Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Brooklyn s Kid

Brooklyn's Kid (ft. Demia) "I Believe in Love" teledysk

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Brooklyn's Kid (ft. Demia) "I Believe in Love" teledysk

"I believe" to najnowszy klip promujący pierwszy album Brooklyn's Kid pt. "True Stories", który ukaże się na rynku w obrębie października. (Niestety dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy). Za nakręcenie teledysku odpowiada Syndyk, czyli Wojciech Sendor. Bity: Sinima Beats . Płyta nagrana w BG Studio( Brooklyn New York). Album do kupienia dostępny będzie na: Amazon.com oraz iTunes.

Brooklyn's Kid to raper pochodzący z Brooklynu w Nowym Yorku. Od 6 lat współgra z kulturą hip- hopową. Praktycznie jak każdy raper swoje początki utkwił w podziemiu. Brał udział w rap bitwach w Coney Island, Flatbush, Bed Stuy. Do tej pory miał okazję współpracować z Danielem Piorkiem aka Demia, D-Mighty, TheArtist, Supa J. W tym momencie planuje wydanie solowej płyty. Swoje korzenie pozostawił w Krakowie. Przygotujcie się na fajną mieszankę.

"Kawałek I believe, nie ma co ukrywać odnosi się do miłości. Bardzo irytują mnie dzisiejsze rapowe zapatrzenia na kobiety. Większość tekstów jakie o nich słyszę są wulgarne i wręcz niestosowne. Ja postanowiłem nie podporządkowywać się ówczesnej modzie. O każdą kobietę trzeba walczyć. Mój numer jest szczery i myślę, że to docenicie. Miłość to bezcenna inwestycja do końca życia" - krótko stwierdza Brooklyn's Kid.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-188-89.compute-1.amazonaws.com (18.232.188.89). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.