrają? Jak dużej zmianie ulegnie repertuar? Czy tak jak dwa lata temu gościnnie zabiorą ze sobą artystę ( Germ) z którym współpracowali w postaci tworzenia mixtapu lub poszczególnych utworów. 


Zakładam, że możemy się spodziewać ich znów na Warszawskiej lub Krakowskiej ziemi ze względu na ilość osób, które pojawiły się w obu miastach. Jednak repertuar oraz dodatkowi artyści wciąż pozostają dla nas niewiadomą zatem póki co polecamy śledzić ich twórczość. 


Paweł Gwizdalski,

Mateusz JakubowskiInformacje o artykule
Data dodania:2019-09-12
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / felieton
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Mateusz Jaku..., 18 lat
mężczyzna, Warszawa
Gwiazda Hip-Hop.pl

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-216-28-250.compute-1.amazonaws.com (3.216.28.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.