Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Game

 Game rap graffiti breakdance video Game, game.hip-hop.pl
Jayceon Taylor (The Game) urodził się 27 listopada 1979 r. w Los Angeles. The Game pochodził z miejsca, gdzie narodził się gangsta rap tj. Compton. Jak każdy czarny w gettcie nie miał łatwego życia. W wieku kilku lat stracił na skutek postrzelenia st...
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_1 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Jayceon Taylor (The Game) urodził się 27 listopada 1979 r. w Los Angeles. The Game pochodził z miejsca, gdzie narodził się gangsta rap tj. Compton. Jak każdy czarny w gettcie nie miał łatwego życia. W wieku kilku lat stracił na skutek postrzelenia starszego brata Devona.

Po tym wydarzeniu Jayceonem zaopiekował się jego starszy brat Big Fase 100, który wprowadził go w świat sportu. Swoją ksywkę "The Game" (Gracz) zawdzięcza swojej babci, która nazywała go tak, bo cały czas uprawiał jakiś sport. Następnie Game wstąpił do gangu i został dilerem narkotyków. Matka z tego powodu wyrzuciła go z domu. Gdy jego starszy brat dowiedział się o tym postanowił nauczyć go jak przetrwać na ulicy.

W roku 2000 wraz ze swoim starszym bratem weszli w większy interes narkotykowy, który miał odbyć się w sąsiednim mieście. Gdy dotarli wszystko poszło gładko, jednak tej samej nocy w ich apartamencie The Game zostaje napadnięty i postrzelony pięć razy. Game przeżył i postanowił zmienić swoje życie. Następnie wysłał swojego starszego brata do sklepu, żeby kupił wszystkie klasyczne rapowe produkcje ze Wschodu i Zachodu: "The Chronic" Dr. Dre, "Ready To Die" Big'a, "Reasonable Doubt" Jay-Z, "Death Certificate" Ice Cuba, "Doggystyle" Snoop'a, "All Eyez On Me" 2 Paca, każde nagranie Kool G Rapa i wszystko, co wypuściło NWA. Słuchał tego cały czas przez pięć miesięcy, po czym w grudniu 2001 r. pierwszy raz zarapował. Game nagrał demo, które krążyło po całej dzielnicy Compton i które wkońcu trafiło w ręce samego Dr. Dre.

Doktorowi bardzo spodobał się styl Game'a i postanowił podpisać z nim kontrakt. Tak właśnie zaczęła się wielka kariera wykonawcy. Babcia Game'a, która bardzo w niego wierzyła umarła w 2003 r. Dr. Dre wypuścił od razu Game'a na głębokie wody stąd też gościnne występy m.in. na płycie G-Unit. Następnie The Game nagrał płytę "The Documentary", od tej pory zaczął się prawdziwy sukces wykonawcy. Obecnie The Game ma wielu wrogów w światku muzyki m.in. z grupą G-Unit, z którą kiedyś był zaprzyjaźniony, z Memphisem Bleekiem oraz z Joem Buddenem.