Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Arkadio - Rób to co kochasz

Albumy i mp3
arkadiozdw - Golden Team rap muzyka mp3 pliki
Arkadio - Fundament rap muzyka mp3 pliki
arkadiozdw - Arkadio - Zdolny Do Wszystkiego rap muzyka mp3 pliki
Arkadio - Nikt Nigdy rap muzyka mp3 pliki
Arkadio - Nikt Nigdy rap muzyka mp3 pliki
Arkadio - Najlepsze przed nami rap muzyka mp3 pliki
Arkadio - Rób to co kochasz rap muzyka mp3 hip-hop.pl
dodaj do moich ulubionych albumĂłw
Âśrednia ocena: 8.50 (2)
Zaloguj siĂŞ aby oceniĂŚ album.
Chcesz pobraĂŚ mp3? Zobacz:

Arkadio - "Rób to co kochasz"

(2013, wytwórnia nieznana, Album)
Płyta jest częścią i owocem akcji Rób to, co kochasz (www.robtocokochasz.pl)

To już czwarta płyta w dorobku młodego artysty. Teksty mówią o talentach, pasji i trudach na drodze realizacji siebie. Różnorodna muzycznie, przemawia wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią.

Utwory "Przeżywaj życie", "Czemu to życie Cię tak męczy" mówią o ważnych pytaniach, które trapią każdego z nas, kiedy zastanawiamy się nad sensem codzienności. Trafne uwagi, dosadne stwierdzenia i dawka humoru powodują, że przesłanie całej płyty trafia do serca słuchacza, zwłaszcza młodego, który szuka swojej drogi w życiu.

Arkadio, dokładnie tak jak tytuł jednej z piosenek, jara się każdą chwilą i tym właśnie chce zarazić swoich słuchaczy. Oryginalne Intro w wykonaniu 3- letniego Maciusia to tylko jeden z wielu smaczków płyty, która emanuje optymizmem.

Muzyczna strona płyty to zaskoczenie dla fanów hip-hopu. W kilku utworach Arkadio wybiega poza granicę rapu. Przedstawia swoje umiejętności w klimatach reggae, dubstep i jazz.

Bogactwem płyty są także wyjątkowi goście: Darek Malejonek (Meleo Reggae Rockers), Wigor (MOR W.A.), Frenchman i Harfa (AK 77), Kinga Kielich i inni.

Produkcją zajęli się: Fawola, Potok, Łukasz Duplaga, Bystry i ACE. Na gramofonach: DJ Danek, DJ Ensou i Arkadio.

Płyta i koszulki związane z akcją do nabycia na www.wiecejinspiracji.pl
 • 01.Intro (ft Maciuś Kozubski) [prod Sorry]
 • 02.Bądźmy ludźmi [prod Bystry]
 • 03.Nie żyć byle przeżyć (ft Wigor - Mor WA) [prod Fawola] (03:11)
 • 04.Jaram się każdą chwilą (ft Kinga Kielich) [prod Sorry] (03:15)
 • 05.Pytanie [prod ACE]
 • 06.Przeżywaj życie [prod Potok]
 • 07.Sens (ft Roju) [prod Fawola]
 • 08.Fundament (ft Kailu, Fawola, Olek - Inspiromani)
 • 09.Nie jesteś sam [prod Potok]
 • 10.Jadę 140 (ft Frenchman, Harfa) [prod Potok]
 • 11.Stres [prod Fawola, scratch DJ Ensou]
 • 12.Spadam na dno (ft Peus) [prod Fawola, scratch Arkadio]
 • 13.Wyciągnęliśmy wnioski (ft EMPE, MentoR) [prod Fawola]
 • 14.Czemu to życie Cię tak męczy [prod Fawola]
 • 15.Tu i teraz (ft Klaudia Leśniak) [prod Potok]
 • 16.Po co tak biegniesz (ft Klaudia Leśniak) [prod Fawola]
 • 17.Angelika i Majka [prod Fawola]
 • 18.Coś więcej (ft Maleo Reggae Rockers) [prod Sorry]
 • 19.Rozwój (ft Ziom) [prod Fawola]
 • 20.Mam zajoba (ft Hiob) [prod Fawola]
Jak w dzisiejszych czasach trafnie wpłynąć na dorastającą młodzież, której wydaje się, że doskonale poznała już tajniki świata? Banał! Wystarczy wybrać elementy z jej życia. Jednym takim, nieodłącznym, jest muzyka, która w pewny sposób kształtuje swojego odbiorcę. Naprzeciw takiej metodzie wychodzi wielu MC’s, którzy w swoich tekstach nie raz prosto z rękawa serwują dobrą radą. Akradio postanowił wyjść jeszcze szerzej i zwołać akcję społeczną wspartą przez gwiazdy muzyki, sportu i showbiznesu, by wpoić pewne prawdy moralne młodszym. Całość pieczętując sloganem "Rób To Co Kocha...
Newsy
 • Arkadio - SEDNO - nowy singiel co poniedziałek!, Arkadiozdw, news, rap Hip-Hop Arkadio - SEDNO - nowy singiel co poniedziałek!:
  Z pierwszymi dniami września sądecki raper Arkadio rozpoczął realizację ambitnego internetowego projektu, do którego zainspirowali go uczestniczy prowadzonych przez niego spotkań "Rób to co kochasz" ...
  Dowiedz się więcej o Arkadiozdw
 • Arkadio - DZIĘKI - PREMIERA - KLIP - FUNDAMENT!, Arkadiozdw, news, rap Hip-Hop Arkadio - DZIĘKI - PREMIERA - KLIP - FUNDAMENT!:
  Klip do utworu DZIĘKI został zmontowany z materiałów nakręconych w trakcie podróży Arkadio i DJa Dugiego na Wyspy Brytyjskie. Połączony także z fragmentami koncertów, które odbyły się na przestrzeni 2...
  Dowiedz się więcej o Arkadiozdw
 • Arkadio + Stanisław Sojka - Premiera Klipu - Łączy Pokolenia, Arkadiozdw, news, rap Hip-Hop Arkadio + Stanisław Sojka - Premiera Klipu - Łączy Pokolenia:
  Premiera trzeciego klipu z płyty FUNDAMENT. Tym razem Arkadio zaprosił do współpracy legendę polskiej muzyki - Stanisława Sojkę. To utwór łączący pokolenia! Najnowszy album rapera Arkadio zatytułowa...
  Dowiedz się więcej o Arkadiozdw
 • Takiego odsłuchu jeszcze nie było! - Arkadio - Fundament, Arkadiozdw, news, rap Hip-Hop Takiego odsłuchu jeszcze nie było! - Arkadio - Fundament:
  Zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu płyty Arkadio - FUNDAMENT! Takiego odsłuchu jeszcze nie było!Tracklista: 01. Wprowadzenie (prod. Fawola/Watzek)02. Tylko prawda + Damian SyjonFam + Dj Elison (...
  Dowiedz się więcej o Arkadiozdw
 • Wygraj Arkadio - FUNDAMENT Rób to, co kochasz - konkurs, Arkadiozdw, news, rap Hip-Hop Wygraj Arkadio - FUNDAMENT Rób to, co kochasz - konkurs:
  Przedstawiamy Wam najnowszy album Arkadio zatytułowany "FUNDAMENT Rób to, co kochasz". Teksty na album zostały napisane w 5 dni przeżytych w ciszy. Jednak praca nad nim trwała prawie dwa lata! Celem p...
  Dowiedz się więcej o Arkadiozdw
Testament
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:53:09, 22-05-13
Koljne serce dla Aricji. Dzięki. Choć możliwe, że to Materazzowa, bo lubi Bandytę i jezd z 71, a ta nie odpisuje i mnie przygnębia. Mam nadzieję, że to nie Aricja, bo tamta jest szykowniejsza i stosowniejsza.

anonim
Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5   Link do posta
08:16:02, 10-07-13
No nie wiem, jakoś mnie to nie przekonuje.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-62-151.compute-1.amazonaws.com (3.235.62.151). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.