Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Moje konto na Hip-Hop.pl

KONFIGURACJA KONTA

Konfiguracja Konta to panel służący do zarządzania swoimi danymi oraz wizytówką. Zakładając Wizytówkę możesz stworzyć swoją własną stronę na naszym serwisie. Możesz tu także zdecydować, jakie dane chcesz udostępnić innym użytkownikom Hip-Hop.pl.

PRYWATNE WIADOMOŚCI

Prywatne Wiadomości służą do szybkiego i wygodnego komunikowania się z innymi zarejestrowanymi użytkownikami Hip-Hop.pl. W tym miejscu możesz odpisywać, przeglądać lub usuwać Twoją korespondencję.

MOJE NAGRANIA

Twoje Nagrania dają Ci możliwość publikowania dla innych użytkowników własnej twórczości. Możesz tu umieszczać autorskie produkcje, bity i utwory.

ZNAJOMI

Przeglądaj i edytuj swoich znajomych wybranych na ustawkach portalu Hip-Hop.pl.

MOJE ARTYKUŁY

Jeśli chcesz współtworzyć razem z nami treść portalu Hip-Hop.pl to skorzystaj z opcji Twoje Artykuły. Możesz tutaj dodawać, edytować i publikować swoje wywiady, biografie, artykuły, recenzje i reportaże. Za każdy zaakceptowany tekst dostaniesz punkty, które uprawniają do zrobienia zakupów w sklep.hip-hop.pl.

GALERIA ZDJĘĆ

W Galerii Zdjęć masz możliwość dodawania własnych albumów zdjęć i grafik.

KSIĘGA GOŚCI/ANKIETY

Edytuj oraz zarządzaj własną księgą gości oraz ułożonymi przez siebie ankietami.

WIĘCEJ O MNIE

W tym miejscu możesz odpowiedzieć na pytania opisujące Ciebię. Pytania dotyczą zarówno Twojej twórczości, jaki i zainteresowań.

MOJE PLAYLISTY

Słuchasz utworów publikowanych na Hip-Hop.pl? Ta opcja pozwoli Ci ułożyć własną playlistę.

MOJE VIDEO

Dodawaj, dziel się własnymi filmami. Korzystaj z możliwości udostępnienia filmów przez takie serwisy jak google, youtube, ifilm oraz wielu innych.

PUNKTY HIP-HOP.PL

Kupuj Punkty Hip-Hop.pl i zamieniaj je na legalne mp3 z utworami Twoich ulubionych wykonawców lub na produkty w Sklepie Hip-Hop.pl.

GWIAZDA/PRO

Jesteś znanym wykonawcą? A może działasz po drugiej stronie jako organizator, promotor lub wydawca? Jeśli tak, to konta GWIAZDY i PRO są właśnie dla Ciebie.

ZAKUPIONE MP3

Kupiłeś mp3 na Hip-Hop.pl? Tutaj zebraliśmy je wszystkie razem. Znajdziesz tu pełną listę zakupionych utworów z linkami do ich pobrania i posłuchania.

MOJE OPCJE VIP

Spędzasz na forum dużo czasu? Chciałbyś skorzystać z kilku dodatkowych opcji niedostępnych zwykłym użytkownikom? Opcji które w znaczny sposób ułatwią Ci przeglądanie i korzystanie z forum oraz innych działów na Portalu? Nie czekaj tylko wykup abonament VIP i ciesz się komfortem forumingu jakiego do tej porty nie zaznałeś.