Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - DJ Abdool & Numer Raz

 DJ Abdool & Numer Raz rap graffiti breakdance video DJ Abdool & Numer Raz, dj_abdool__numer_raz.hip-hop.pl
Numer Raz - legendarny raper polskiej sceny Hip-Hop, tak właściwie to Michał Witak. Występuje od roku 1993, członek kultowego zespołu Warszawski Deszcz który tworzył wraz z Tede i Dj'em JMI. Ich płyta: "Nastukafszy" odniosła niewiarygodny sukces i f...
FOTO_1 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Numer Raz - legendarny raper polskiej sceny Hip-Hop, tak właściwie to Michał Witak. Występuje od roku 1993, członek kultowego zespołu Warszawski Deszcz który tworzył wraz z Tede i Dj'em JMI. Ich płyta: "Nastukafszy" odniosła niewiarygodny sukces i fani dobrego rapu sięgają po nią do dziś. W roku 2004 wyszła solowa płyta Numera, która ukazała się nakładem wytwórni Wielkie Joł: "Muzyka,bloki,skręty" powstała przy współpracy z Dj Zero. "Muzyka, Bloki, Skręty" promowana była następującymi singlami: "Zazdrość", "Chwila" i "Ławka chłopaki z bloku". Rok 2007 był rokiem owocnym dla artysty, mianowicie dlatego iż artysta wraz z Dj'em Abdool'em wydał dwa mixtape'y: "Minęło 3756200 obrotów winyla oraz "Dokładnie tak". Co więcej ukazała się archiwalna płyta Warszawskiego Deszczu: "Reminiscencje". Można powiedzieć, że wykonawca ten robi zawsze wyluzowany rap i z tego też słynie. Jak sam siebie określa w jednym z utworów: "...emanuje luzem, to mój styl bez nerwów, bez złudzeń". Ponadto Numer Raz jest współzałożycielem fundacji: Spoko Dzieciak (w działalność której przyczynia się wiele znanych postaci) i wytwórni: Lubię Wąchać Winyl. Artysta kojarzony jest z dissu nagranego wraz z Mesem na poznańskiego rapera- Mezo. Co ważniejsze, Numer uhonorowany jest nagordą Wzorowy Obywatel Warszawy i znany jest ze współpracy z ciekawymi artystami jak: Tede, Włodi, Mes, Dreadsquad, Sistars itp.

DJ Abdool - warszawski Dj imprezowy. Udziela się przy muzycznych projektach w studio LWW jako Dj oraz realizator dźwięku. Jest jedną z wielu twarzy stowarzyszenia Spoko Dzieciak. Występował z legendarną grupą Warszawski Deszcz oraz grał przed takimi sławami jak Jay-Z, Busta Rhymes itd. Regularnie gra koncerty z Numerem a co więcej, tworzy skład Dj'ski z Dj'em Zero na koncertach Numer Raza. Twórca mixtape'ów o których jest napisane powyżej. Materiał ten jest bardzo szalony oraz wyluzowany.
*Carl Johnson*, 28 lat
mężczyzna, Aleksandria