Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Walles - Czarna Magia Vol.1 Promomix

Albumy i mp3
menagement@uspionemiasto.pl - Pogromcy Mitów rap muzyka mp3 pliki
Walles - Czarna Magia Vol.1 Promomix rap muzyka mp3 hip-hop.pl
dodaj do moich ulubionych albumów
Ten album nie został jeszcze oceniony
Zaloguj się aby ocenić album.
Chcesz pobrać mp3? Zobacz:

Walles - "Czarna Magia Vol.1 Promomix"

(2009, Nielegal)

17 sierpnia 2009 roku - ta data przejdzie do historii polskiego hip hopu. Premierę będzie miała "Czarna Magia vol.1" Solowa płyta Wallesa z zespołu U¶pione Miasto. Ponad rok wytężonej pracy nad płyt± zaowocował powstaniem brudnego funkowego brzmienia. Realizacj± wokali zaj±ł się Gres. Rapem jak i produkcj± zaj±ł się Walles. Płyta powstała bez użycia loopów, pod wpływem takich producentów jak Eric Sermon, Rockwilder czy Timbaland.
Oczywi¶cie jak w przypadku wszystkich produkcji U¶pionego Miasta na płycie znajdziesz "reżyserowane" skity które s± równiez hołdem dla klasyki amerykańskiego rapu.  "Czarna Magia vol.1" będzie za darmo do ¶ci±gnięcia z serwisu uspionemiasto.pl, powstała również limitowana edycja cd do zamówienia przez stronę oraz allegro.


Walles, Wallesone - Raper ,Producent oraz animator kultury hip hop w Łodzi. Działaj±cy od 2002 roku w zespole U¶pione Miasto (www.uspionemiasto.pl) razem z Rado Radosnym (Dwa Sła
  • Promomix:Czarna Magia Vol.1 2009 Promo
Newsy
  • U¶pione Miasto "Kto ma lepiej", udoem ent., news, rap Hip-Hop U¶pione Miasto "Kto ma lepiej":
    Kolejna spontaniczna produkcja spod szyldu U¶pionego Miasta. W kolejno¶ci rapuj±: Rado Radosny, Łańduch, Walles. Produkcj± zaj±ł się Walles. Realizacja & mix: Atlon....
    Dowiedz się więcej o udoem ent.
Dodaj wypowiedĽ

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-162-133-222.compute-1.amazonaws.com (54.162.133.222). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoj± wypowiedzi±. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ¶ciganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies