Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

RadioRewers.pl - Wywiad z Kasta Squadem

RadioRewers.pl - Wywiad z Kasta Squadem rap muzyka mp3 hip-hop.pl
dodaj do moich ulubionych albumĂłw
Ten album nie zostaÂł jeszcze oceniony
Zaloguj siĂŞ aby oceniĂŚ album.
Chcesz pobraĂŚ mp3? Zobacz:

RadioRewers.pl - "Wywiad z Kasta Squadem"

(2010, Radio Rewers, Wywiad)
Zapraszam do wysłuchania nietuzinkowego wywiadu z reprezentantami Kasta Squadu: Guralem i Waldemarem Kasta. Waldek wraz z DJ'em Kut-O to założyciel składu, w którego szeregach wydał 2 albumy. Gural (znany także jako DonGURALesko) dołączył do ekipy po wydaniu pierwszej płyty. Po 2003 roku skład nie wydał ani jednej wspólnej płyty jednakże członkowie (a zwłaszcza Gural) całkiem nieźle radzili sobie solo lub w innych kolaboracjach.

Wywiad był nagrany jeszcze przed premierą "Totemu Leśnych Ludzi", więc można powiedzie, że jest "archiwalny" ale uważam, że warto go posłuchać. Klimat podczas nagrywania był bardzo wyluzowany i napakowany dobrym humorem.
 • 1.kasta squad cz1 (04:10)
 • 2.kasta squad cz2 (05:21)
 • 3.kasta squad cz3 (03:06)
 • 4.kasta squad cz4
Newsy
 • Składanka REMIX IT! 15 już 15 maja do pobrania!, RadioRewers.pl, news, rap Hip-Hop Składanka REMIX IT! 15 już 15 maja do pobrania!:
  Już 15 maja do sieci trafi pierwsza składanka konkursu REMIX IT!, która będzie zawierać 15 najlepszych remixów ze wszystkich 5 części tego konkursu dla producentów. Projekt zostanie umieszczony w Inte...
  Dowiedz się więcej o RadioRewers.pl
 • REMIX IT! Vol. 4 - Półmetek, RadioRewers.pl, news, rap Hip-Hop REMIX IT! Vol. 4 - Półmetek:
  Tak, tak to już 11 dni odkąd wystartowała czwarta część naszego konkursu. Przypominamy, że tym razem do zremixowania jest track grupy Scienz Of Life - I Am KING z ich najnowszego albumu pt. "Leviath...
  Dowiedz się więcej o RadioRewers.pl
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-75-174.compute-1.amazonaws.com (3.235.75.174). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.