Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Tadek (Firma)

 Tadek (Firma) rap graffiti breakdance video Tadek (Firma), tadek_firma.hip-hop.pl
Tadek to założyciel krakowskiej Firmy (wcześniej działał w DMF). Wraz z warszawskim Incydentem Firma zadebiutowała na płycie DJ 600V w kawałku "Za Dużo". Tadek działa w Firmie od 2000 roku. W 2001 roku wydali "pierwszy nielegal" z 8 kawałkami. Kwałek...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Tadek to założyciel krakowskiej Firmy (wcześniej działał w DMF). Wraz z warszawskim Incydentem Firma zadebiutowała na płycie DJ 600V w kawałku "Za Dużo".

Tadek działa w Firmie od 2000 roku. W 2001 roku wydali "pierwszy nielegal" z 8 kawałkami. Kwałek "co z tego masz" pojawił się również na płycie "krk rap atak". Firma zaczęła grać pierwsze koncerty. W 2002 roku Tadek wraz z Firmą wydał płytę "z dedykacją dla ulicy". W tym czasie do więzienia trafił Pomidor i Kali. W 2003 roku Firma została zaproszona do zagrania koncertu w Z.K w Tarnowie, w którym odsiadywał wyrok Kali, nakręcono tam teledysk do utworu "Brat"

Kolejny album Firmy pojawił się w 2005 roku, był on całkowicie w innym stylu niż album "z dedykacją dla ulicy" przez zamiłowanie firmy do jamajskich rytmów.

W 2006 roku Tadek wydał solówkę (nielegal) na którym znalazło się 8 kawałków. Tadek udzielił się również na solowej płycie Bosskiego Romana & Piero - Kraak wydanej w 2007 roku. Tadek i Bosski Romna wypuścili także uliczną linie ubrań JP jak Jebać Policje (powstaja również damskie kolekcje jp jak jestes piękna). Obecnie Tadek z Firmą pracują nad nowym albumem, który będzie wydany w labelu PROSTO już wkrótce!!

Dyskografia:
- 2001 "Pierwszy Nielegal"
- 2002 "Z Dedykacją dla Ulicy"
- 2005 "Nielegalne Rytmy"
- 2006 "Tadek - Nielegal"

- gościnnie wystąpił na płycie Bosskiego Romana "Kraak", również na Mixtape Deszczu Strugi PROSTO
Himmler, 30 lat
mężczyzna, Kraków