Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Anti Pop - Anti Pop Consortium

Anti Pop - Anti Pop Consortium rap muzyka mp3 hip-hop.pl
dodaj do moich ulubionych albumĂłw
Ten album nie zostaÂł jeszcze oceniony
Zaloguj siĂŞ aby oceniĂŚ album.
Chcesz pobraĂŚ mp3? Zobacz:

Anti Pop - "Anti Pop Consortium"

(2003, Thirsty Ear, Album)
01. Places I've Never Been 02. Staph 03. Slow Horn 04. Knot in Your Bop 05. SVP 06. Coda 07. Stream Light 08. Monstro City 09. Real Is Surreal 10. Free HopJazz i Hip-Hop. Z konfrontacji tych dwóch gatunków przeważnie wynikają bardzo ciekawe konsekwencje - i nie inaczej jest w tym przypadku. Tym bardziej, że najlepszy nowojorski jazz spotkał się z najlepszym nowojorskim Hip Hop'em.Już otwierający numer "Places i've never been" może dezorientować swą mocą rażenia - dynamiczne partie klawiszy otrzymują wsparcie pozostałych instrumentów oraz konkretnych bitów. I tak już bę...
Newsy
W tej chwili nie mamy żadnych newsów dotyczących "Anti Pop Consortium". Jeżeli wiesz coś czego nie wiedzą inni kliknij na przycisk [dodaj informację] i podziel się tą informacją dodając newsa.
anonim
Autor:    Link do posta
14:59:46, 18-11-04
Dla mnie za duzy kosmos.........

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-80-160-29.compute-1.amazonaws.com (3.80.160.29). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.